Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

na aš tampau su belarusu 1221.3 vaderstadt 3m su diskiniu įdirbimu, be trašų, greitis 13-14, km/h, turiu kalnų. bet pas mane visi laukai neariami. neariu 6 metus, todėl  pradedu nesuprast, kodėl žmonės vederį perka, jei nearia :icon-mrgreen:

matyt ribotas supratimas apie seja ir arima  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegas gal kam buvo vederiui sėjant kartais kompas rodo gedima "Sėklų dozatorių sūkiai", bet sėkla byra, kas galėtu būti gal kos dačikėlis?

Na žiūrint ką ir kokią normą sėji .kompe aišku nusistato sekundes ten pagrindiniame meniu yra toks laikroduko simbolis kur šalia jo parašytos ir sekundės jas galima padidinti ,bet nezinant kiek jų ten pas tave užstatyta tai ir neaišku ar daviklis ar laikas kaltas ,na dar būna ,kad daviklis "nemato" zvaigzdutes dantuku todėl ir neveikia arba būna purvinas . jei ką pasuk smulkiau papasakosiu 867874664

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neariant, tai manau vederis arba horšas, ariant yra pigesnių sėjamųjų, kad pvz ir įvarūs kompaktoriai

pilnai sutinku su šia mintimi, bet kai rinkaus sėjamąją tai man buvo svarbu sėkladėžės talpa ir kad būtų su lokaliu trąšų įterpimu ko nebūna kompaktoriuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žiūrint ką ir kokią normą sėji .kompe aišku nusistato sekundes ten pagrindiniame meniu yra toks laikroduko simbolis kur šalia jo parašytos ir sekundės jas galima padidinti ,bet nezinant kiek jų ten pas tave užstatyta tai ir neaišku ar daviklis ar laikas kaltas ,na dar būna ,kad daviklis "nemato" zvaigzdutes dantuku todėl ir neveikia arba būna purvinas . jei ką pasuk smulkiau papasakosiu 867874664

Na sėju pvz. kviečius  tai ten apie 200 kg/ha, O kaip tas sekundes nustatyti ta prasme ką spausti kiek, užstatyta tai dabar negaliu pasakyt,bet kiek atsimenu tai ta dačikeli padaužydavau, pavalydavau ir praeidavo tas rodymas kažkokiam laikui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir taip manau, nes pats tampau su JD 6920S 4 metrų pilną pakrautą su trąšomis ir nuleistomis lyginimo lentomis ir nėra taip jau sunkiai manyčiau, žinoma nusėjus sėklą eina lengviau, o va su Valtra N 141 tampo pažįstamas 4 m be trąšų taip pat su lyginimo lentomis tai sakė tvarkosi sunkiai ypač pakrovus pilną

 vaderis 4m plius trasos ir dar lyginimo lenta su 6930 nedarbas o dienos vilkinimas,aisku set galima bet pripylus pilna seklos ir trasos lygumose geriausiu atveju greitis 10km/h cia islaikant bent 3cm sejos gyli,pasiklausk vaderio vadybininku pasakys kiek reik ag,cia 3m kalvotose vietose netems,o jei ir tems tai nepavadinciau seja,4m dabar traukiu su 240ag tai va cia tai sociai,galiu set ir kokia 20km/h greiciu su normaliai dirbancia lyginimo lenta,aisku tiek nereikia,bet papildomi ag tikrai nemaiso,aisku jaucias  zirny sejant 5cm gyly,bet visvien vidutini greiti eina nesunkiai islaikyt 15-17

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaderis 4m plius trasos ir dar lyginimo lenta su 6930 nedarbas o dienos vilkinimas,aisku set galima bet pripylus pilna seklos ir trasos lygumose geriausiu atveju greitis 10km/h cia islaikant bent 3cm sejos gyli,pasiklausk vaderio vadybininku pasakys kiek reik ag,cia 3m kalvotose vietose netems,o jei ir tems tai nepavadinciau seja,4m dabar traukiu su 240ag tai va cia tai sociai,galiu set ir kokia 20km/h greiciu su normaliai dirbancia lyginimo lenta,aisku tiek nereikia,bet papildomi ag tikrai nemaiso,aisku jaucias  zirny sejant 5cm gyly,bet visvien vidutini greiti eina nesunkiai islaikyt 15-17

visada yra geriau papildomi AG, bet mano 6920S traukia tą sėjamąją ir su pilnai pakrauta sėją pradedu nuo 12 km/ha, žinoma krinta tas greitis į kalniuką bet nesiskundžiu. virš 30 ha per dieną pasėju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visada yra geriau papildomi AG, bet mano 6920S traukia tą sėjamąją ir su pilnai pakrauta sėją pradedu nuo 12 km/ha, žinoma krinta tas greitis į kalniuką bet nesiskundžiu. virš 30 ha per dieną pasėju

Netikiu kad 12km/h 4m vederi su diskiniu dirbimu patrauki, nebent nuo kalniuko :/ as 3m pilna apie 13km/h tik, o pas mane lygumos visur, kolega su 180ag 4 metru su diskiniu dirbimu ir trasom, 12km/h max ir tai dumais apsipila visas, kai garvezi eina :) nebent pas tavo 6920S daugiau nei 150ag :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu kad 12km/h 4m vederi su diskiniu dirbimu patrauki, nebent nuo kalniuko :/ as 3m pilna apie 13km/h tik, o pas mane lygumos visur, kolega su 180ag 4 metru su diskiniu dirbimu ir trasom, 12km/h max ir tai dumais apsipila visas, kai garvezi eina :) nebent pas tavo 6920S daugiau nei 150ag :)

ai ne gi rašiau kad pas mane rapidas tik su lyginimo lenta ir trąšomis jokio kito įdirbimo. aš tik sakiau kad 3 m rapida su viskuom tas 150 AG manau tūrėtų susitvarkyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kur būtų galima gauti rapido 2000metų gamybos kompiuterio laidą į sėjamają? Atstovybėje kaina nemaža, tad gal kažką pigiau pasiūlysit 

Bandziau ieskot bet neradau.Siaip jie buna skirtingi pagal kompa,yra kazkokia firma kuri uzsiima kabeliu gamyba bet nepavyko rasti. Be to kaina ju, itariu, nemazesne negu vaderstade.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip

as dariausi pats,pasiilgini laidus nuo sejamosios taip perkeldamas razete esancia prie sejamosios,y kabina,tik tas laidas gaunasi gal kokiu 5-6m ilgio,na darbo gal kokiai val,bet uztat susitaupo nemazai ir laidu ten neperdaugiausiai,tik sujunges laidus nenaudok izoliacijos o naudok kembrikus tokius kur pasildai ir uzsitraukia  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dariausi pats,pasiilgini laidus nuo sejamosios taip perkeldamas razete esancia prie sejamosios,y kabina,tik tas laidas gaunasi gal kokiu 5-6m ilgio,na darbo gal kokiai val,bet uztat susitaupo nemazai ir laidu ten neperdaugiausiai,tik sujunges laidus nenaudok izoliacijos o naudok kembrikus tokius kur pasildai ir uzsitraukia  :icon-wink:

Na variantas irgi visai gan neblogas, tad dėkui. Gal reikės kažką galvoti.. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...