Jump to content

Geros Rusikos Dainos


Agalius

Recommended Posts

Nus tokius neklausom , ir nereikia jau taip kist...pas jus  tik negatyvas ,pas amerikosus ir yra tamsiu rajonu kur net polisija nevaziuoja ,taip kad to (shit) visur yra

 

Tau irgi ką nors iš "Leningrad " repertuaro parinkti ? Kaip ir kolegai ? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau irgi ką nors iš "Leningrad " repertuaro parinkti ? Kaip ir kolegai ? ;)

Kodel manai kad as tokia muzika klausau ?

Jei nor n.... siust padaryk tiesiai ,ar kinkos silpnos ?

Jei esi toks patriotas lietuvos ,kodel kariuomeneje netarnavai ,nuo jos issisukt yra du budai ,mama ispirko arba nesveikas ?

Man gali su patriotizmu nelipt as apart taves priesaika tevynei daves ir veliavai pagarba atiduodavau ir dar visokiam marazmui, ir suda nuo grudo atskiriu.

Kitas lietuvos rusas ir kazka burnoja ant savo slavisku saknu.skrepy neskrepy a va kur pas mus tie dainoreliai ?pats kazkoki marmali klauso. Kazkoks erzelis kyla isgirdus rusus, pamacius juos vairuojancius zigulius bet erzelis nekyla kai kedainiu rajone tevas vaikus sumete i sulini ...tai gal nuo tos vietos pradetumet erzeli kelti,ar bent bulviu maisa nuveztumet pries kaledas ,nei zarstytumet savo riebias mintis apie mena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Kitas lietuvos rusas ir kazka burnoja ant savo slavisku saknu.skrepy neskrepy a va kur pas mus tie dainoreliai ?pats kazkoki marmali klauso. Kazkoks erzelis kyla isgirdus rusus, pamacius juos vairuojancius zigulius bet erzelis nekyla kai kedainiu rajone tevas vaikus sumete i sulini ...tai gal nuo tos vietos pradetumet erzeli kelti,ar bent bulviu maisa nuveztumet pries kaledas ,nei zarstytumet savo riebias mintis apie mena

Cha tie rusiski zodziai nukopinti is google translate, toks va as rusas ir nekisk cia manes, as toks pat lietuvos rusas kaip tu balerina. :D Tema apie rusiska muzika, ne seip kokia muzika, o geriausia. Tai kaip cia nepaminejus genialaus Rusios scenos sulo Kirkorovo? Tik va ...многоходовка jam si kart biski nepavyko  :D I tema gi , vsio zanonno. 

Nepyk, zek kaip senai nieko nerasau kitose temose, gydausi nuo rusofobijos, nu bet kartais prasiverzia. Izviniajus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tau kaip labiau patiktų ? Ar kad nesveikass, ar kad mama išpirko ? O gal 3 variantas dar yra ? Nepagalvojai ?

Vat jei butum tarnaves ,neuzsiimtum  kazkokiu negatyvu ieskojimu ir tai nesvarbu ar ruso ar lt kariuomeneje.

Kai tarnavau man karininkai sakydavo:pabendravus su zmogum, gali pasakyti kokiam daliny tarnavo.

Apie ,,labusus,,  ,tai rusai pramine lietuvius nuo zodzio ,,labas,,   .  nemaisyk ir nesigirk nes tai is knygos apie ,,albinosus,,

Cia vienas ir gyresi ,ten buvau ta dariau,kai prisiskaito knygu.dauguma buvusiu tyli ir nieko napasakoja. as ir galeciau daug papasakot apie tvarka kariumenej . Sako;kaip issireiksi taip tave priims .

 

Cha tie rusiski zodziai nukopinti is google translate, toks va as rusas ir nekisk cia manes, as toks pat lietuvos rusas kaip tu balerina. :D Tema apie rusiska muzika, ne seip kokia muzika, o geriausia. Tai kaip cia nepaminejus genialaus Rusios scenos sulo Kirkorovo? Tik va ...многоходовка jam si kart biski nepavyko   :D I tema gi , vsio zanonno. 

Nepyk, zek kaip senai nieko nerasau kitose temose, gydausi nuo rusofobijos, nu bet kartais prasiverzia. Izviniajus :D

Man ju menas patinka ,aisku ne visi,nes dauguma hitiniu dainu yra nukopintos nuo vakarieciu. bet yra ir topiniu kuriniu kurie islenda ir is ru. sienu.. tai kaip ta efekta pavadint rusoliubiteli rusoskazka . pas mus ir yra  v=XfuGjqG1m5o;)

    v=5Y53CLg1RzA ir del ko gimsta tokie kuriniai ?

o cia saunuoliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat jei butum tarnaves ,neuzsiimtum  kazkokiu negatyvu ieskojimu ir tai nesvarbu ar ruso ar lt kariuomeneje.

Kai tarnavau man karininkai sakydavo:pabendravus su zmogum, gali pasakyti kokiam daliny tarnavo.

Apie ,,labusus,,  ,tai rusai pramine lietuvius nuo zodzio ,,labas,,   .  nemaisyk ir nesigirk nes tai is knygos apie ,,albinosus,,

Cia vienas ir gyresi ,ten buvau ta dariau,kai prisiskaito knygu.dauguma buvusiu tyli ir nieko napasakoja. as ir galeciau daug papasakot apie tvarka kariumenej . Sako;kaip issireiksi taip tave priims .

 

 

O tu žinai, aš suprantu savo pagrindinę bėdą. Nu kartais neišlaikau ir užsiimu beprasmėmis diskusijomis su nevisiškai... kaip čia pasakius, protingais žmonėmis. Laikausi, laikausi ir paskui va,  sujudinu širšyną pseudointeligentų. Atsiprašau, stengsiuosi ateityje to išvengti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu žinai, aš suprantu savo pagrindinę bėdą. Nu kartais neišlaikau ir užsiimu beprasmėmis diskusijomis su nevisiškai... kaip čia pasakius, protingais žmonėmis. Laikausi, laikausi ir paskui va,  sujudinu širšyną pseudointeligentų. Atsiprašau, stengsiuosi ateityje to išvengti. 

Nu ,jei cia nuosirdus zodziai, tada uzskaitom .pats juk vairuojat ,,Belarus,, markes traktoriu ,dalimi esat gerbejas tos rusiskos muzikos ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusofobija kamuoja kai kuriuos :icon-mrgreen:  ,siulyciau tiem i elektrenus ir jo apylinkes pakeliaut, paklausyt kokia kalba sneka. prie sostines yra gelezinkelieciu miestelis ,nepamenu pavadinimo,ten visi ru.(da nosis paminkstitu)kalba ne tik klauso dainu ru.

man tai muzika nesukelia erzelio ,nebent ,,metalas,,

Cia panasi kalba kaip kryziuociu :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusofobija kamuoja kai kuriuos :icon-mrgreen:  ,siulyciau tiem i elektrenus ir jo apylinkes pakeliaut, paklausyt kokia kalba sneka. prie sostines yra gelezinkelieciu miestelis ,nepamenu pavadinimo,ten visi ru.(da nosis paminkstitu)kalba ne tik klauso dainu ru.

man tai muzika nesukelia erzelio ,nebent ,,metalas,,

 

O tau nekliuna, kad temos sukurejas Agalius jau yra neaktyvus narys? 

Gal Arnas Matonis bus aktyvesnis. O gal tai vienas ir tas pats? :D (nors kolkas manau, kad mus trolina)

Ne kitaip, Kremlius cia trolina mus! Stengiasi sukirsint, mane su tavim, rusofila su rusofobu! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tau nekliuna, kad temos sukurejas Agalius jau yra neaktyvus narys? 

Gal Arnas Matonis bus aktyvesnis. O gal tai vienas ir tas pats? :D (nors kolkas manau, kad mus trolina)

Ne kitaip, Kremlius cia trolina mus! Stengiasi sukirsint, mane su tavim, rusofila su rusofobu! :D

Prastas skonis tada troliu ;) bet cia ju reikalas ,tegu klauso 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...