Jump to content

Geros Rusikos Dainos


Agalius

Recommended Posts

17 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

Aš daiktus vadinu tikrais vardais ir jų nevynioju į VATĄ.

 

Čia visa karta užaugo su tuo pigiu šūdpopsiu.  Vieni iš to išaugo, kiti dėja... Aišku, ieškantys gilesnio dvasingumo savo mėgstamą repertuarą išdėstė aukščiau :D Mažučiai...

 ...paziurek filma ,живой-90суток..  ,,apie ciapajeva su petkia,, kiekviena ryta ziuriu vietoj simsonu :) 

As apsikabines neklausau tu rusu bet patinka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo daug rusu pas mus puse beveik ir nei vienas apie lietuvius nieko blogo nesake ...

Savaitgalis ,sostine ,kareivines langai atidaryti  ,vienas rusas sedi apsikabines grotuva o tas ant viso garso ,sita daina;

 

Ateina zvalgu vadas ,paziuri ta issilgusi meiles ,ir sako:tu nenusizudysi :laughing-rolling:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , jevgenijus said:

Aš čia tik šeip, pasierzint, papolitikuot :D Kompleksuoju? Klausiau rusiškos muzikos mažai, o po įvykių Ukrainoje - dar mažiau. "Старый барин" vis dar gera daina, tik dėl atlikėjo požiūrio į tuos įvykius...neklausau, iš prinpiso, nežiūriu kaip kurių aktorių, komikų ir pan. 

Tarkim kiseliovas nustoja ant visų "priešų" barstyt branduolinius pelenus ir pradeda achuiennus šansonus dainuot.... ar taptum jo fanu? 

Aiskumas ) . Zinoma,kad ne. Siaip nereiketu meno , kokio jis bebuves lygio, maisyt su politika. Nors gyvenime yra kitaip , politikai pasitelke mena , daro politika. Supolitikejes menas manes nedomina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , wydas63 said:

 Tai kame problem ?? , mėgaukis kūriniu  ar.gif o atlikėjo įsitikinimus palik , atlikėjo sąžinėj :eusa-think: . Bet vietoj to , kad atskirt ir nemaišyt , būtinai reikia pasiduot "rytų ruporams" ir žviegt kaip pjaunamam . :D:D

Tu kažkaip viską в рот на оборот išversti sugebi.  Aš skiriu ir nemaišau, maišo tie, kur rytuose. Neapsimesk šlanga ir nevartyk čia visko kaip tau patogiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 valandas ago , jevgenijus said:

dar atsikrenškit....ekh ekhe pyrst ... jūsų evoliucija iš laba diena į dobryj den buvo truputi per vėlai nutraukta, taip ir likot viena koja ...ten. Nieko blogo, joks minusas... tik tiek, kad nebegalit rinktis. 

Nu negaliu nepaklaust - o tu gali rinktis ? Jaučiu " čiumpi" tai , ką tau įsiūlo ......

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 valandas ago , jevgenijus said:

Aš čia tik šeip, pasierzint, papolitikuot :D Kompleksuoju? Klausiau rusiškos muzikos mažai, o po įvykių Ukrainoje - dar mažiau. "Старый барин" vis dar gera daina, tik dėl atlikėjo požiūrio į tuos įvykius...neklausau, iš prinpiso, nežiūriu kaip kurių aktorių, komikų ir pan. 

Tarkim kiseliovas nustoja ant visų "priešų" barstyt branduolinius pelenus ir pradeda achuiennus šansonus dainuot.... ar taptum jo fanu? 

Oooo... kaip ir rasizmu dvelktelėjo .... Čia EU ar USA Įtaka ? Dėl manes , jis nors ir š...ais tegul drabstosi , bet jeigu dainuot moka - man pofig kuo jis dar ten užsiima . Užvesk temą " geros amerikoniškos dainos " - mielai ir ten padiskutuosim , bet manau kad tiek pigdžiugiškos pagiežos iš musū " troliū" tikrai nebus . Labai jau lėkštas puolimas be svarių argumentų  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

?

Kas per ???? .... Taip įsigilines į rytų politikavimo ir meno peripetijas , kad po nosim J.Statkevičiaus ir R. Karbauskio derybos dėl tautinių kostiumų kurimo ikimokyklinukams ir prasprudo ......O gal čia menininko politikavimu jau niekaip nepavadinsi ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , vaidas.p said:

Kas per ???? .... Taip įsigilines į rytų politikavimo ir meno peripetijas , kad po nosim J.Statkevičiaus ir R. Karbauskio derybos dėl tautinių kostiumų kurimo ikimokyklinukams ir prasprudo ......O gal čia menininko politikavimu jau niekaip nepavadinsi ? 

 Neprasprūdo, tik prie ko čia ? Ir kaip ir praėjęs reikalas čia. Statkevičius menininkas toks pat, kaip Karbauskis politikas. Žodžiu, nenukreipk temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

Tu kažkaip viską в рот на оборот išversti sugebi.  Aš skiriu ir nemaišau, maišo tie, kur rytuose. Neapsimesk šlanga ir nevartyk čia visko kaip tau patogiau. 

Nei "в рот" , nei "на оборот" :D , šiaip esu apolitiškas ir tų žaidimų nežaidžiu , tas tūrėt but akivaizdu . Žiūriu tik į galūtinį rezultatą , na ir kartais įšsisakau , kaip jį vertinu , tad mane sunku pavadint , "paveiktu kieno tai propogandos"  . O jei kalbėt kas lieč rytų propogandą , tai būtent Patsai ir esi josios "darbinis arkliukas" , kaip tai ir neskambėtų keistai . Kremlius gi tiesiogai Lietuvoje neturi jokios medijos , kad galėtų paveikt į piliečius ir pasiekt norimą rezultatą , tad ir pasitelkia tokius kaip Tamsta . Propogandoje , kaip ir visur kitur egzistuoja priežąstinė-pasekminė grandinėlė , kūri galų gale duoda tokį ar kitokį rezultatą , pvz. sukuriam pretekstą kaip O.Gazmanovo koncertas ir rodos nu kas čia tokio atsitiktų , jei į tai nereaguotum - padainuotų ir išvažiuotų , na gal per RF tv papasakotų kaip šiltai buvo priimtas , kokia Lietuva pagražėjus ...  ar tai , kaip galutinis rezultatas blogai , a ??? Bet ne , čia įsijungia "bukapročių kovotojų armija" - Olegas grėsmė Lietuvai , sugriaus demokratiją , pasieniečiai jį sulaiko , neileidžia ir t.t. , paprastam žmogui tas paprasčiausia juokinga ir juokingi patys demokratijos gynėjai , plius nepateko žmonės į mėgstamo atlikėjo koncertą (nepatenkinti) , plius "rytams" ir ne tik , Lietuva parodoma kaip nelab tolerantiška , fobiška ir pan. , kitaip sakant gaunamas  galutinis rezultatas , būtent toks kokio ir reikėjo "rytų propagandistui" :lol: Na ir kas jį padėjo pasiekt  ?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip viduti, reikia visus ir viską įsileisti ir tegul ant galvos drebia liaupses sovietų sąjungai. Buvom, žinom - gal jau nebereikia. Sprendimai priimti teisingi. Gal reikėjo ir tuos karininkų-cirkininkų-garmoškininkų orkestrą įsileisti, tavo supratimu ? Taigi būtų per kokį RTR parodę, kaip Lietuvoje gerbiami okupacinės armijos ansambliai ? Bet tu nesupranti ir nesuprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Dr.Zoidberg said:

Taip, taip viduti, reikia visus ir viską įsileisti ir tegul ant galvos drebia liaupses sovietų sąjungai. Buvom, žinom - gal jau nebereikia. Sprendimai priimti teisingi. Gal reikėjo ir tuos karininkų-cirkininkų-garmoškininkų orkestrą įsileisti, tavo supratimu ? Taigi būtų per kokį RTR parodę, kaip Lietuvoje gerbiami okupacinės armijos ansambliai ? Bet tu nesupranti ir nesuprasi.

Na ir , kodėl neisileidus visus ? argi tai tikrai taip bloga ? Prisimink , kad ir sąjūdį iš kur buvo tas patriotiškumas , susitelkimas , ryžtas ? Aš manau , jog tai didžiaja dalimi ir buvo patriotiškojo rusų meno , literatūros , kino nuopelnas . Dainuot , rodyt gali ką nori , bet žmogus perleidžia visą tai per save ir vertina per savo vertybių prizme . Ir net iš tų "garmoškininkų" , Gazmanovų ir Vikų Ciganovų , tikėtina jog paima meilę Tėvynej , patriotizmą , kilnumą  . Darsyk pagalvok , apie galutinį rezultatą - Krymas , LNR , DNR čia ir yra "garmoškinio meno" įndėlis į rezultatą , o ką duoda gėjų-končitų dainelės ? tai kaip rezultatą irgi juk matom europis skaldos ir nevieningas , UKR vakarietiška kultūra veda į destrukcija ištižimą , ir  Lietuvą jei paimt ar labai padidėjo patriotizmo , vienybės ?? Na tegul bus , jog aš "nesuprantu ir nesuprasiu" , bet Pats kaip suprantantis , bent galutinį rezultatą ir pasiekimus matot , to "savo supratimo" ??  ar perspektyvos šviesios , laukia ?  P.s. <Taigi būtų per kokį RTR parodę, kaip Lietuvoje gerbiami okupacinės armijos ansambliai ?> , čia būtent Tamsta taip būtum įvertinęs , o realiai tai jokio polit.poveikio :eusa-think: , o vat kremliaus propogandai tai but užčiaupę burną , kas lieč "pribaltus-fašistus" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , wydas63 said:

Na ir , kodėl neisileidus visus ? argi tai tikrai taip bloga ? Prisimink , kad ir sąjūdį iš kur buvo tas patriotiškumas , susitelkimas , ryžtas ? Aš manau , jog tai didžiaja dalimi ir buvo patriotiškojo rusų meno , literatūros , kino nuopelnas . Dainuot , rodyt gali ką nori , bet žmogus perleidžia visą tai per save ir vertina per savo vertybių prizme . Ir net iš tų "garmoškininkų" , Gazmanovų ir Vikų Ciganovų , tikėtina jog paima meilę Tėvynej , patriotizmą , kilnumą  . Darsyk pagalvok , apie galutinį rezultatą - Krymas , LNR , DNR čia ir yra "garmoškinio meno" įndėlis į rezultatą , o ką duoda gėjų-končitų dainelės ? tai kaip rezultatą irgi juk matom europis skaldos ir nevieningas , UKR vakarietiška kultūra veda į destrukcija ištižimą , ir  Lietuvą jei paimt ar labai padidėjo patriotizmo , vienybės ?? Na tegul bus , jog aš "nesuprantu ir nesuprasiu" , bet Pats kaip suprantantis , bent galutinį rezultatą ir pasiekimus matot , to "savo supratimo" ??  ar perspektyvos šviesios , laukia ?  P.s. <Taigi būtų per kokį RTR parodę, kaip Lietuvoje gerbiami okupacinės armijos ansambliai ?> , čia būtent Tamsta taip būtum įvertinęs , o realiai tai jokio polit.poveikio :eusa-think: , o vat kremliaus propogandai tai but užčiaupę burną , kas lieč "pribaltus-fašistus" :D

Ką su tavim galima kalbėti, jei tau ir vasario 23 yra šventė ?  Ištižimą jam neša matai vakarietiška kultūra. Tada būk visada pasiryžęs su slaviškąja - Готов к Труду и Обороне !!! Kaip sakant, laikyk įtempęs raumenį, kad prakeikti kapitalistai tavo vertybių nesužlugdytų.
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 valandas ago , vaidas.p said:

Oooo... kaip ir rasizmu dvelktelėjo .... Čia EU ar USA Įtaka ? Dėl manes , jis nors ir š...ais tegul drabstosi , bet jeigu dainuot moka - man pofig kuo jis dar ten užsiima . Užvesk temą " geros amerikoniškos dainos " - mielai ir ten padiskutuosim , bet manau kad tiek pigdžiugiškos pagiežos iš musū " troliū" tikrai nebus . Labai jau lėkštas puolimas be svarių argumentų  

Ne ne, tu manęs nepiešk taip kaip pats nori matyt. Aš klausau rusišką muziką, tik man dar svarbu koks žmogus yra tas dainininkas ar aktorius. Liube, gazmanovas ir kiti dainininkai, porechenkovas, tas atčkarikas iš rezidentų ....tegu suokia kaip lakštingalos, negerbiu aš jų. Geras žmogus ne profesija. Bet aš labai gerbiu tokius, kurie tarp tų 85%, sąmoningai pasirinko mažumos pusę, daiktus vadina savo vardais ir neparsiduoda už dešros gabalą. Jie visada  gali rinktis, eit į kompromisą su sąžine ar ne, pvz. Рождество - Так хочется жить  nuostabi daina, kartą jie ją dainavo pilnai salei jėgos struktūrų atstovų tarp kuriu buvo ir putinas(net apsiverkė žmogelis), tai buvo policijos ar pan. diena. Dainavo tiems, kas užlaužę rankas tempia žmogų į spec. autobusą, veliau pasodina tik dėl to kad laikė plakatą, tiems kas demonstratyviai ir didžiadvasiškai amnestuoja ir taip nekaltą žmogų liku sušiktam mėnesiui iki bausmės pabaigos, dainavo tiems kas nori žmogų įkišt už grotų 5 metams už pokemonų gaudymą cerkvej ...

Bet gi niekas nedraudžia pasirinkt kaip pasirinko Žvanevskis, kai pakviestas į žiniasklaidos šventę(aiškų tik prokrembliškos) paskaitė monologą nuo kurio salėj tapo taip tylu, kad ne girdėjosi jo užrašų šnarėjimas. Pasirinkt kaip Makarevič ar M.Jefremov ir kiti. 

Kas tikit, kad gyvenime yra nors viena sfera nepaliesta politikos ... kas žino, galėsit plot katučiu Vilniaus išvadavimo proga. Gazmanovui, Liube, Ralduginui ar net pačiam Kapzonui. 

Paskutinis mano postas čia. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , jevgenijus said:

Ne ne, tu manęs nepiešk taip kaip pats nori matyt. Aš klausau rusišką muziką, tik man dar svarbu koks žmogus yra tas dainininkas ar aktorius. Liube, gazmanovas ir kiti dainininkai, porechenkovas, tas atčkarikas iš rezidentų ....tegu suokia kaip lakštingalos, negerbiu aš jų. Geras žmogus ne profesija. Bet aš labai gerbiu tokius, kurie tarp tų 85%, sąmoningai pasirinko mažumos pusę, daiktus vadina savo vardais ir neparsiduoda už dešros gabalą. Jie visada  gali rinktis, eit į kompromisą su sąžine ar ne, pvz. Рождество - Так хочется жить  nuostabi daina, kartą jie ją dainavo pilnai salei jėgos struktūrų atstovų tarp kuriu buvo ir putinas(net apsiverkė žmogelis), tai buvo policijos ar pan. diena. Dainavo tiems, kas užlaužę rankas tempia žmogų į spec. autobusą, veliau pasodina tik dėl to kad laikė plakatą, tiems kas demonstratyviai ir didžiadvasiškai amnestuoja ir taip nekaltą žmogų liku sušiktam mėnesiui iki bausmės pabaigos, dainavo tiems kas nori žmogų įkišt už grotų 5 metams už pokemonų gaudymą cerkvej ...

Bet gi niekas nedraudžia pasirinkt kaip pasirinko Žvanevskis, kai pakviestas į žiniasklaidos šventę(aiškų tik prokrembliškos) paskaitė monologą nuo kurio salėj tapo taip tylu, kad ne girdėjosi jo užrašų šnarėjimas. Pasirinkt kaip Makarevič ar M.Jefremov ir kiti. 

Kas tikit, kad gyvenime yra nors viena sfera nepaliesta politikos ... kas žino, galėsit plot katučiu Vilniaus išvadavimo proga. Gazmanovui, Liube, Ralduginui ar net pačiam Kapzonui. 

Paskutinis mano postas čia. 

 

Teisingas žmogus esi. Pagarba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-23 at 08:28, Dr.Zoidberg said:

 Neprasprūdo, tik prie ko čia ? Ir kaip ir praėjęs reikalas čia. Statkevičius menininkas toks pat, kaip Karbauskis politikas. Žodžiu, nenukreipk temos.

Na ir dėjai , panašiai kaip - kirkorovas ne menininkas o Žerenovskis ne politikas ( palyginau nes vistiek rytais domiesi ir tuos žmones gerai pažysti ) ... Gal man neišmanėliui paaiškinsi kaip mados grandas ne menininkas , o seimo narys ir partijos lyderis nepolitikas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-23 at 11:02, jevgenijus said:

Ne ne, tu manęs nepiešk taip kaip pats nori matyt. Aš klausau rusišką muziką, tik man dar svarbu koks žmogus yra tas dainininkas ar aktorius. Liube, gazmanovas ir kiti dainininkai, porechenkovas, tas atčkarikas iš rezidentų ....tegu suokia kaip lakštingalos, negerbiu aš jų. Geras žmogus ne profesija. Bet aš labai gerbiu tokius, kurie tarp tų 85%, sąmoningai pasirinko mažumos pusę, daiktus vadina savo vardais ir neparsiduoda už dešros gabalą. Jie visada  gali rinktis, eit į kompromisą su sąžine ar ne, pvz. Рождество - Так хочется жить  nuostabi daina, kartą jie ją dainavo pilnai salei jėgos struktūrų atstovų tarp kuriu buvo ir putinas(net apsiverkė žmogelis), tai buvo policijos ar pan. diena. Dainavo tiems, kas užlaužę rankas tempia žmogų į spec. autobusą, veliau pasodina tik dėl to kad laikė plakatą, tiems kas demonstratyviai ir didžiadvasiškai amnestuoja ir taip nekaltą žmogų liku sušiktam mėnesiui iki bausmės pabaigos, dainavo tiems kas nori žmogų įkišt už grotų 5 metams už pokemonų gaudymą cerkvej ...

Bet gi niekas nedraudžia pasirinkt kaip pasirinko Žvanevskis, kai pakviestas į žiniasklaidos šventę(aiškų tik prokrembliškos) paskaitė monologą nuo kurio salėj tapo taip tylu, kad ne girdėjosi jo užrašų šnarėjimas. Pasirinkt kaip Makarevič ar M.Jefremov ir kiti. 

Kas tikit, kad gyvenime yra nors viena sfera nepaliesta politikos ... kas žino, galėsit plot katučiu Vilniaus išvadavimo proga. Gazmanovui, Liube, Ralduginui ar net pačiam Kapzonui. 

Paskutinis mano postas čia. 

 

Na vat matai .... Panervuot reikia ir atsiveri truputį .... Nė vieno iš tavo paminėtū asmeniškai nepažysti . Kramtai ir vertini informaciją , kuria tau kažkas pateikė tik dėl jiems suprantamų priežasčių . Esi tikras , kad ji reali ? Ar privalu tikėt viskuo ką perskaitai ,? Greičiausiai šventai tiki , kad tas , pavadinkim - nepasiturintis prašo centū , jis už juos duonos ir pirks .......Klipas man nepatiko . Nelabi suprantu , ką tuo norėjai pasakyt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-23 at 10:06, Dr.Zoidberg said:

Ką su tavim galima kalbėti, jei tau ir vasario 23 yra šventė ?  Ištižimą jam neša matai vakarietiška kultūra. Tada būk visada pasiryžęs su slaviškąja - Готов к Труду и Обороне !!! Kaip sakant, laikyk įtempęs raumenį, kad prakeikti kapitalistai tavo vertybių nesužlugdytų.
 

 

Na nešvenčiu vasario 23-ios nes didžiuotis tuo nederėtū , tai ir švest nėra ką , bet ir helovynas man pasityčiojimas iš senū protėvių tradicijų ... Kovo 8 kaip ir tarptautinė , pergalės prieš fašizmą kaip ir priklausytų ...., o kam vasario 14 ? - apie meilę artimiausiem kaip ir nereikėtų specialios dienos primint ....Buvo šventės diskutuotinos , yra šventės diskutuotinos - skiriasi tik iškeliamū vėliavų spalvos .....Ir galų gale - prie ko čia muzika , kurią man patinka klausyt garaže varžtą šriubuojant ..... prie geros nuotaikos ne taip skauda ir raktui prasprųdus ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-23 at 10:06, Dr.Zoidberg said:

vasario 23 yra šventė

svente- tiem kas tarnavo sovietineje kariuomeneje -prisiminimai ,daug ka ta kariuomene istiesino paruose gyvenimui ,praplete akirati.

as jos nesvenciu, su jais nesvenciu,bet ,,dusoj,, suprantu . Jei ziuret politiskai -taip ji mus uzkariavo ,priesai ir t.t   bet tuo priesu gali ir pats tapti ,va pripazins ,,RASISTU,, ir nubaus ir dar parodys per ,,lnk,, zinias :)  Praeis 50m ir vel kas nors bus kitas priesas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...