Jump to content

Oru kataklizmos


Ukius_bulvinskis

Recommended Posts

Kaip jum siumete "ziema", na tiksliau didziulis potvynis. Gal jau kas buvot "pasigeret" paseliu bukle? Mes zieminiu neauginam todel per daug galvos neskauda, bet tiek vandens man dar neteke matyti. Melioracijos kanalai vietomis issilieje per krantus, vandens daugiau nei per siu metu vasaros liutis. Kur vanduo prasigrauze iki melioracijos grioviu, tai isplove zemes nemaza kieki. Ryt imesiu foto.

Pasalas vietomis dar neisejes, o lietus irgi nesiliauja, pucia stiprus vejas is vakaru ko pasekoje dar suleteja vandens nutekejimas, nu kaip sakant idealios salygos vidurziemio potvyniui. Manau ryt poryt per zinias paskelbs kad rusne jau skesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum siumete "ziema", na tiksliau didziulis potvynis. Gal jau kas buvot "pasigeret" paseliu bukle? Mes zieminiu neauginam todel per daug galvos neskauda, bet tiek vandens man dar neteke matyti. Melioracijos kanalai vietomis issilieje per krantus, vandens daugiau nei per siu metu vasaros liutis. Kur vanduo prasigrauze iki melioracijos grioviu, tai isplove zemes nemaza kieki. Ryt imesiu foto.

Pasalas vietomis dar neisejes, o lietus irgi nesiliauja, pucia stiprus vejas is vakaru ko pasekoje dar suleteja vandens nutekejimas, nu kaip sakant idealios salygos vidurziemio potvyniui. Manau ryt poryt per zinias paskelbs kad rusne jau skesta.

Dar ne taip greit. kai atitekes is Zemaitijos per Minija, Tenenys dar kai prides, na aisku Nemunas tada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mus bukle irgi norma, pakruojo raj, zieminiai irgi normoje, neskubejau su seja, tai visishkai normoje viskas, tik rapso vienas laukas peranksti kitas per velai , kazkuris ish ju kris... nors negali zinoti, pernai dar blogesnis vaizdelis buvo ir tai normal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sniego ir pas mus kogero 5 comai, bet man tokia ziema tai labaiu tinka nei su minusu, visus lauzus baigiu suremontuot, shildomo garazo neturiu tai per shalti nepiragai butu, o dabar visai norma, pakali , nueini sushyli ir vel kali, visai liuks, kai uzpuola vasaros darbai tada jau ne nebezinai uz ko griebtis, o dabar sau neskubedamas daug naudingu darbu padarai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As zieminiu turiu tik per du didesnius laukus pasisejas, tai siandien buvau isiruoses nuvaziuot pazet bukles, bet neisejo :) klimpsta masina kaip velnias, o keliukai atrodytu normalus, bet neina, dumblo ant stogo prikraviau daugiau nieko :D

Mum irgi panasiai, cia pries savaite reikejo isvaziuot, taj dumblo ant kapoto, ant stogo, ant sonu nuo virsaus iki apacios, o nuo veidrodeliu tai tokai dumblo kose dribo riebiais "dribsniais". Dabar antra diena isvis sedim namuose, ir laukiam kol pasals, nes isvaziuot beveik be sansu, be traktoriaus ne is vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As zieminiu turiu tik per du didesnius laukus pasisejas, tai siandien buvau isiruoses nuvaziuot pazet bukles, bet neisejo :) klimpsta masina kaip velnias, o keliukai atrodytu normalus, bet neina, dumblo ant stogo prikraviau daugiau nieko :D

Mum irgi panasiai, cia pries savaite reikejo isvaziuot, taj dumblo ant kapoto, ant stogo, ant sonu nuo virsaus iki apacios, o nuo veidrodeliu tai tokai dumblo kose dribo riebiais "dribsniais". Dabar antra diena isvis sedim namuose, ir laukiam kol pasals, nes isvaziuot beveik be sansu, be traktoriaus ne is vietos.

Aga, ir sėdėk namie, bo keliais važinėdamas man mašiną aptėškei kurį čia rytą :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As zieminiu turiu tik per du didesnius laukus pasisejas, tai siandien buvau isiruoses nuvaziuot pazet bukles, bet neisejo :) klimpsta masina kaip velnias, o keliukai atrodytu normalus, bet neina, dumblo ant stogo prikraviau daugiau nieko :D

Mum irgi panasiai, cia pries savaite reikejo isvaziuot, taj dumblo ant kapoto, ant stogo, ant sonu nuo virsaus iki apacios, o nuo veidrodeliu tai tokai dumblo kose dribo riebiais "dribsniais". Dabar antra diena isvis sedim namuose, ir laukiam kol pasals, nes isvaziuot beveik be sansu, be traktoriaus ne is vietos.

Aga, ir sėdėk namie, bo keliais važinėdamas man mašiną aptėškei kurį čia rytą :icon-wink:

Kokia tavo masina? reiks kokia didesne bala kita karta pasiieskot :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pas mus vakare pradėjo snikti ir iki dabar sninga :icon-wink: sniego privarė koki 30cm :icon-wink: gerai kad be vėjo :icon-wink: sninga ir tirpsta tai sunkus sniegas :icon-cry: daug medžiu aplaužis :icon-cry:

kurioje Lietuvos vietoje? pasmus vakar vakare pradėjo snigti, bet jau 22 valandą buvo nustoję, tai kokie 5 cm sniego su vandeniu buvo, o dabar jis jau sėkmingai aptirpęs, tik visur baisūs purvynai, geriau jau būtų keli laipsniai šalčio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nelabai i tema , bet kaip manote kada sulauksime ziemos, jei isvis jos sulauksime?

Turetu nuo vasario vidurio arba antros puses iki kovo pradzios - ar net vidurio. O jei nebus siuo laikotarpiu tai tada padek dieve, laukia saltas ir zvarbus pavasaris (panasus i pernyksty). Pernai ziema prasidejo sausio 25d. kazkur, o baigesi kovo pradzioj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...