Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

37 minutes ago, ramunas.s said:

prireike menteliu savo senutei kuhn mds 921 nezinau kiek lietuvoje kainuoja radau tik lenkijoje, ar kam teko siustis is ten, kazin isvis ar jie siucia i lietuva 

http://allegro.pl/lopatki-do-tarcz-m1-rauch-kuhn-r4021245-oryginal-i6672312321.html

siunčia be problemų, parašyk jiems, žinosi kainą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
13 minutes ago, tadasjo said:

Pas mane os diskai, tai kiek man kalbejo vadyba kad om neuzdesiu disku. Os menteles is litagros uzsisakiau

as turiu os 10-18, tai menteliu neuzteks man.. idomia minti cia pasakei, reikia pasidometi, kad nenusipirkciau kas netinka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, tadasjo said:

Pas mane os diskai, tai kiek man kalbejo vadyba kad om neuzdesiu disku. Os menteles is litagros uzsisakiau

O as menteles pas kaimyna uzsakiau ,daviau nerzaveikos ir senas menteles tai man dar litais kainavo 100 uz visa komplekta pas mane bogbale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, manttys said:

as turiu os 10-18, tai menteliu neuzteks man.. idomia minti cia pasakei, reikia pasidometi, kad nenusipirkciau kas netinka..

Būtinai turi pasitikslint, nes su tais diskais ten idomiai gaunasi, payizdžiui tie os diskai kai žiūri  vizualiai atrodo taip kaip ir diskai nuo amazone za-u barstytuvo bet za-m barstytuvui kiek suprantu jie netinka, uždėt tai galima ta prasme, kad ten pats tvirtinimas tai toks pat, bet su tais diskais nuo za-u, o itariu, kad ten ir yra tie os diskai barstytuvas nesutrešia taip kaip reik, 

Jeigu vadovautis za-m instrukcija tai ant tokio barstytuvo gali būti sekantys diskai, om 10-12, om 10-16, om18-24, om 24-36 ir dar yra disku serija skirta paribiam trešimui tai būtu ts 5-9, ts10-14 ir ts 15-18 apie kitokius diskus instrukcija nerašo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, viktorass said:

Būtinai turi pasitikslint, nes su tais diskais ten idomiai gaunasi, payizdžiui tie os diskai kai žiūri  vizualiai atrodo taip kaip ir diskai nuo amazone za-u barstytuvo bet za-m barstytuvui kiek suprantu jie netinka, uždėt tai galima ta prasme, kad ten pats tvirtinimas tai toks pat, bet su tais diskais nuo za-u, o itariu, kad ten ir yra tie os diskai barstytuvas nesutrešia taip kaip reik, 

Jeigu vadovautis za-m instrukcija tai ant tokio barstytuvo gali būti sekantys diskai, om 10-12, om 10-16, om18-24, om 24-36 ir dar yra disku serija skirta paribiam trešimui tai būtu ts 5-9, ts10-14 ir ts 15-18 apie kitokius diskus instrukcija nerašo.

 

būtent instrukciją dabar ir naršau, kad om diskai tik. lygtais os yra naujesni, nes jiems ir nustatymu amazones programeleje nedaug. zodziu, geriausia butu ieskoti om disku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vnz as nuo za-u uzdejas diskus su mentelem 24m ant za-m tresiu jau 2 metus ir kazkokiu nesuberimu ar dar konors nepastebejau ,sudejas i kruva lyginau tos ir tos amazones skirtumu neradau apart ,kad za-m menteliu kampas reguliuojasi.max padarius jeigu neklystu bere iki 28 m.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , manttys said:

Sv technika pasiūlė už 350, manau, visai normali kaina. Ko gero, reiks iš jų ir imti, jeigu greitu metu neatrasiu naudotų...

Os diskai yra seni, o om yra jau ant naujesniu za-m.  Cia tokia kaina uz diskus su mentelemis, ar tik menteles? Rasei jog menteles os 10-18 pas tave, tai jei diskai geri is nerzaveikos, paciu disku ner ko keist. As tik menteles naujas tekeisiuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , tadasjo said:

Os diskai yra seni, o om yra jau ant naujesniu za-m.  Cia tokia kaina uz diskus su mentelemis, ar tik menteles? Rasei jog menteles os 10-18 pas tave, tai jei diskai geri is nerzaveikos, paciu disku ner ko keist. As tik menteles naujas tekeisiuos

Nemanau, kad tik menteles keicias, juk ant pacio disko markiruote yra, gal ju diametras skirias ar pan, nezinau..del kainos prasiau disku, pirmadieni pasitikslinsiu. Jeigu komplektas, reiks ciupt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , manttys said:

Nemanau, kad tik menteles keicias, juk ant pacio disko markiruote yra, gal ju diametras skirias ar pan, nezinau..del kainos prasiau disku, pirmadieni pasitikslinsiu. Jeigu komplektas, reiks ciupt

Diskai os 10-18 ir 20-28 yra vienodi, tik va os diskai kur beria virs 30 metru turi ant ilgosios menteles prailginima ir ta mentele prisisuka jau su 3 varztais. Jei diskai geri, menteles atskirai galima pirkt. Jei uz diskus ir menteles 350 tenori griebk, nes jei visas komplektas tai perpigiai cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 valandas ago , tadasjo said:

Os diskai yra seni, o om yra jau ant naujesniu za-m.  Cia tokia kaina uz diskus su mentelemis, ar tik menteles? Rasei jog menteles os 10-18 pas tave, tai jei diskai geri is nerzaveikos, paciu disku ner ko keist. As tik menteles naujas tekeisiuos

Tai nelabai supratau ka reiškia seni diskai,

Ar tie os diskai yra nuo za-u  ar nuo za-m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...