Jump to content

BELARUS


Recommended Posts

  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ir man prie dushios, bet kai pavaziuoji su JCB 3230 72 km/h tai atleiskite, nelabai nori ir ishlipti, zhinoma nevisiems tokie reikalingi, bet kaip ir jus taip ir ash visi turime savo planu ir poreikiu kuriuos begalo malonu tenkinti

Bet po laukus tokio greicio nereikia, o transportui uz tokius eurus paimi fura ir dar ant neblogo fendo lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JCB virs 200 ag tinka ir laukams, pdangos jau normalios, 540/65 r 34, visos keturios vienodos, o dar dubliai na man jo reikia ir furos daugiau jau niekada ne is arti neisu zhiureti, slogus prisiminimai, be to ishlaikymas, o cia shluoji sau zalio prisipyles ir vargo nematai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JCB virs 200 ag tinka ir laukams, pdangos jau normalios, 540/65 r 34, visos keturios vienodos, o dar dubliai na man jo reikia ir furos daugiau jau niekada ne is arti neisu zhiureti, slogus prisiminimai, be to ishlaikymas, o cia shluoji sau zalio prisipyles ir vargo nematai

Bet reiks spec priekabos nes paprastu pdangos issaudys tokiu greiciu pavarius. irvelrupestis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar bunant anglijoje varvinau seile ziuredamas kaip darbuojasi jcb, bet laukuose dirbdavo tik didieji iki nes maziukam su padangu parinkimu problem, o su r 24 kazi ka laukuose veikt tarkim su 180 ag traktorium, kuris kaip ir norma pagal ag, bet su tokiom padangom normalaus padargo tiesiog nepatemsi, vir 200 ag jau kitos galimybes, o 260 ag isvis nemanau kad butu galima su kuo nors sulyginti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...