Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

48 minutes ago, uk.algis pranešimas:

Na feniksas mane pradejo nervinti , antri metai kaip paveda . Atrodo piktzoles pradeda gelsti ir ziurek vel zaliuoja (3l/ha , 250l/ha vandens) . Gal zinot laboratorija kur issitirti kiek veiklios medziagos tame fenikse yra ? Kitamet rinksiuos stompa su bazagranu...

Algi, daug kas taip elgsis po šių metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, uk.algis pranešimas:

Na feniksas mane pradejo nervinti , antri metai kaip paveda . Atrodo piktzoles pradeda gelsti ir ziurek vel zaliuoja (3l/ha , 250l/ha vandens) . Gal zinot laboratorija kur issitirti kiek veiklios medziagos tame fenikse yra ? Kitamet rinksiuos stompa su bazagranu...

Per anksti ispursket gal? Saltis ir vesus orai susilpnino fenixa. Kur purksta orams susilus laukai svarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Brukshnys pranešimas:

prieš kažkur 1 sav leopardu purškiau, nes iškart po sėjos neišėjo dirviniu. tai kolkas dar neatrodo kad būtų suveikes. jau ieškojausi kuo čia kitu nupūtus,. bet vadyba tikina kad nuo leopardo vos ne po 2 sav tik pradeda geltonyt. norma po 1,25l/ha gavos

Leopardas ne posejos ir purskiasi o tada kai sudyksta vienskultes..po savaites jau matosi kad aviza ar pabiros nebeauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-28 at 21:30, uk.algis pranešimas:

Na feniksas mane pradejo nervinti , antri metai kaip paveda . Atrodo piktzoles pradeda gelsti ir ziurek vel zaliuoja (3l/ha , 250l/ha vandens) . Gal zinot laboratorija kur issitirti kiek veiklios medziagos tame fenikse yra ? Kitamet rinksiuos stompa su bazagranu...

Durpyne perpurškiau MCPB 2 litrai ir 1,2 ltr.Basagrano. aklės,balandos ir rūgtys po kol kas užlinkusios.Pupos sveikos tik broliai latviai aiškina kad po MCPB sėklai geriau nepasilikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-01 at 22:16, Rimvydas1 pranešimas:

Pupos turi 6-7 lapus vienam lauke pabegusios piktzoles garstukas ir balandos su kuo galima nupust, kad palikt gyvas pupas??

Man ir idomu, nes vienam lauke ir pilna garstuku ir balandu. Pupos apie 20cm.

Krastai tik pagelto lapu ir fsio, auga toliau balandos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...