Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sugedes bugno apsuku tachometras...trosas nutruko sulopiau ..galiausiai pats tachometras kabinoje užsilenkė.. :icon-evil:

ar esate kažka pritaike kitko? gal koki elektronini nemandra idėti galima..?

Galbūt išeitų pritaikyti mašinos tachometrą ar spidometrą. Tik skalę reiktų susižymėti pagal kompo parodymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta tau pradėti žaisti su tais elektroniniais, manu gerai kolegos pataria, troso galas standartinis tikrai turėtum ką tai pritaikyt, o ir apsukos, realios, nemanau, kad nuo rodmenų daug skirsis.

jei dedi tarkim koki rusiska tachometra kad ir nuo traktoriaus..idomi problema išlenda ..sukimas netinka..nes jei trosa jungiu tiesisi nuo bugno ašies gaunasi atvirkstinis sukimas..esu ant kito kombaino mates uzsideda kompinis perdavimas..tada jau gaunasi normaliai.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sugedes bugno apsuku tachometras...trosas nutruko sulopiau ..galiausiai pats tachometras kabinoje užsilenkė.. :icon-evil:

ar esate kažka pritaike kitko? gal koki elektronini nemandra idėti galima..?

Aš turiu pasidaręs ventiliatoriui elektroninį. Šitoj temoj 20psl. Gal koki elektroniką pažysti, gali paprašyt kad sulituotų, nedaug kainuoja ir nėra labai sunku pagamint, jei užsiiminėji litavimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":36xdluqr]Po žiemos pajungus akumuliatorių su galingu pakrovėju, reikia sukt labai ilgai, kad užkurt nors sukimuisi greičio tikrai nemaža ir šiaip rytais šaltas sunkiai kuriasi. Kol suki meta dūmą baltą. Kokia diagnozė? Kompresijos nėra? Ar dar kas gali būt?

gal su kuro sistema kas ne taip..tarkim forsunkės,siurblys..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":14atgb5u]Po žiemos pajungus akumuliatorių su galingu pakrovėju, reikia sukt labai ilgai, kad užkurt nors sukimuisi greičio tikrai nemaža ir šiaip rytais šaltas sunkiai kuriasi. Kol suki meta dūmą baltą. Kokia diagnozė? Kompresijos nėra? Ar dar kas gali būt?

gal su kuro sistema kas ne taip..tarkim forsunkės,siurblys..

Jei siurblys būtų, tai manau išvis net dūmo nemestų, ar ne taip? O kas su forsunkėm? Per stambiais lašais įpurškia? Bet užkurtas tai gerai dirba. Įdomu ar kam teko ardyt tokį perkins'ą? Ar verta dabar žiedus keist? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai, gal DB 7000 savininkai patartu pro kur isleisti tepalus is hidrosistemos :icon-question::eusa-think:

aš berods atsukau šlanga nuo hidro motoro.. :eusa-think:

pradejau isleidinet ,radau prie hidromotoro isleidimui kamsti, ji atsukus, atsukus dar viena slanga, isleidus is bakelio, isstumus chederio cilindrus viso labo pribego nepilnai koki 20 l, siaip raso lyg 32 telpa, kur dar 12 l rasti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai, gal DB 7000 savininkai patartu pro kur isleisti tepalus is hidrosistemos :icon-question::eusa-think:

aš berods atsukau šlanga nuo hidro motoro.. :eusa-think:

pradejau isleidinet ,radau prie hidromotoro isleidimui kamsti, ji atsukus, atsukus dar viena slanga, isleidus is bakelio, isstumus chederio cilindrus viso labo pribego nepilnai koki 20 l, siaip raso lyg 32 telpa, kur dar 12 l rasti :eusa-think:

:lol: man panašiai buvo...net tepalo nusipirkau daugiau..o kaip sakai išleidau kažkas 20kltr...tai dar kanistras liko tepalo..kur rasti likusi tepala nežinau.. :eusa-liar::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai, gal DB 7000 savininkai patartu pro kur isleisti tepalus is hidrosistemos :icon-question::eusa-think:

aš berods atsukau šlanga nuo hidro motoro.. :eusa-think:

pradejau isleidinet ,radau prie hidromotoro isleidimui kamsti, ji atsukus, atsukus dar viena slanga, isleidus is bakelio, isstumus chederio cilindrus viso labo pribego nepilnai koki 20 l, siaip raso lyg 32 telpa, kur dar 12 l rasti :eusa-think:

Tai gal bakelį nepilną išleidai, o jis gana talpus, dar vamzdžiuose likt galėjo, juk trys yra. Mano nuomone, pabandyk užtraukęs užgesinimo svirtį ir greičio svirtį ant važiavimo pasukt kartelį kokį, ir žinosi, ar liko ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bakeli isleidau, net is vairo ir iskrovimo sraiges cilindru isvarvinau, vamzdziuose aisku lieka, nes jie apacioje zemiausioje vietoje, gal dar kazkiek ausinimo radiatoriuje, bet ne 10-12 l

Turėjau omeny, kad gal prieš išleidžiant bakelis nepilnas buvo? O iš visų vamzdžių, kurie eina iki hidrovariklio, išleidai? nes jie pakankamai stori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hidraulu kelk ką nori vairo nulis. Pastatėme kombainą viskas buvo tvarkoje, na dabar vairo cilindrą turim išvežę remontuoti, toks jausmas, kad salnikų ten nulis štokas juda pirmyn atgal laisvai, o šlangos pajunktos. Vožtuvai taip pat savo atsiėmė, kaip sekasi parašysiu.

o tau kaip vairo nebebuvo? ar sunkiai sukiojosi? ar suki vaira ratai nesisuka?? :icon-mad man iš po žiemos sunkesnis vairas patapo. :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas zinote kur gauti DB1650 kratikliu guolius.

139707, HS (firma nesvabu), niekas nezino nemate negirdejo, vidus 36-37, asis 35, 72 isore, issistato i korpusa su prisukimu. ant asies tvirtinimas per plona ivoryte.

agrodyleryje gavau NSk ,35-36 :( perkudas vidurys, neina uzdeti..

Veliuonoje remontuoja DB, J.Jurevičiaus įmonė 8 618 45130

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...