Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

sakai ryt berti ? jai lyti prades kaip pranasauja antroj dienos pusej liutis

Kada matei pavasari liutis, kad butu? Kiek turi lyti, kad trasas isplautu ar nuplautu?

Pavasariais dazniausia beda dregmes trukumas, o ne perteklius.

Pasitiket oru prognozem toliau kaip tris dienas nematau prasmes.

ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

Hm.... daryk kaip daro visa Lietuva, trešk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

teisingai sako..., o as mat vis galvoju ko tie kvieciai po dvieju savaiciu po tresimo tamsiai zali pasidaro :eusa-think: - pasirodo nuo streso ir nudegintu sakneliu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

keista kaip dar nepasiule 2 vaziavimu svestu vandeneliu, sako padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

jau rašiau kad agrokoncernas pradėjo pirmas trešimus kovo pradžioje, po 400kg 16tuko po to, po sav. davė amonio sulfato tik nežinau normos po kiek, po to užėjo tie salčiai kur naktim sieke po -10-11 laipsniu, ir paliko visi nušale kviečiai kur buvo važiuota su traktorium, o tie kviečiai atrodo prasčiau nei mano ekologiniai, pageltonaves laukas labiau nei mano

mes irgi galvojam kad apdegino su azotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien kalbejau su viena agronome tai sake kad iskart pavasari nepergeriausiai trest azoto trasomis nes tuos mazsu sakniaplaukius nudegina azotas ir augalas po keliu sav sustresuoja tipo nes nebepasiima maisto medziagu. man ji patare pirma nupurkst amino rugstimi saknu stimuliatoriumi ir po keliu dienu tik trest azotu. kaip manot jus?

jau rašiau kad agrokoncernas pradėjo pirmas trešimus kovo pradžioje, po 400kg 16tuko po to, po sav. davė amonio sulfato tik nežinau normos po kiek, po to užėjo tie salčiai kur naktim sieke po -10-11 laipsniu, ir paliko visi nušale kviečiai kur buvo važiuota su traktorium, o tie kviečiai atrodo prasčiau nei mano ekologiniai, pageltonaves laukas labiau nei mano

mes irgi galvojam kad apdegino su azotu

per anksti padave toki kieki vien is azofoskos 32 kg/ha nitratinio padave, jei dar sulfato supile... gal eksperimenta dare?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir man ta pati sake kad po tresimo iskart graziai suzaliuoja o paksui prasideda sviesejimai stresavimai ir pan. zinok db zmogau kas tam grudui geriau :D

Kas geriau yra tik vienas protingas būdas sužinoti. Pusę lauko vienaip, kitą pusę kitaip padarai ir pats žinosi ir mus visus paprotinsi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kolegos sutikit su tuo kad sunku susitaikyti su tuo kai aplink visi trešia o pats sėdi ir galvoji kad reik lėkt ir pasileidi iš paskos, taip ir man buvo bet pažiūrėjęs kitos sav prognozes patrešiau tik 6 dalį kviečių amonio sulfatu 230 kg/ha, plius ar žinojote kad aplinkos apsauga leidžia trešti tik nuo balandžio 1 bent jau aš pletką tokį girdėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valgyt jau kvieciai norejo kaip pasiute. Tai uzmetes 30-40v.m azoto nesigailiu

Valgyt gal ir nori jie, yra viena kita balta šaknelė ir šakneplukiai, bet kad šlapia, o mauroti griovių technologinėse nesinori.

Ceck, kaip pas tavęs reikalai su drėgme? gal kur sėta į skusta yra sausa ir galima būtų įvažiuoti? nes pas manęs, kur sėtą į arimą, tai dar reikia lukterti drąsiai savaitę kad pradžiūtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valgyt jau kvieciai norejo kaip pasiute. Tai uzmetes 30-40v.m azoto nesigailiu

Valgyt gal ir nori jie, yra viena kita balta šaknelė ir šakneplukiai, bet kad šlapia, o mauroti griovių technologinėse nesinori.

Ceck, kaip pas tavęs reikalai su drėgme? gal kur sėta į skusta yra sausa ir galima būtų įvažiuoti? nes pas manęs, kur sėtą į arimą, tai dar reikia lukterti drąsiai savaitę kad pradžiūtų.

Sėta i gilų skutimą bet vietomis net dulka trešt galima anksti bet ar duoda tai naudos pasakysiu uz 3 sav

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...