Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Gnytasis pranešimas:

Pastaruoju metu man vartomo pakabinamo kverno 5x5 pirmo korpuso atraminius 4 tuos pusiau rutuliukus pradejo lauzyt dar zinant ju pakeitimo patoguma tai uzknist pradejo ir dar lyst nenori i zeme butent pirmas korpusas isilenkia kai piktas katinas ir tiek. Nors ir uzgriebio plotis geras ir linges ilgis sureguliuotas. Zodziu pradeda nepatikt jau jis man. Kiek girdejau elipses formos skyles jeigu pasidaro kojoj tada lauzyt tas atrameles pradeda. Idomu kaip kitu firmu plugu gal gudriau padaryta ta atramos vieta? 

Lingės lapa papildoma uždėk ir korpusas nesiries. Maniškis buvo labai stiprintom lingėm tai teko po du lapus nuimti nes plėšdavo noragus iš varžtu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu irgi kverna bet man jisai kazkaip nepatinka daug dylanciu kaisciu ,obuoliuku traukiu ,nezinau gal klystu nes nesu turejas overum lemkeno ir tt, kai nuvaziuoju i dotnuva tai kainos kandziojasi ,vis ziuriu i lemkena gal kas patartumete ar verta overuma  lemkena ziuret deveta i nauja neikabinu ,nes i kverna nelabai benoriu ziuret gal nujota pirkau nezinau bet kantrybes nebera .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, sermonielis pranešimas:

Sveiki turiu irgi kverna bet man jisai kazkaip nepatinka daug dylanciu kaisciu ,obuoliuku traukiu ,nezinau gal klystu nes nesu turejas overum lemkeno ir tt, kai nuvaziuoju i dotnuva tai kainos kandziojasi ,vis ziuriu i lemkena gal kas patartumete ar verta overuma  lemkena ziuret deveta i nauja neikabinu ,nes i kverna nelabai benoriu ziuret gal nujota pirkau nezinau bet kantrybes nebera .

Tai ir kitas nujotas gali papult

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, sermonielis pranešimas:

Sveiki turiu irgi kverna bet man jisai kazkaip nepatinka daug dylanciu kaisciu ,obuoliuku traukiu ,nezinau gal klystu nes nesu turejas overum lemkeno ir tt, kai nuvaziuoju i dotnuva tai kainos kandziojasi ,vis ziuriu i lemkena gal kas patartumete ar verta overuma  lemkena ziuret deveta i nauja neikabinu ,nes i kverna nelabai benoriu ziuret gal nujota pirkau nezinau bet kantrybes nebera .

Viena kart normaliai persirinkai ir bėdos nerasta. Vargo nebus tik su naujais iki  kol nesudils 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Gnytasis pranešimas:

Kiek maciau turetu eit dar viena idet vidinej puse. Reiks patobulint :)

Būna ant varžto veriasi dar. Standarte buna plika linge paskui stiprintus po du polingius uždėta. Pas mane po 4 uždėta tai normaliai nebeamortizavo pamesdavau noragus.

Witalikas eina gerai tiek moliuose tiek šlyne. Tik šlyne max greitis jau 7-8km/h o molyje iki 10eina be bėdu. Nors daugiau ten skraidyt ir nematau reikalo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Išradėjas pranešimas:

Buna kad linges ilgis 1x1 sutampa su cilindro ilgiu,labai nesudetinga ismetus linges padaryti hidro apsauga,tik bakelio ir slangu reikia.Buvau sudejes giluminiam unia kret.Efektas liuks. Cilindrai tiko Overum plugo.

O tai lingės per silpnos ten sudėtos ir ar perkant negalima užsakyt koki sustiprinta varijanta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , sole pranešimas:

Jau trečio kalto nulūžo viršutinė dalis prie norago, plūgas kverneland,  kaltai ir noragai pirkti iš Dotnuvos. Kokia gali būti priežastis?

Pas mane kverneland kaltinei kaltai. Tai geriau laiko netruksta, o paprasti budavo ir man luzineja. Jai budavo sausi metai. Matyt lauzimas gaunasi baisinis moli, kai sausa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Pas mane kverneland kaltinei kaltai. Tai geriau laiko netruksta, o paprasti budavo ir man luzineja. Jai budavo sausi metai. Matyt lauzimas gaunasi baisinis moli, kai sausa

Pirmas dar pernai nulūžo tai tikrai ne dėl sausros. Kur perki kaltinius kaltus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , viktorass pranešimas:

O tai lingės per silpnos ten sudėtos ir ar perkant negalima užsakyt koki sustiprinta varijanta.

Net nebandziau su lingemis,pirkau be ju iskart dejau cilindrus.Skaitau kad hidraulika rimciau.Maciau kaip dirba skutikas su lingemis,jos nepalaiko stabiliai koju.Hidraulikai uztenka slegi pasikeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Išradėjas pranešimas:

Net nebandziau su lingemis,pirkau be ju iskart dejau cilindrus.Skaitau kad hidraulika rimciau.Maciau kaip dirba skutikas su lingemis,jos nepalaiko stabiliai koju.Hidraulikai uztenka slegi pasikeli.

turiu unia kret su dvigubom lingėm,atsilenkia tik kai rimtesnį akmenį sutinki,net kai dabar taip kieta,tai gale kai nuleidi kelis metrus pačiuožia,kol isigilina ,o paskui eina stabiliai lingės nei krust,nors būna vietų ,kad net plieninis žirgas padusta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...