Jump to content

Koks jusu manymu yra geriausias Kombainas?


Guest Vilius

Recommended Posts

Na gal geriausiu nebuna betbuna geru. Tad man ydomu kokius Jus pirktumete kombainus. Na man tai kolkas geriausias variantas yra Dronningborg. Na Claas ir geri kombainai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip Droningborg kombainai geri bet jiems detaliu gauti tai kaina ojojoi ! na cia neina kalba apie guoliu o kalbu apie mazgus kurie specifiniai butent Droningborgo :icon-cry:

Kokius pvz? Žinoma, jei pirksi naują iš Kesko, tai maža nepasirodys, bet galima prasisukt ir pigiau. Antras dalykas per tris sezonus nieko labai ir nenutiko. Kuro pompą pirkau Kesko, bet tik 100 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinok trecia sezona kulsiu tai nesu dar nieko pirkes. tik viena ar kita dirzeli. jei esi darbstus tai viska gali pats pataisyti. O detaliu tai yra pirkt ir kainos gan padorios. jei priziuresi tai nereiks detaliu pirkt. Zadejau claas mercator 75 pirkt bet tinkamu laiku neradau o kombaino tai reikejo. O apie droningborgus nieko nezinojau ir surizikavau. Ir nesigailiu. Pries kulima gerai visa perziuriu ir viskas. tik man nepatinka kad kur sietai dedasi visas tas ira itaisytas ant guminiu ivoriu. nes kas 100 ha reikia tipo pakeisti. bet atvariau 200 ir dar nieko nekeiciau. O siaip tai tikrai paprasti kombainai. Na o detaliu yra Kesko Agro. Pasvalio agrodileryje. ir siaip ira laikrastije kur pardavineja firmos ir droningborgu dalis :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c
Gerai cia pasakei. Bet kad ir gaspadorius geras bet katrais technika pavada :D

... tao jau kartais ir ne tik gaspadorius kaltas o ir technikos gamintojas :icon-wink: Gali buti pats geriausias gaspadorius bet jei kazkoks girtas rusas sugalvos kokia nesamone (kaip vokietis po piet) tai ir uzsidulkinsi su ta technika ir prarasi pinigus remontuodamas bei nervus :icon-wink: Tai gi vis tik as renkuosi uzsienietiska technima ir be to ten elektronika dirba uz pati traktorista :) ir man patinka kai technika tarnauja zmogui o ne zmogus technikai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na aisku kad naujas geriausias visada bus. na o kaip su na

udotais kombainais?

NA AS IR TURIU DRONINBORGA, SENUTELI, BET JOKIO RIMTO GEDIMO NETUREJAU, TURIU 100ha, TIKRAQI PATIKIMAS DAIKCIUKAS, TIK PERKANT REIKETU PAZIURETI KAD NEBUTU LABAI APLEISTAS,NELUZE JUDANCIOS DETALES, YPAC KRATOMOSIOS SVAISTIKLIAI :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

nuziureje esame DB 3000 su mechanine vaziuokle. kaip skaitau jusu pranesimus dauguma naudojate su hidrostatinemis vaiuoklemis bei pakankamai didesnius "aparatus" kokios replikos butu mazesniems, tokiems kaip musu pasirinktasis? aciu uz nuomones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten juk tas pats kaip visi droningborg. labai paprasti kombainai .Gerai paziurek ar viskas tvarkoj ir viskas. Na kur sietai juda tai paziurek er bera gumos sudilusios. :D Na dar ar elevatoriaus kur grandine eina paziurek ar nera sudile menteles. Na musu galingesni gal todel ir yra hidrovaziuokles. Karoc labai geri kombainai. Beja kokia jo kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten juk tas pats kaip visi droningborg. labai paprasti kombainai .Gerai paziurek ar viskas tvarkoj ir viskas. Na kur sietai juda tai paziurek er bera gumos sudilusios. :D Na dar ar elevatoriaus kur grandine eina paziurek ar nera sudile menteles. Na musu galingesni gal todel ir yra hidrovaziuokles. Karoc labai geri kombainai. Beja kokia jo kaina?

Ziurejau, net keista paciam. '88m, praso 25K pradedant nuo apsauginiu gumu baigiant varikliu. galima sakyt, kad kaip secondhandui bukle ideali. valmet'o 3 cilindru varikliukas. vat ka tik buvau uzvedes. darbibi paleidus jokio virpesio pasalinio. manau teks griebti Kesko meistra ir vaziuot vizituotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten juk tas pats kaip visi droningborg. labai paprasti kombainai .Gerai paziurek ar viskas tvarkoj ir viskas. Na kur sietai juda tai paziurek er bera gumos sudilusios. :D Na dar ar elevatoriaus kur grandine eina paziurek ar nera sudile menteles. Na musu galingesni gal todel ir yra hidrovaziuokles. Karoc labai geri kombainai. Beja kokia jo kaina?

Ziurejau, net keista paciam. '88m, praso 25K pradedant nuo apsauginiu gumu baigiant varikliu. galima sakyt, kad kaip secondhandui bukle ideali. valmet'o 3 cilindru varikliukas. vat ka tik buvau uzvedes. darbibi paleidus jokio virpesio pasalinio. manau teks griebti Kesko meistra ir vaziuot vizituotis.

D3000 tai jei aš neklystu atnaujinta D1250 versija, kiek žiūrėjau duomenų visi panašūs. Tai gal geriau imk D1250, žinau kur geras yra. Pagalvok ar už gržesnias skardas apsimoka mokėti apie 10000 daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ir su atviorke uzvedziau kai pirkau, paskui parsivares namo sutvarkiau. O daugiau tai visa elektra sutvarkiau tai visos swiesos ir posukiai dega. As ir rizikavau kai pirkau nes pirma kart girdejau apie si kombaina. Bet kuo toliau tuo tas kombainas mane stebino vien savo nasumu. O kiek zadi kult? ir is kur pirkai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...