Jump to content

Vanagas

Nariai
 • Pranešimai

  577
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Vanagas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 28 2016

Vanagas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vanagas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  Ukmerges raj.

Paskutiniai lankytojai

357 profilio peržiūros
 1. Avių realizacija

  turėčiau laiko šašlykiukus kept, daryt kumpiukus, tikriausiai valgyčiau. dabar ne aš avis valgau, o avys mano laiką suėda . teisybė, bet atsiverskit skelbiu.lt ir pažiūrėkit žmonės kokiom kainom bandas pardavinėja
 2. Avių realizacija

  diždžiausia bėda su aviena, kad reikia imt visą kiekį, jį pasiruošti ir pnš, maximos pliusas , kad pasiimi pjaustytus kepsniukus ir nesuki galvos. be to nereikia sukt galvos kur dėt ir derint kada valgyt nugarinę, šonkaulius ir pnš, imi ir valgai ką nori tuo metu kada nori. taip yra kas pardavinėja dalimis, bet tada kaip tamsta minėjo atskiros avienos dalys tampa neadekvačiai brangios kaip suprantu LAAA, AAA kitas reikalas. skambink Augustinavičiui ir pasakys visą info
 3. El.piemenys ir aptvarai

  kaip kolegos mano, toks tinklas avis ataikytų? kas galit minusais pasidalint, nes nemaniau, kad lenkuos ant tiek pigu taip gali būt. rulonas 25m kainuoja pavertus 11,36 euro, be PVM 9,23 euro , kilometras gaunasi 370 eurų. be jokių nuolaidų dar(be PVM čia). https://www.leroymerlin.pl/ogrodzenia-i-bramy/ogrodzenia-i-akcesoria/siatki-ogrodzeniowe/siatka-lesna-25-m-x-150-cm-lustan,p404805,l516.html Gal dar kas pasidalinsit kur pigiau?
 4. Avių realizacija

  pas mus žemės pakanka, nėra kam dirbt.neįsivaizduoju kiek reikia mokėt, kad rast žmogų vairuojantį traktorių + kad dar avis pažiūrėtų. asociacija renka 400galvų tarp 25-45kg, po 1,8-2euro, siūlykit. reikia kad būtų el. chipais ženklinti ir pristatyt panevėžin.
 5. Avių realizacija

  jei gyveni iš avių , stengies pelningiau parduot. jei avys tik ateities vizija , jas daugini, ir jos pinigams nei šilta nei šalta šiam momentui lengva ranka perskambini keletą supirkėjų ir tiesiog parduodi... pvz man apsimoka geriau jas vienu kartu parduot supirkėjam, negu po vieną iškišinėt žmonėm, nes tai užima laiko, o per tą laiką galima daugiau uždirbt kitais darbais, negu pardavinėjant skerdieną ar pnš.
 6. Zemes ukio paslaugu kainos

  daugiau mažiau skaičiavau , kad 1km kelio 0,7-1 euro kainuoja , rulio suvežimas prie tralo iš lauko- 0,3 euro, įkrovimas tralan 0,2 euro. iškrovimas 0,2euro, sukrovimas stirton ar problemiškon daržinėn 0,1-0,3 euro( pagal situaciją). Rezultate, kaina eina apie 2eurai ruliui, tik tam tikrom aplinkybėm gali daryt nuolaidas. 2eurai, gaunasi vežant po 10 rulių 5km atstumu, jei veži 20 rulių, tai apsimoka ir 10km gabent. Aišku jei pinigų striuka šiam momentui, ir neskaičiuosi aptarnavimų ir nusidevėjimų, apsimokės vežt ir už 1 eurą, bus kaip paskola iki kol ateis momentas tvarkyt techniką ir keist tepalus . pas mus kūlimas 70euriukų, sena technika... gerai , kad nebrangu, bet kai paskaičiuoji, kad trečdalis grūdo lauke lieka, tai apsimokėtų ir naują samdyt už 100 , tik kad jos nėra ir į mažus plotus nevažiuoja
 7. Zymeto Kuro Kaina

  savaitgalį viados degalinėj 0,599 -7ct nuolaida, po 53ct gaunasi buvo.
 8. Mechanizuotų žemės ūkio darbų ikainiai 2012

  yra kieme traktorius su frontaliniu ir kaušu 0,8 kubo, ir priekaba 13t beveik nauja. puikios sąlygos vežt grūdus, bet savi labai vėlai kulsis, sakau reikia pauždarbiaut. Kiek prašyt už vežimą? fūros ima po 0,8 euro ir veža 20t. bet jom reik ant kelio išvežt, o traktorius pats nuo kombaino paima, tai faktiškai, traktoriaus paslauga brangesnė. masčiau už 13t, grūdo tysimą prašyt po 1eurą už km, arba ir 0,8euro/km už tusčio gryžimą, normalios čia kainos būtų? jei kam reiktų molėtų, ukmergės, anykščių raj, galiu įsidarbint per javapjūtę sava technika pagalbon . Tarp kitko, po kiek imat už rulių suvežimą? rodos girdėjau apie 2 eurai rulonui eina?
 9. Zymeto Kuro Kaina

  o perkant raudoną, neprašo jūsų po to VMI kažkokių pagrindimų ir pnš kur padedat visą šitą kurą? ar kas jau imat, iš ties naudojat krosnims, o kitą dalį bakan? galėčiau fermą šildytis, bet kad ir taip mano bezdukės pakankamai šilumos pribezda
 10. Zymeto Kuro Kaina

  tarp kitko, kur jūs dedat raudoną kurą? pilat bielkiuos ir eina kaip normalus? ar skiedžiat?
 11. Zymeto Kuro Kaina

  Arkliam, karvėm už 1SG 115 L, Avims 90L. 7avys=1karvė pagal SG. Pagal svorį 7 normalios avys apie 500kg, gal net kiek daugiau. manau karvė sveria panašiai , tai ir suėda panašiai. Tai jopapa, kodėl kuro avims mažiau nei karvėms, kas čia per velnių pramanai. Visi darbai tai tie patys kaip karvėm.
 12. Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Anksčiau kirpau ir aš medžius, bet pagal juos pavieniai medžiai netrukdo... Norėjau kolegų paklaust. Situacija tokia ,pasibaigė nuoma, pasikeitė nuomininkas ir žmogus nupurškė pievą rundapu, pūdymui. Sklypas gretimai mano fermos , pašnekėjau su savininku, pašnekėjau su išsinuomojusiu žmogum, pažadėjau kompensaciją, kaip ir susitarėm, tik iškilo dilema, ką dabar daryt su tuo rundapuotu lauku? pūdymą, kviečius, ir tik 3 metais žolę atsėt, ar neliest tų rundapuotų laukų ir tikėtis , kad ataugs žolė, ir pievą deklaruot? ar art nurundapuotą lauką, ir sėt vidurvasaryje iškart pievą? brangi pieva ne kaip įsėlis gaunasi..
 13. Apsauga nuo vilku...

  pas mus fermos šlaite sakyčiau 2 lapės gyvena, vaikų nenudaigoja, bet tik pamiršk pajungt elektrą tinkluos, rasi sugraužtus .o šiaip, nežinau ar tikrai jos, bet būdavo kritusias avis apvalgo, jei užtrunka rietavas atvažiuot.
 14. PAŠARAI: Ganyklų atnaujinimas

  sukt dar neteko, bet bent šiemet, tikrai daugiau gausis nei iš laukinės , kai tokie metai . nors mano galva, tokia žolė nelabai tinka rulius gamint, šienas būt Ypatingai smulkus, ir viskas kasis žemėn ir ėdžių , geriau rulonam augint kitokias pievas
 15. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  gauni 50% paramos avansu, tada perki techniką ar etc. kad ir tą pusę, ar visą sumą, šiaip ar taip likusiems 50% reiks savų turėt, arba kreiptis į banką. bankai neduos paskolos su ta logika, kad atiduosit bapkes atgavus iš 50% likutį iš NMA, nes jei nepavyktų įgyvendint projekto, nma neišmokėtų likusių pinigų ir atitimtų duostus avansu, bankas liktų ant ledo. bent anksčiau per 3 etapus [pvz parama visa 40k] būdavo gauni 50% sumos[pvz[20k] (tada kai išleidi 80% tos gautos 50% sumos [ pvz gauni 20k, kai išleidi 16k technikai] gauni dar 30% visos sumos [kas sudaro nuo paramos 12k] , ir įgyvendinus projektą jau atgauni likusius 20% [kas yra 8k], ir dar pvz, aš savo 20% atgausiu iš NMA , jau tuo metu , kai jau bankui būsiu išmokėjęs visą paskolą, nes tuos 20% bankas išdėliojo išmokėjimą pamečiui iki projekto galo, nes kitaip nedavė paskolos. [na o gera pusė, bus pinigėlio susitaupę tiesiu taikymu važiuot modernizaviman] kam didelė striuka su pinigais tie 3 etapai yra geras dalykas, ir ne taip galvą skaudą vykdant projketą, nes kam nors nesigavus dar yra laiko pasitaisyt. o kas turi pinigų ir užnugarį, kur gali stumdyt rodiklius į gerą pusę su "Tėvų pagaba" tiem ir 2 etapai gerai.
×