Jump to content

Belarus 82.1


Recommended Posts

prieš 5 minutes , Bedarbis pranešimas:

Ryt pažiurėsiu bet jai tiek kiek jus rašot kodėl pas mane rašo 7 tonos? Kas čia negerai

Suki galvą lygioj vietoj. Suklydo gal įvesdamas masę darbuotojas kuris registravo. Pas mane 3900kg  didžiausia masė dokumentuose registracijos rašo - traktorius toks kaip tavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Suki galvą lygioj vietoj. Suklydo gal įvesdamas masę darbuotojas kuris registravo. Pas mane 3900kg  didžiausia masė dokumentuose registracijos rašo - traktorius toks kaip tavo.

Dešniau rašo kg 3850 tai kaip niekas nepažiurejo kaip pirkau ten ir tiek rašė svory 7 tonos

Screenshot_20231121_194026_Gallery.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ 952 toje grafoje parašyta 3920 kg. Registratorius stipriai nugrybavo į mišką. Taisyk klaidas, paskui važiuojant per kokį tiltą bus svorio apribojimas 6 t. o tu su beleriu praleki ir tave sustabdo žaliukai. Parašyta 7 tonos techniniame pase,o kur važiuoji ? Skaityk kad baudą turi už tai ko nepadarei, ir neįrodysi, kad žemė ne apvali, o čemodano formos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, kestasxxxl pranešimas:

MTZ 952 toje grafoje parašyta 3920 kg. Registratorius stipriai nugrybavo į mišką. Taisyk klaidas, paskui važiuojant per kokį tiltą bus svorio apribojimas 6 t. o tu su beleriu praleki ir tave sustabdo žaliukai. Parašyta 7 tonos techniniame pase,o kur važiuoji ? Skaityk kad baudą turi už tai ko nepadarei, ir neįrodysi, kad žemė ne apvali, o čemodano formos.

Kaime važineju bet kaip pirkau ir senam pase rašė tiek pat svory ydomu čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...