Jump to content

Vanagas

Nariai
 • Pranešimai

  596
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Vanagas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 28 2016

Vanagas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vanagas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ukmerges raj.

Paskutiniai lankytojai

469 profilio peržiūros
 1. aviu ukio pabaiga

  neblogas pasiūlymas, susiskambinsim kolega jei dar nepervėlu.
 2. Avių realizacija

  esme , kad čia plepam vidutiniokai. Dideli neužsiima forumais. Kam patinka avys, patys jas augina ir iš to daro biznį ir neturi laiko jokiem perpardavinėjimam. Kam nepatinka avys ar gyvuliai, niekas nė iš tolo nežiūrės ir nemastys apie avių perikūpo biznį.
 3. Avių realizacija

  manau praėjusiais metais prasčiau buvo su realizacija, nes buvo visa EU užkimšta aviena, tai nedaug išvežė. šiemet veža lyg ir. yra žinių, gandų, kad spalio, lapkričio mėn, jonavoj darys surinkimo punktą eksportui į vokiečius. gal bus geriau, bet vėlgi, jei nebus konkurencijos, koks tikslas mokėt daug, kai galima kapeikas mokėt. visas šitas reikalas yra neišdirbtas dar, po 10 metų gal judės geriau. dideli ūkiai patys sugeba išvežt gerai, vidutiniai patys realizuoja, o maži, atiduoda dykai. Kooperatyvas siekia matyt gero pinigo, tai daro biznį.
 4. Avių realizacija

  Arti 2m užsilikę avinai. žadėjo išvežt į vokiečius gera kaina, nepaimė. žadėjo paimt po 1,3e, nepaimė. šiaip ne taip atvažiavo paimt po 1,1 e. Šių metų ėriukai. Žadėjo imt po 1,6-1,8 , dalį kaimynam išskerdžiau , tapo per mažas kiekis, nepaimė. siūlė po 1,5, nepaimė. Dabar geriausias variantas esamam kiekiui po 1,2e. arba reikia kooperuotis. Baronais žemės nuomą moku, matyt iki žiemos neliks nei vieno. pliusas tiems, kas prie ežerų žemes nuomuojasi . Apskritai , tai dar liepos viduryje supirkėjai siūlė tikrai neblogas kainas 1,5-1,8 , daugelis jų, ir eksportuotojai ir kooperatyvai. Bet atėjus kaip ir kiekvienam rudeniui "Avių auginimo bandytojai" užkiša rinką dyka mėsa. Pilna žmogelių, kurie sako paimk avis, atiduosiu po 10-20 eurų galvą.
 5. zoles smulkintuvas mulciaris

  jei sulenkei, vadinas ištampei metalą. imi diskinį pjūklą, pjauni ties įlenkimo vieta priešingą pusę 2/3 volo skersmens, spaudi su kuo nors ir pasiekus daugiau mažiau lygumą, suvirini. kad rodos tik vienas žmogelis tuo užsiimantis lietuvoj yra, elektrėnuos gyvena, po visą Lietuvą važinėja. nauda ta, kad iš rudens nusmulkinus peraugusią žolę , pavasarį turėsi ankstyvą ir gerą pievą. be to nuganius pievas , reikia likučius susmulkint, geriau atauga atolas, mažiau parazitų veisiasi. o šiaip smulkinant pievas, tai tiesiog neauga miškai pievose ir nesiveisia parazitai. žolės smulkinimas atstoja anksčiau natūraliai vyravusius pievų gaisrus, kuriems dabar neleidžia būt gaisrininkai.
 6. Išmokos 2014-2020

  5-10 eurų didesnė nei anais metais
 7. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  kaip suprantu tiesiog armatūros gabalai žemėn sukišti? tik tada klausimas kaip juos įkala žemėn, gi linksta jei kieta . aš imsiu 45mm vamzdžius 2mm storio, 2m ilgio, gausis 2eurai už 1 kuolą iš metalistų, man nedaug tvert ir svarbu , kad gerai laikytų, tai manau geras variantas, o ganykloms, tai tikiu , kad ir armatūros užtektų matyt, ar bent tarpiniams kuolams armatūra būtų gera.
 8. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  grubiai miškovežyje popierkos telpa 20 su biškiu kubo? po 20 eurų , grubiai 500 eurų, gaunasi 0,5 euro už kuolą, gal ir neblogas variantas... dėl pjovimo išilgai popierkos, tai neverta, nes pjovimas brangiau , nei kita pusė rasto. Skaičiavau metaliniai vamzdžiai rimti apie 4-5 eurus kuolas, kūdi 2-3 eurus. iš metalo supirkėjų galima ir už 1-2 eurus. tik metalas nesunyks niekada, šiaip kuolų klausimą, kaip ir jau išsprendžiau, telieka pasirinkt kuris tinkamesnis kišenei, dėkui visiem. lieka tik nuspręst kokį tinklą imt, tik čia taip pat viską diktuoja kišenė, nes stebuklo nepavyks išburt.
 9. Išmokos 2014-2020

  ir pas mane tas pat, bet lygiai taip pat ir praėjusiais metais buvo. tik gavus avansą paskaičiuotą, apie lapkričio mėn, panašiai dar tiek pat dar pravedė gruodžio gale, o likusius 30% jau pavasarį įkapsino. gal panašiai ir šiemet darys...
 10. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  dėkui, pamėgint reikės. Jei pats tvėrei vamzdžiais, kokio diametro optimaliausia? masčiau apie 5cm , bet tokius jau kažkiek panaudot galima ir kaina kita, kokie 3-4cm iš metalo laužyno svarsčiau, atiduoda už 2x kainą. Bet medienos brusą įdėjus žemėn 50 cm, jis neišvirs dėl savo pločio, o vamzdžiui kiek įsivaizduoju 50cm gylio gali būt mažoka, jei rimtai tinklas įtemptas? ar užteks vizgi?
 11. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  https://www.senukai.lt/p/regztas-cinkuotas-tinklas-2-2-x-50-x-50-x-1200-mm-25-m/3yiw jei kažką panašaus turi omenyje , tai kaina gaunasi nesąmoninga, tinkriausiai pirma teks pačiam išmėgint pigų shė, kad įsitikint, o vėliau jau gerai pasidaryt. Dar mastau http://www.tvoraplius.lt/tinkline-tvora/tornado-tinklas/ šitą paimt 244cm aukščio ir per pus pjaut. tik vistiek metro kaina 1,6 euro gaunasi... brungu. kiti tinklai skystoki atrodo, tai teks kapstyt ir toliau info
 12. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  paargumentuok kodėl taip sakai
 13. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  nesusidūrei su bėda, kad tinklą ištampo, ir skylės vietom tampa labai didelės, pora pažįstamų labai prigazdino dėl to labai? bei įsivaizduoju , kad kai kurios avys ir galvas kiša kiaurai akis , kad pasiekt žolę anapus tvoros ir gal net kanopom ant jo pasilipa? man 1,2m ganykloj taip pat sočiai būtų, bet aplink fermą nenoriu rizikuot. Dėl kuoliukų tarpo , tai siūlai išvis , kas 2 m dėt? ar tinklo gal neįtempei pakankamai? ar tiesiog jis neįsitempia pakankamai?
 14. Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Kokį vielos tinklą rekomenduotumėt naudot tvėrimui aplink fermą? Apgultis ir judėjimas bus didelis, rudenį ir pavasarį avys tikrai norės pro jį išlyst, tai reik kad atlaikytų avių temperamentą. http://www.tvoraplius.lt/tinkline-tvora/tornado-tinklas/ taip sunertas , kad būtų, tik kad kaina būtų arčiau žemės ribų. Galvojau apie 1,5m aukščio ir 2-2,5mm storio, bet kokį tinklą pirkt ir iš kur gal kas patars ? aptvaras bus vos poros šimtų metrų, tai galvoju net el piemenį prie tinklo pajungt, kad tik ponios nesugalvotų pabėgt. Taip pat jei kas ketina pirkt kuoliukus, galbūt prisijungčiau prie užsakymo.
 15. El.piemenys ir aptvarai

  Planuoju per artimiausias savaites apie fermą daryt stacionarų aptvarą avims. aptvaras bus nedidelis iki poros šimtų metrų, bet turi būt labai saugus ir tvirtas, nes naktį išeis avys laukan, o už poros šimtų metrų kaimyno rapsai. Klausimas , kas gali rekomenduot tinklą, +-1,5m aukščio. Žinau kad paprastus tinklus perkišus galvas , avys ištampo, todėl reikia tinklo kurio akys nesitampytų nei į šonus nei aukštyn žemyn, kiek žinau būna tinklų rūšis taip sumegzta. Taip pat gal kas pasidalins kokius kuoliukus dėt? gręšim žemę grąžtu. ilgaamžiškumas nėra itin svarbu, nes nedidelį plotą tveriam. Bei kaip idėja įleist tvorą į išartą vagą, o vėliau užpilt žemėm, tinklas nesurudys? taip daryt noriu, kad ar tai šunys ar avys pro apačią nelandžiotų.
×