Jump to content

Dzūkija

Moderatoriai
 • Pranešimai

  2.106
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  8

Dzūkija paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 31 2017

Dzūkija paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Dzūkija

 • Rangas
  Moderatorius

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

1.166 profilio peržiūros
 1. Socialinis draudimas (SODRA)

  Kai kiekvienas ne nuolankiai mokės, o parašys raštišką užklausimą kodėl yra reketuojamas, sutvarkys jie tą programą. O jei visiems daugiau nei 1000 eurų yra ne pinigai, tada neverkiam.
 2. Socialinis draudimas (SODRA)

  Rėki daug ir ilgai. Nes čia jau kova ne už visus ūkininkus, o už savo pinigus. 2017 m. VSD mokamas nuo apmokestinamų pajamų ir neliko tos sąlygos, kad įmokos būtų ne mažesnės kaip nuo 12 MMA. Kiek teko susidurt, tai jų pasakymas "programa taip skaičiuoja" ir neva jie nieko negali padaryt. Bet jei vienas nutylės, kitas sumokės (dėl šventos ramybės), tai jie ir nepasikrutins jog sutvarkyt tą savo programą. Sakot tai kontorai tiesiai, šviesiai ir aiškiai - "pagal įstatymą nepriklauso (o jei sako, kad priklauso, prašot konkretaus įstatymo straipsnio), jei nusiskaičiuosit inkasaciniu, paduosiu į teismą".
 3. manttys, sutinku tik su vienu, kad tai superinis variantas sukontroliuot kokios sąskaitos klientas nepristatė. O dėl tų pusinių ko gero bus be šansų. Jau ne kartą rašyta VMI. Buvo duotas pasiūlymas, kad galima būtų pažymėt jog ta pardavėjo pateikta SF "nedalyvauja" ūkio veikloje. Nes turiu nemažai tokių kur ir televizija, ir elektra gyvenamojo namo.
 4. Niekas nekalba apie 100 proc. asmeniniams (nors turiu tokių atvejų kai reikia). Kaip netraukt asmeniniams jei pvz telefono sąskaita viena, o veikloje leidžiama naudoti 50 proc. tas pat su lengvojo auto remonto, kuro sąskaitom. Sakai galima sutraukt kvitus? Nenervuoja raudona spalva po to? Pardavėjas tai neteikia.
 5. Moka, moka. Kas nemoka tas pats ten vedasi. I.SAF suformuoja daug maž pakenčiamą PVM deklaraciją tik tada kai turit tik lietuviškas sąskaitas, neturit kvitų, pirkimo iš ES, pirkimo asmeniniams poreikiams, nėra neatskaitomo PVM ir t.t. Kad i.SAF nesuformuoja galutinės deklaracijos pripažįsta ir pati VMI.
 6. Sveikinu, dvidas, jūs pirmas Lietuvoje, kuris tą programą pagyrėte. Ir ko tie visi buhalteriai ją keikia?
 7. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Tamstos buhalterė kažkur seime sėdi? Ar su Maldeikiene draugauja?
 8. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Iš kur jūs tokias nesąmones traukiat?
 9. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Andriusfeat, o tamsta galite man paaiškinti ką reiškia "pereiti į UAB'o lygmenį"?
 10. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Jei ūkininkas sukurs tai pačiai veiklai UAB'ą (buvo čia tokių norinčių), tai jis apskritai nei cento negalės pasiimti asmeninėms reikmėms. Turės darbintis kaip ir bet kuris ūkio darbuotojas ir atitinkamai gaus atlyginimą su visom mokestinėm pasekmėm..
 11. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Sorry, bet aš nelabai matau skirtumo tarp UAB'o ir ūkininko ūkio apskaitos. Apskaita ir yra apskaita. Aį ji būtų ūkio, ar įmonės, ar gyventojo, kuris vykdo IV.
 12. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  jevgenijus, jei jau taip cekava, visą info galima rast čia http://www.vrk.lt/2016-seimo/kandidatai?srcUrl=/rinkimai/102/rnk426/kandidatai/lrsKandidatasTurtas_rkndId-1102480.html Pajamos deklaracijoje yra bendros pagal GPM tarifus. sakykim į 15 proc. gali įeiti darbo užmokestis (12 eilutė), 13 eilutės gali būti pvz auto pardavimas, žemės nuomos gautos pajamos, dividendai ir t.t. A va 13A jau žemės ūkio apmokestinamos pajamos. Ir čia pamatysit, kad gautų pajamų suma (GPM308 formos 12, 13, 13A, 14, 20 laukelių ir GPM308 formos V priedo V13 laukelių suma). A vot tas 14 langelis ir yra neapmokestinamos pajamos, t.y. tiesioginės išmokos. Ką ir reikėjo įrodyti
 13. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Ne klaida. Paprasčiausiai toje įžymioje lentelėje yra parodytos VISOS seimo ūkininkų pajamos, t.y. ir pardavimo pajamos, ir išmokos. Jos suplaktos į vieną skaičių. Ir nuo to skaičiaus yra paskaičiuota mokamas GPM. Todėl ir tie procentai atrodo kraupokokai. Deja, bet taip atrodytų bet kurio ūkininko tas skaičius. O jei dar skaičiuot tokiu principu (kad sumokamą pelno mokestį skaičiuot nuo pardavimo pajamų), tai ir daugelio sėkmingai dirbančių įmonių tas skaičius atrodytų panašiai. Todėl manęs nieks neįtikins, kad čia ne dirbtinai sukeltas skandalas ir žmonių sukiršinimas. O jei tais skaičiais šventai tiki Maldeikienė ir Šimonytė, tai aš jomis labai nusivyliau. Viena kaip mokslininke, o kita kai buvusia finansų ministre. P.S. Biesas, tai kuriom Kalėdom jau galėsiu pasidovanot sau tamstos knygą?
 14. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Mažiau jūs žiūrėkite tas lenteles. Arba pasižiūrėję pasiimkite savo ūkio duomenis ir pasiskaičiuokite kiek procentų patys sumokate GPM. Lentelėje yra vienas mažytis niuansėlis, kurio panaudojimas labai puikiai veikia kiršinant visuomenę ir ūkininką prieš ūkininką. Esmė tame, kad ten prie GPM apmokestinamų pajamų pridėta tiesioginės išmokos, kurios GPM neapmokestinamos. Todėl tas mokesčių procentas yra labai mažas, bet labai tinkamas argumentas prieš Karbauskį. Nebūkit naivūs, niekas nieko neturi prieš ūkininką kestox ar Maj. Pagalvokit, kodėl iki rinkimų nebuvo tokių spiegimų. Nes niekas netikėjo jog valstiečiai juos laimės. Taip pat prisiminkit tuos laikus kai valdžioj buvo Uspaskich chebra. Tada gi ėdė visus verslininkus.
 15. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Yra. Kaip tokių pat yra ir smulkių verslininkų. O kuo senukas taisantis batus skiriasi nuo senuko ūkininko?
×