Jump to content

Ruloninis presas ir Belarusai...


MTZ-920

Recommended Posts

Nu galėjom pirkt dėvėtą traktorių su nemažai AG, bet nusprendėm kitaip... Negi jau taip tie MTZ per silpni presavimui rulonais kad rašot jog negalima?

turbut galima tik kam pirkt formule jei paprastais keliais tik 90 galima vaziuot.

tu turbut neisnaudosi to preso privalumu. nors kta vertu paskui del preso nusipirksit ir traktoriu turbut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu galėjom pirkt dėvėtą traktorių su nemažai AG, bet nusprendėm kitaip... Negi jau taip tie MTZ per silpni presavimui rulonais kad rašot jog negalima?

cia jau girdejau kad kazkas forume dirba su 952 ligtais ruloniniu presu kartu su vyniotuvu(du vienam) tai sako eina normaliai, pirma supresuoji rulona o paskui apvynioji ir vel supresuoji ir apvynioji tai tada eina liuks, bet jei nori iskart presuot ir vyniot tai bielkius per slabnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

As dirbu su dviem viename. Nezinau kaip tau seksis su Mtz , bet as visa ta agregata tampau su 160AJ, Darbinis veza presa o hidraulika viniotuva, as nesuprantu kam tu malsi ta presa tusciom kol apsuk plevele. Baisiai neprotinga mano nuomone. Ir is vis sitas komplektukas reikalauja labai tikslaus sureguliavimo, bet dirbti tikras malonumas. mano rekordas 340 rulonu i diena. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presas dirzinis niuholandas 1998 metu, vyniotuvas jebelman, vokieciu irgi 1998m su dviem plevelem. as juos pirkau is tos pacios Raifagros labai pigiai ar uz 24 tk , bet visa perinkau, nes matyt buvo agroservize tai buvo neblogai pavarytas, Detaliu idejau dar uz 8tk litu, bet as dauk ji perdirbau, nes jame visi guoliai eina coliniai, vieno kaina guolio apie 200, o svarbiausia nera kur gaut,tai pavariau ant europiniu matavimu. sudejau lietuviskus dirzus naujus. tiek apie presa, kas del pasaro, tai pudavo del agro servizo paslaugu kokybes, atvaziuoja koks panokes teletabis, o jam tik ruliu skaicius rupi ir kaip kuo maziau pleveles suvyniot, apie kokia kokybe galima kalbet, o ruliu kokybe manau priklauso, nuo zoles rusies, apvytinimo laipsnio, lokioj fazej nupjauta, nuo preso suspaudimo ir vyniotuvo apviniojimo kokybes ir pleveles kiekio. Na cia mano ne gyvulininko pastebejimai, pasiskambinu tiem kur dariau ukininkam, analizuoju,idomesnius atvejus.Turiu kai kuriu idomiu pastebejimu. O pats kaip matau gyvulininkas iki pasaknu, tai gal turi kokiu idomiu patarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia mano ne gyvulininko pastebejimai, pasiskambinu tiem kur dariau ukininkam, analizuoju,idomesnius atvejus.Turiu kai kuriu idomiu pastebejimu. O pats kaip matau gyvulininkas iki pasaknu, tai gal turi kokiu idomiu patarimu.

Aš gyvulininkas :D Bet iki šios vasaros tik šieną tegamindavome,o šiemet samdėme kaimyną su lenkiška technika presuoti ir vynioti šienainį.Tad patirtis šiame šienainio gamybos reikale pas mane menka...tiesa pastebėjau kad kur buvo sukti mažai vytinta ir šlapia žolė,tai rulonai papelyję,buvo ir pusė rulono sugedę...kiti nedaug,bet yra pelėsio nuo rulono krašto.Klaida matyt tame kad per ilgai laukiau rulonų gamintojų ir žolė peraugo,o kadangi orai neleido gaminti šieno,teko rizikuoti ir gaminti šienainį.Dar manau padariau klaidą kad sutikau su presuotojo agitacija sukti šlapius,net vanduo bėgo iš preso...o dabar išvyniojus iš rulono vanduo išbėga ir masė sunkesnė ir pašaras pagedęs nes blogai susispaudė...

Tiesa kažkada šnekėjome apie straipsnį "ŪP" apie diržinius presus.Straipsnis buvo užsakytas,bet tiesos buvo tame kad buvo nuotrauka kur diržiniu susukta-nuo pat vidurio vienodai susukta,o būgniniu-viduryje kaip žvaigždė,ten mažiau suspausta.Tą patį ir savo rulonuose pastebėjau.Tad gyveni ir mokaisi...

Arimai,manau jūsų patirtis daug didesnė ir būčiau dėkingas jei savo pastebėjimais pasidalintumėte čia,arba gyvulininkystės skyrelyje temose "Dėl šienainio rulonų" arba "sienainio gamybos rulonose reikalavimai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

krone kombinuota belkis tempia tik viena beda darbinis. o del vytinimo buvau pas viena veikeja tai jis kabina ant priekio frontaline sienapjove ir is paskos kombinuota presa. jo nuomone geriau zalia negu per sausa :D

tokiu būdu jis silosą gamina, o ne šienainį, taip ir aš mačiau kažkur šakių rajone priekyje frontalinė šienapjovė, o iš paskos prisikabinęs mchale kombinuotą :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Susitvarkėm tą darbinį ir eina kaip bitė tas belarusas(mtz 920) kolkas. Nei jam per sunku nei ką sukt Krone 1500 (suspaudžia nuo pradžios) combipacką. Tiesa variklis jaučia ir gan smarkiai kai daug žolės. Našumas truputį mažesnis nei su rimtu traktorium, pagrinde presuoju trečia lėtinta pilnu gazu su įjungtais 7 peiliais ir pradinis suspaudimas 160bar(presuojant prieš galą rulono užkyla beveik iki 250bar)

Tiesa, susukau dar tik 1000 rulonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
krone kombinuota belkis tempia tik viena beda darbinis. o del vytinimo buvau pas viena veikeja tai jis kabina ant priekio frontaline sienapjove ir is paskos kombinuota presa. jo nuomone geriau zalia negu per sausa :D

tokiu būdu jis silosą gamina, o ne šienainį, taip ir aš mačiau kažkur šakių rajone priekyje frontalinė šienapjovė, o iš paskos prisikabinęs mchale kombinuotą :icon-wink:

patirtis... :icon-exclaim: tikrai daugiau rizikuojama sukant perdžiovintą žole... :icon-exclaim: asmeniškai jei nėra galimybes padžiovinti, tai verčiau darau peršlapius... taip, -yra juose nemažai minusu, čia ir masės nuostoliai, nes presuojama ir plėvele apvyniojamas nemažas kiekis vandens, kuris anksčiau ar vėliau išbėga, ir dar kiti nepatogumai yra, bet rizika supelyti turi didesne persausi ir juolabiau grėbti ar vartyti netinkamais padargais....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...