Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Nebutinai isleidimo sraige storesne. Turejau su s tsi sraige buva siauroji o variklis jau su turbina.

Tai tada neaiku ka ta s ir reiskia nes pas kaimyna DB7000 su s tai variklis be turbinos valmet o storoji isleidimo sraige ir bunkeris jau didesnis bet dar ne lygus su kabinos virsum kaip pas 7500

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sraige gali buti kad buvo pasirinktinai komplektacijoj, nes teko matyti ir 7200 su plona sraige. o variklis keiciamas agregatas, juk kombainai jau 3 desimty metu skaiciuoja, maza kas gali buti prikeista. gali buti ir i mazaja sraige pakeista, nes didziuju tai kokia 70 procentu kombainu virintos tos vietos kur cilindras tvirtinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau draugas kai turejo droningbork tai labai jau rupuzes zemai sraige.vienos puspriekabes tai tekdavo sustojus leist grudus nes reikedavo is pagalviu ora isleist kad su kombainu grudus galetu ispilt i priekaba.tai patarciau i ta dalyka atkreipti demesi jei pas ka priekabos aukstesnes kad poto nebutu bedos kad kai pas mus vienas varosi i laukus jumz kad prasikast duobe vienai pusei puspriekabes ratu kad galetu su donu grudus ispilt :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su S raide kulomo bugno apsukos reguliojasi su hidro cilindru,dar senesniu minusas greit iseina sietu dezes gumos ir ten tie laikikliai kur dedasi gumos toks lenktas metalo strypas ir kai jis truputi deformuojasi prasideda problemos ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su S raide kulomo bugno apsukos reguliojasi su hidro cilindru,dar senesniu minusas greit iseina sietu dezes gumos ir ten tie laikikliai kur dedasi gumos toks lenktas metalo strypas ir kai jis truputi deformuojasi prasideda problemos ,

O tai su S raide sietai didsesni ar sunkesni? Mano D7000, tai vietoj gumų sudėjau poliuretaną, laiko puikiai. O apie laikiklių išsitiesinimą nesu girdėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai su S raide sietai didsesni ar sunkesni? Mano D7000, tai vietoj gumų sudėjau poliuretaną, laiko puikiai. O apie laikiklių išsitiesinimą nesu girdėjęs.

Laikikliai ne issitiesina o tik truputi ar palinksta ar issitesina bet isemus galinius ,ir palyginus ju islinkimo kampas nebesutampa nors ir nedaug,sitaip man pasitaike praktiskai tik galiniams kurie laiko sietu deze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padėkit!


Per praėjusį darbymetį išlindo tokia problemėlė: važiuojant transportine pavara į kalną (tuščiu bunkeriu) labai kaista pavarų dėžė, pradeda labai smirdėti sudegusiu tepalu, taip pat labai karštas būna ir hidro variklis (prie pavaru dezes).


Važiuojant transportine ar darbine pavara keliu su mažais kalniukais kombainas tamposi (lyg būtų kažkoks laisvumas pavarų dėžėje), tai pagreitėja tai sulėtėja. 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Padėkit!

Per praėjusį darbymetį išlindo tokia problemėlė: važiuojant transportine pavara į kalną (tuščiu bunkeriu) labai kaista pavarų dėžė, pradeda labai smirdėti sudegusiu tepalu, taip pat labai karštas būna ir hidro variklis (prie pavaru dezes).

Važiuojant transportine ar darbine pavara keliu su mažais kalniukais kombainas tamposi (lyg būtų kažkoks laisvumas pavarų dėžėje), tai pagreitėja tai sulėtėja. 

 

Tai gal vaziuokles siurblio dirzai buksuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Padėkit!

Per praėjusį darbymetį išlindo tokia problemėlė: važiuojant transportine pavara į kalną (tuščiu bunkeriu) labai kaista pavarų dėžė, pradeda labai smirdėti sudegusiu tepalu, taip pat labai karštas būna ir hidro variklis (prie pavaru dezes).

Važiuojant transportine ar darbine pavara keliu su mažais kalniukais kombainas tamposi (lyg būtų kažkoks laisvumas pavarų dėžėje), tai pagreitėja tai sulėtėja. 

 

ne kažka čia pribursi...teks imti važiuoklės siurbi ir varikli ...vešit tikrinimui...aš prieš sezona taip padariau ,tiesa man sunkiai i kalna ilipdavo ir didelis laisvumas buvo stumdant greičio rankeną..diagnozė išgraužta siurblio plokštelė...po remonto juda gerai.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne kažka čia pribursi...teks imti važiuoklės siurbi ir varikli ...vešit tikrinimui...aš prieš sezona taip padariau ,tiesa man sunkiai i kalna ilipdavo ir didelis laisvumas buvo stumdant greičio rankeną..diagnozė išgraužta siurblio plokštelė...po remonto juda gerai.. :eusa-dance:

va va ir pas mane laisvumas rankenoi yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...