Jump to content

Gal kas žinot kur gerai taiso MTZ variklius?


Recommended Posts

Na praktiškai pas mane irgi taip kol šaltas 4-5 rodo o kaip apšyla 1 terodo o kartai ir dar mažiau pradeda degti spaudimo lemputė . O variklio remontniko reikia dėl to kad galvoju blogai indėklus sudėjau ar dar ką ne taip padariau nes buvo lūžęs velenas
Nesuprantu kaip galima ne taip indeklus sudėt, juk įkarpos yra , nebent su visu švaistikliu antraip apsukęs būtum. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausiai dejai slifuota velena?

Ne lytagroje pirkau naują, ne senasis sulūžo.

Ta pati bėda it mum. Nulūžo velenas, įdėjom naują iš Lytagros, spaudimas šalto 3 ir daugiau, karšto ant laisvų ir vieno nelabai rodo. Paveržėm voštuvą, bet sukilo tik šalto spaudimas. Taip dirba jau 6 metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausiai dejai slifuota velena?

Ne lytagroje pirkau naują, ne senasis sulūžo.

Ta pati bėda it mum. Nulūžo velenas, įdėjom naują iš Lytagros, spaudimas šalto 3 ir daugiau, karšto ant laisvų ir vieno nelabai rodo. Paveržėm voštuvą, bet sukilo tik šalto spaudimas. Taip dirba jau 6 metai.

Iš atsarginių velenų neatitinka matmenys,perkant būtina matuoti kakliukus,nes paklaida duoda spaudimo sumažėjimą, vožtuvo veržimai čia nepadės. geriau jau dėti šlifuota veleną.Jei blogai būtų sudėti indėklai,variklis jau būtų užkales.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu pora mtz.vienas 98m kitas 2004m.senas traktoriukas tai daiktas 150ha 2 metus warem diena nakti pamainom.siemet jau tepala est eme.pakeitem turbinine grupe.jis82. bet turbikas uzdetas iskart naujam po 200val.tai saltam spaudimas buwo 5 o siltam 2.ir db taspats su nauja grupe.o 820 belarusui tai ten grabu grabas,kad daugiau toki pirkciau.besivarant is livilos tepalo siurblis isjunktas o jau pro dezute bevaziuojant eme laset,nusuke pusasius.praspaude mandzetus cilindras kurios tik belarusijoj daro.130demetra.poto wairo siurbliukas iseja.uzmeciau turbike tarbine ispute.jeginis ten teka po sedyne.kaista kaip ubagas.radijatoriu isploviau termostata ismeciau vistiek kaista.tai pompa db pakeiciau,maz pades orginalios pompos tai liejinis hrienovas kazkoks,o jau elektronoka visao.uzwedu spaudimas 6 pasila gal 1 net neroda.bakas kol pilnas roda o nuo puse jau 0 roda.nu gawno man jis.kiek pirmas geras tiek naujesnis tripernas.swiesas sujungi nebekrauna generat kaip reik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad cirkulecija eit iskart per radijatoriu.sakau nebut galvoj kokio liejinio defekto.skilute kokia uzlieta

Dar buve mum toks bajeris kaist pradejo pakeitus radiatoriu nes senasis tiesiog is oro pradejo celes trukinet. tai pasirodo kad to radiatoriaus celes stabesnes, ir ju maziau. sukeitem su sienapjove E302 ir pasibaige vargai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikai pagalbos belarusiu generatorius nekrauna ijungus mase sviesos mirksi isjungus sviesos nedega kol nesuzadini ijungdamas mase tada sviesos isjungus mase dega. ar gali buti del to kaltas sokoladas ar beda pats generatorius? tikrinau visi laidai tvarkoj.

Laidai gal ir tvarkoj,reikia tirinti generatoriaus krovimą ,gal šokoladui ar apvijom amba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinkamiausiai Bielkio variklius taiso tek kur nereikia mokėti o dar primoka už kg gyvo svorio... :lol::lol::lol: Neimkit giliai į plaučius, čia aš taip daryčiau. Bielkiui 3000 moto o jau nėr variklio. Su vakarietišku pravažiuotum 12-16 tūkstančių be vargo. Sumesk kainas, kuro sąnaudas, nervai, sveikata ir kita, žinoma jei kiek įkerti geometrijoj-kaip sako mano prosenelis. Arba pirk vakarietišką dėvėtą irgi važiuosi kokius 5000 be vargo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinkamiausiai Bielkio variklius taiso tek kur nereikia mokėti o dar primoka už kg gyvo svorio... :lol::lol::lol: Neimkit giliai į plaučius, čia aš taip daryčiau. Bielkiui 3000 moto o jau nėr variklio. Su vakarietišku pravažiuotum 12-16 tūkstančių be vargo. Sumesk kainas, kuro sąnaudas, nervai, sveikata ir kita, žinoma jei kiek įkerti geometrijoj-kaip sako mano prosenelis. Arba pirk vakarietišką dėvėtą irgi važiuosi kokius 5000 be vargo.
Dėl beraruso mot valandu gal kiek ir perlenkei nors daug kas priklauso nuo eksplotacijos :icon-confused:

pas mane '90metų prasukes 5600m/val :icon-idea: variklis neremontuotas tepalo truputi padegina bet proto rybose ir traukimas neblogas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...