Jump to content

Vanagas

Nariai
 • Pranešimai

  606
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Vanagas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 28 2016

Vanagas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vanagas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ukmerges raj.

Paskutiniai lankytojai

655 profilio peržiūros
 1. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001? ar pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981 Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.
 2. PARAMA: Tiesioginės išmokos už mėsines avis

  paskutinis laikytojas einamaisiais metais nepertraukiamai išlaikęs 60d mėsinę avį gauna išmokas. tai yra, jei pats išlaikei tarkim nuo lapkričio1 iki gruodžio 31 dienos, gauni išmokas. Visi ėriukai vice turi būt registruoti iki spalio 31 dienos , jei nori gaut išmokas už juos. Jei ėriukų ženklinimo amžius, registravimo data pagal amžių ir dar galai kas neatitinka taisyklių, vėlgi tais metais negauni už juos išmokų. Dar yra man buvę kuriozų su išmokom, kai uždeklaruoji avis, o ėriukus registruoji jau liepą ir rugpjūtį, tada irgi klausimas ar visad jie teisingai atnaujina. Papasakosiu , dar vieną girdėtą istoriją iš ūkininko: vis trūkdavo pusės išmokų už avis , ir niekaip nesuprato kame problemos. Avys vic'e visos , bet išmokos ne. Kol neįsijungė avių perkėlimo žurnalo ir nepastebėjo, kad link metų galų, pusė jo bandos kažkokiu stebuklingu būdu vis atsirasdavo pas kažkokią ponią , pabūdavo 60d, o po to vėl avys grįždavo atgal, bet jau išmokų krepšelio :). padėdavo kažkoks vetas. taip buvo anksčiau, nežinau ar tai dar vyksta .
 3. Už kiek perkate žemę?

  šiemet deklaravau, nedidelę pievą, žodine sutartimi išsinuomotą, nes savininkai jau 4 metus mirę, o paveldėtojai nesusitvarkę dokų. Paprašė pateikt visų plotų nuomos sutartis. Susitikom su paveldėtojais , surašėm nuomos sutartį 5 metų laikotarpiui , 4 metų atbuline data. nuomos sutartis ant buvusios savininkės, ale jos pasirašyta, nuoma dar galioja, viskas gerai praėjo, niekam jokių klausimų nekilo. su paveldėtojais buvo sutarta, kad jei nemokės išmokų, aš nemoku nuomos.
 4. Išmokos 2014-2020

  na va , pagaliau sistemoje viskas apskaičiuota, parašyta ,kiek už ką, ir kada :). galima planuotis ateitį ir ramiai laukt švenčių.
 5. Išmokos 2014-2020

  Kaip pas jus su žalinimo išmokom/avansu? Giminaičiai gavo žalinimo išmokas, nors sėja grūdus, deklaruoja pūdymus. Pas mane beveik grynos pievos, tik pora h grūdų, nėra pūdymų, ir nėra jokių pūdymų bei kriterijų pagal kuriuos reiktų vertint žalinimą. Bet vistiek , jie matai vertina ir net nepaskaičiuoja , kokia numatoma suma.
 6. Išmokos 2014-2020

  jau keletą metų naudojau regia.lt, bet iki šiol nežinojau , kad rašo ir unikalius numerius. Dėkui!
 7. Už kiek perkate žemę?

  pagaliau kaimo bobulkos gal išnuomos pievas, o ne pačios deklaruosis
 8. traiškytuvas ar malūnas?

  kad už tiek 2 švediški naudoti išeina :/. aš mastau apie 500 eu ribą, gal kas parduoda? ar žino kas gamina atsakingai?
 9. traiškytuvas ar malūnas?

  ieškau grūdų traiškytuvo, nedidelio, paprasto-avizom, kviečiam, jei kas žino kokių variantų, pasidalinkit.
 10. Avių realizacija

  kuo daugiau galvų, tuo lengviau parduoti... kainą gerą kolega nurodė ,tik 450 galvų net svajonėse nesurinksim
 11. aviu ukio pabaiga

  neblogas pasiūlymas, susiskambinsim kolega jei dar nepervėlu.
 12. Avių realizacija

  esme , kad čia plepam vidutiniokai. Dideli neužsiima forumais. Kam patinka avys, patys jas augina ir iš to daro biznį ir neturi laiko jokiem perpardavinėjimam. Kam nepatinka avys ar gyvuliai, niekas nė iš tolo nežiūrės ir nemastys apie avių perikūpo biznį.
 13. Avių realizacija

  manau praėjusiais metais prasčiau buvo su realizacija, nes buvo visa EU užkimšta aviena, tai nedaug išvežė. šiemet veža lyg ir. yra žinių, gandų, kad spalio, lapkričio mėn, jonavoj darys surinkimo punktą eksportui į vokiečius. gal bus geriau, bet vėlgi, jei nebus konkurencijos, koks tikslas mokėt daug, kai galima kapeikas mokėt. visas šitas reikalas yra neišdirbtas dar, po 10 metų gal judės geriau. dideli ūkiai patys sugeba išvežt gerai, vidutiniai patys realizuoja, o maži, atiduoda dykai. Kooperatyvas siekia matyt gero pinigo, tai daro biznį.
 14. Avių realizacija

  Arti 2m užsilikę avinai. žadėjo išvežt į vokiečius gera kaina, nepaimė. žadėjo paimt po 1,3e, nepaimė. šiaip ne taip atvažiavo paimt po 1,1 e. Šių metų ėriukai. Žadėjo imt po 1,6-1,8 , dalį kaimynam išskerdžiau , tapo per mažas kiekis, nepaimė. siūlė po 1,5, nepaimė. Dabar geriausias variantas esamam kiekiui po 1,2e. arba reikia kooperuotis. Baronais žemės nuomą moku, matyt iki žiemos neliks nei vieno. pliusas tiems, kas prie ežerų žemes nuomuojasi . Apskritai , tai dar liepos viduryje supirkėjai siūlė tikrai neblogas kainas 1,5-1,8 , daugelis jų, ir eksportuotojai ir kooperatyvai. Bet atėjus kaip ir kiekvienam rudeniui "Avių auginimo bandytojai" užkiša rinką dyka mėsa. Pilna žmogelių, kurie sako paimk avis, atiduosiu po 10-20 eurų galvą.
 15. zoles smulkintuvas mulciaris

  jei sulenkei, vadinas ištampei metalą. imi diskinį pjūklą, pjauni ties įlenkimo vieta priešingą pusę 2/3 volo skersmens, spaudi su kuo nors ir pasiekus daugiau mažiau lygumą, suvirini. kad rodos tik vienas žmogelis tuo užsiimantis lietuvoj yra, elektrėnuos gyvena, po visą Lietuvą važinėja. nauda ta, kad iš rudens nusmulkinus peraugusią žolę , pavasarį turėsi ankstyvą ir gerą pievą. be to nuganius pievas , reikia likučius susmulkint, geriau atauga atolas, mažiau parazitų veisiasi. o šiaip smulkinant pievas, tai tiesiog neauga miškai pievose ir nesiveisia parazitai. žolės smulkinimas atstoja anksčiau natūraliai vyravusius pievų gaisrus, kuriems dabar neleidžia būt gaisrininkai.
×