Jump to content

Vanagas

Nariai
 • Pranešimai

  609
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Vanagas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 28 2016

Vanagas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vanagas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ukmerges raj.

Paskutiniai lankytojai

800 profilio peržiūros
 1. Vanagas

  Tepalai technikai

  beveik prigavot , gali būt kokios tolimos giminės šaknys pasireiškia
 2. Vanagas

  Tepalai technikai

  noriu iš Volvo pusiau sintetinius tepalus persipilt į 4golfą. Keičiu, nes pilsiu klampesnius, nes arba daviklis nesąmones rodo, arba nusimato variklio keitimas. Taigi pravažiuota apie 3-4k su volvo po tepalų keitimo, ir gaila išmest tepalus, o golfui kaip tik keitimas prisiėjo, taigi galima iš vienos mašinos nedaug važinėtus tepalus perpilt kiton mašinon?
 3. Vanagas

  Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems

  Sveiki, Gegužės 10 dienai turėsiu tinklų avims https://www.skelbiu.lt/skelbimai/elektrinis-tinklas-avims-atvezame-kurjeriu-po-lt-21173784.html Imant nuo 10 vnt kaina 66 eu už vienetą. Tokie patys Avenoje 76eu. Išrašau sąskaitas. Jei ką domina, kreipkitės. Justinas , 862643894.
 4. Vanagas

  Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001? ar pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981 Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.
 5. Vanagas

  PARAMA: Tiesioginės išmokos už mėsines avis

  paskutinis laikytojas einamaisiais metais nepertraukiamai išlaikęs 60d mėsinę avį gauna išmokas. tai yra, jei pats išlaikei tarkim nuo lapkričio1 iki gruodžio 31 dienos, gauni išmokas. Visi ėriukai vice turi būt registruoti iki spalio 31 dienos , jei nori gaut išmokas už juos. Jei ėriukų ženklinimo amžius, registravimo data pagal amžių ir dar galai kas neatitinka taisyklių, vėlgi tais metais negauni už juos išmokų. Dar yra man buvę kuriozų su išmokom, kai uždeklaruoji avis, o ėriukus registruoji jau liepą ir rugpjūtį, tada irgi klausimas ar visad jie teisingai atnaujina. Papasakosiu , dar vieną girdėtą istoriją iš ūkininko: vis trūkdavo pusės išmokų už avis , ir niekaip nesuprato kame problemos. Avys vic'e visos , bet išmokos ne. Kol neįsijungė avių perkėlimo žurnalo ir nepastebėjo, kad link metų galų, pusė jo bandos kažkokiu stebuklingu būdu vis atsirasdavo pas kažkokią ponią , pabūdavo 60d, o po to vėl avys grįždavo atgal, bet jau išmokų krepšelio :). padėdavo kažkoks vetas. taip buvo anksčiau, nežinau ar tai dar vyksta .
 6. Vanagas

  Už kiek perkate žemę?

  šiemet deklaravau, nedidelę pievą, žodine sutartimi išsinuomotą, nes savininkai jau 4 metus mirę, o paveldėtojai nesusitvarkę dokų. Paprašė pateikt visų plotų nuomos sutartis. Susitikom su paveldėtojais , surašėm nuomos sutartį 5 metų laikotarpiui , 4 metų atbuline data. nuomos sutartis ant buvusios savininkės, ale jos pasirašyta, nuoma dar galioja, viskas gerai praėjo, niekam jokių klausimų nekilo. su paveldėtojais buvo sutarta, kad jei nemokės išmokų, aš nemoku nuomos.
 7. Vanagas

  Išmokos 2014-2020

  na va , pagaliau sistemoje viskas apskaičiuota, parašyta ,kiek už ką, ir kada :). galima planuotis ateitį ir ramiai laukt švenčių.
 8. Vanagas

  Išmokos 2014-2020

  Kaip pas jus su žalinimo išmokom/avansu? Giminaičiai gavo žalinimo išmokas, nors sėja grūdus, deklaruoja pūdymus. Pas mane beveik grynos pievos, tik pora h grūdų, nėra pūdymų, ir nėra jokių pūdymų bei kriterijų pagal kuriuos reiktų vertint žalinimą. Bet vistiek , jie matai vertina ir net nepaskaičiuoja , kokia numatoma suma.
 9. Vanagas

  Išmokos 2014-2020

  jau keletą metų naudojau regia.lt, bet iki šiol nežinojau , kad rašo ir unikalius numerius. Dėkui!
 10. Vanagas

  Už kiek perkate žemę?

  pagaliau kaimo bobulkos gal išnuomos pievas, o ne pačios deklaruosis
 11. Vanagas

  traiškytuvas ar malūnas?

  kad už tiek 2 švediški naudoti išeina :/. aš mastau apie 500 eu ribą, gal kas parduoda? ar žino kas gamina atsakingai?
 12. Vanagas

  traiškytuvas ar malūnas?

  ieškau grūdų traiškytuvo, nedidelio, paprasto-avizom, kviečiam, jei kas žino kokių variantų, pasidalinkit.
 13. Vanagas

  Avių realizacija

  kuo daugiau galvų, tuo lengviau parduoti... kainą gerą kolega nurodė ,tik 450 galvų net svajonėse nesurinksim
 14. Vanagas

  aviu ukio pabaiga

  neblogas pasiūlymas, susiskambinsim kolega jei dar nepervėlu.
 15. Vanagas

  Avių realizacija

  esme , kad čia plepam vidutiniokai. Dideli neužsiima forumais. Kam patinka avys, patys jas augina ir iš to daro biznį ir neturi laiko jokiem perpardavinėjimam. Kam nepatinka avys ar gyvuliai, niekas nė iš tolo nežiūrės ir nemastys apie avių perikūpo biznį.
×