Jump to content

plūgai


staskakv

Recommended Posts

Paulėns, kaip pats su T-150 vartomu plūgu gerai tiesiai nuvažiuosi versdamas kairėn. Vagos nematyt , o iš atminties sunku bus pataikyt.

Pusiau prikabinami labai gerai dirba, ir išmetimus gražius eina padaryt neišlipus iš traktoriaus.

O plūgų kainos dabar labai pakilo už korpusą jei prašo 2 000 Lt tai l gerai, nes jau traukia ir 3 ir dar daugiau pagal stovį žiūrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o kaip tas pusiau pakabinamas, kaip jis ar nesunku galulaukyje apsisukinet ir panasiai? radau overuma 5 korpusu naujo modelio 7 praso bet dar tokio sustro ieskodamas niekur nemaciau na auridanoj kvernelandas buvo tik jo kaina 13 litu :) abu uzgriebiai regiliuojami hidrauliu tik mane kankina tai kad ju abieju jungiasi 5 slangos kad eitu papildoma isėjima pritaisyt but gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsisukinėt nesunku, tik žiūrint koks laukas. Reikia maždaug palikt apie 15 m galulaukę - 3 ratai ariant išmetimu (6 korpusų pas mane). O reguliuojamų visų 5 šlangos jungiasi. Bet labai gerai dirbt su reguliuojamu, nes gerai gali išlygint jei gaunasi koks trikampis, ir išmetimas gerai ariasi neišlipant iš traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau, pats nesu bandes su vartomu, :icon-confused: bet esu mates ir kalbejes nesuvinu kas aria su T-150 vartomu. manau nieko ce neiveikiamo, svarbiausia pirma vaga tiesiai isvaryt poto traktorius pats seka vaga :P nenori jis niekur lipt lauk... seip ce tevukas uzsimetes vartoma as labiau uz pusiau pakabinama. :icon-twisted: sakiau tevukui pirkt vasara, sako ziema - nu ziuresiu ar nukris kiek kainos :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakysiu atvirai belorus ne traktorius jis tik traktoriaus asistentas, bet kai darbu nedaug tai tas asistentas labai puikiai pakeicia traktoriu, siaip zemes jau senokai neariu ir tikiuosi, kad daugiau niekada neteks jos arti. Beja su geru belorus tikrai geriau arti nei su paciu geriausiu t150

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakysiu atvirai belorus ne traktorius jis tik traktoriaus asistentas, bet kai darbu nedaug tai tas asistentas labai puikiai pakeicia traktoriu, siaip zemes jau senokai neariu ir tikiuosi, kad daugiau niekada neteks jos arti. Beja su geru belorus tikrai geriau arti nei su paciu geriausiu t150

Rimvydsss papriestarausiu teke rat ir su dt-75 ir su belorusuir su kirovu ir su viksriniu T-150 ir su ratiniu tai charkovo stebuklas t-150 ratinis labiausia patiko, siaip zajabys buvo ir viksrinis t-150 bet kelis kartuspasikabinau ardamas sumetima tai uzupykau ant jo, o pusantrinis tikrai neblogai be to teko arti su tokiu zverimkad ariant 27cm gyliu su 5 korpsais imdavo 18 litru gazolio sumkokose zemese. As Pvz T-150Kgerbiu neblogas traktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu, prisipazinsiu man jis ne prie sirdies, dieve mano 150 ag o sitokie gabaritai nu i nx, ji s mazu maziausia turi buti 250 ag pagal dydi va tada ir padargai butu atitinkami ir nashumas, o dabar matai kaip raimio belorus su 5 korpusais aria????? tai ar su t 150 manevruoti ar su mtz, manau skirtumas didziulis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu, prisipazinsiu man jis ne prie sirdies, dieve mano 150 ag o sitokie gabaritai nu i nx, ji s mazu maziausia turi buti 250 ag pagal dydi va tada ir padargai butu atitinkami ir nashumas, o dabar matai kaip raimio belorus su 5 korpusais aria????? tai ar su t 150 manevruoti ar su mtz, manau skirtumas didziulis

Na delmanevringumo tai sutinku kad kuilys. bet siaip tai patvarus 180 ha suriekdavo per metus plius transportas kultivavimas ir pns. po teisybei tai jeme stovejo gumbinio KS-6variklis ten tas pats pusantrinio tik eksportinis. per diena 10 ha uzardavau nesiplesydamas is palengvo.

Bet per 3 metusis gedimu taisuluzo linges velenas velkes ir nutruko oro slangute i sankaba nu dar ziema resivrio voztuvas buvo uzsales. tai pr 3 metus tai paskaiciuok remonto kainas. nu kas 5 metai grupe pakeiti ta pilanas komplektas su pakeitimu 1000lt. pigiau grybo.be to salygos darbo ner ko lygint su bolbasu ir vibrcijamezesneir triuksmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano belorus 1025 tai nei vbracijos nei triukshmo, vaziuodamas puikiausia gali susikalbeti telefonu, ir netgi vaziuojant visu greiciu nereiikia pasigarsinti radijos, gal del to kad eksportinis, tai daug vailoku prikimsho visur

Eksportinis nuo paprasto kaip diena nuo naktis teke dirbt su daniskais 570 ir 82 taitylu kabinuj zjb tik begiai tai ten naglaijungiejasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn, neblogas tas tevo pirktas mtz, bet jau norechiau ji parduot, reikia daug purkshti, noretusi sandaresnes ir su gerais filtrais kabinos, ir deze kad nors viena palavinke ant begio kad butu, nes dabar kai su savo purkshtuvu ivarai i kokia bala, ragas , dusta mtz oi kol begius persijungi su purkshtuvu dirbi nesamones, arba sustojes nebeishvaziuoji, nu zodziu reiktu ishkeisti i modernesni, jau laikas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...