Jump to content

DON-1500


Overumas

Recommended Posts

Na gerb Kolegos jei galite, nebeina isleisti grudu is bunkerio, elektra tvarkoj, viskas kitkas irgi tvarkoje, kame gali buti saknys?

Įdomiai tu čia paklausei- viskas tvarkij , tik nneina išleist grudų iš bunkerio . :icon-question: Tai gal jų ten nėra :lol: Galėtum konkrečiau ......

viena kart buvo uzstriges kardanas,man atrodo kad prabuksuoja pati isleidimo sraige

Tai kas konkrečiai , praslysta diržas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerb Kolegos jei galite, nebeina isleisti grudu is bunkerio, elektra tvarkoj, viskas kitkas irgi tvarkoje, kame gali buti saknys?

Įdomiai tu čia paklausei- viskas tvarkij , tik nneina išleist grudų iš bunkerio . :icon-question: Tai gal jų ten nėra :lol: Galėtum konkrečiau ......

viena kart buvo uzstriges kardanas,man atrodo kad prabuksuoja pati isleidimo sraige

Tai kas konkrečiai , praslysta diržas :icon-question:

gedimas pasalintas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kiek laiko ir kaip tepat "netepamus" guoliuos?
pries sezona tepam

ale kaip smagu patept kratuku guolius :) bet klausime dar buvo klausimas kaip tepat. Kazkuris is forumieciu buvo pasiules tepimo taska su adata. Pasidariau, patepiau pora guoliu ir iskrito adata. Lievai prilitavau.

viena nezinoma tepimo taska radau ant variklio skriemulio, kur hirdro varikli suka :) nepamirskit ir jo patept :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
Sunku ka nors pasakyt, nesedint savo subine kombaine. Buna is po ziemos, jog ijungus kuliama kratosi, ta kratyma duoda spragilai, bet po pirmo bunkerio nustoja. O siaip tai turi supima sioki toki :)

ne spragilai, o siukslės ir dulkės bugne sukrite i viena puse ir kol bugnas pjaunant vel neprisiklijuoja visas ju tol supimas buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

nu ka galiu pasakyti kuliau su situo aparatu 3 sezonus :) teko rankas padauzyti bet jis man patinka jis yra nasus . va gavome vector 420 ir ejom per kvieciu lauka don viska valgo daug greiciau o vector vos rieda zinoma su vectoriu kuliau dar tik metus laiko nieko nenutiko pasaka kondisas visa kita radijukas nepalyginsi bet va don yra nasesnis :) stovi garaze mano senukas parduodu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
donas y kalna pilnu bunkeriu nevaziuoja kuris siurblys kaltas apatinis ar virsutinis? kol saltas tepalas dar bando lipti bet kai jau labiau inkaista tai visai nevaziuoja y kalna

Greiciausiai bus isejes tas kur virsuje hidrosiurblys (atrodo tai jis vadinasi). Man tokia pati beda buvo tai keiciau ir siurbli ir hidromotora (apacioje). Siurbli tvarkiau Panevezyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donas y kalna pilnu bunkeriu nevaziuoja kuris siurblys kaltas apatinis ar virsutinis? kol saltas tepalas dar bando lipti bet kai jau labiau inkaista tai visai nevaziuoja y kalna

o as sakyciau kad nieko nuostabaus kad pilnu bunkeriu neveza.. aisku, cia treciu begiu meginat taip vaziuoti.. As taip beprievartaudamas lipti i kalna vaziuokles dirza suvariau, tai teko po to ir sparnuotes keisti ir tepalo ausinimo radiatoriu.. Zodziu jei lauke kombainas normaliai klauso tai neverta prie tos vaziuokles lysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...