Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

  as ne traktoristas...turi buti geras keltuvas ir tiek, as buvau susikonstraves "miestietiskai" ,suluzo vezant pirma rulona. rulonu transportavimui turiu spec vezimeli,veza po viena rulona,pasiima su lebiodke.

 

 

 

tokiu principu ,tai susivezti vargas bet imanoma,ir prie pupso ir prie legvos masinos,bet reikia islipti ir pasikrauti,o ant smaigo pasmeigiai ir vaziuoji. tiek to su transportavimu,man daug svarbiau kelti aukstyn,kad dviem aukstais sukrauti nes vienu aukstu labai daug vietos uzima...bet jei ekologas sako kelti negalima...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  as ne traktoristas...turi buti geras keltuvas ir tiek, as buvau susikonstraves "miestietiskai" ,suluzo vezant pirma rulona. rulonu transportavimui turiu spec vezimeli,veza po viena rulona,pasiima su lebiodke.

 

 

 

tokiu principu ,tai susivezti vargas bet imanoma,ir prie pupso ir prie legvos masinos,bet reikia islipti ir pasikrauti,o ant smaigo pasmeigiai ir vaziuoji. tiek to su transportavimu,man daug svarbiau kelti aukstyn,kad dviem aukstais sukrauti nes vienu aukstu labai daug vietos uzima...bet jei ekologas sako kelti negalima...

Jei nori dviem aukstais krauti tau reikia nusipirkti elektrokaro kelimo mexanizma su sakem,ir suvezi ir sukrauni dviem aukstais.primontuoti nesudetinga prie traktoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori dviem aukstais krauti tau reikia nusipirkti elektrokaro kelimo mexanizma su sakem,ir suvezi ir sukrauni dviem aukstais.primontuoti nesudetinga prie traktoriaus

 

traktorius pupsas ..kol kas...o be to pats nieko neprisimontuosiu...issilavinimas neleidzia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar gali kažkaip tai blokiruote įtakoti T25 kratimasi į šonus? Nes pas manęs tai dar iš senojo savininko yra iš greičių dėžės išvesta viela su kuria įjungiama ir išjungiama blokiruotė. Gal sakau jinai pilnai neišsijungia todėl važiuojant greičiau traktorius kratosi į šonus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galima aiškiau kur tie diferencialo įvores - pirštai  randasi? :) foto gal galima kaip jie atrodo, dėkui :)

Nu , diferenciale ir randasi bm.gif . Buvo toks galo lakstymas kai nevienodo protektoriaus padangas sudėjom , bet čia vėl - kiti taip važiuoja ir sako kad nieko , gal dėl geresnės būklės viso tilto  , nzn.  :icon-rolleyes:. Trumpai sakant , nuo diferecialo gal reiktų pradėt žiūrėtis , išardyto jo po ranka neturiu , knygoj gali pažiūrėt iš ko jisai sudėliotas  :icon-wink: , imetu kelis foto vienam traktorio diferencialo vaizdas , o kitam pvz. kaip išplaka jį  , čia iš lengvosios . Jei dangti nusikelsi ir Pats viską pamatysi , ardymo tik daug , nebepamenu kaip su t25 bet su t40 reik šoninę imt .  post-9150-0-81466600-1462347318_thumb.png post-9150-0-59086300-1462347375_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry sudubliavau, man kolega sako dvi tik kabinti as turiu keturiu , bet sako nepatrauks?!?

"Sorry sudubliavau" - prisijungi ; ant pranešimo kūrį nori taisyt spaudi <redaguoti>  ir trink kas nereikia o rašyk ką norėjai parašyt ; <išsaugot> ant galo spaudi  :icon-wink:. ........ Nuo žemės sunkumo priklauso  :eusa-think:, sunkesnėj ir su keturiomis dirbsi , o smėliukuos gali ir nepatempt . Mano kaimyno smėlis , tad teko likt jam ant trijų - labai buksuodavo , "kasasi" ratai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padanga 12.4R28 JAF-394 Voltyre 8PR 122A6 TT

  •  

Rūšis

Žemės ūkio padangos

Dydis

12.4R28

Modelis

JAF-394

Sluoksnių sk. (PR)

8

Apkrovos ind. (LI)

122

Greičio ind. (SI)

A6

Maks. rato apkrova, kg

1500

Maks. greitis, km/h

30

Slėgis, atm

2.3

Geomet. aukštis (OD), mm

1250

Geomet. plotis (SW), mm

315

Apskritimo ilgis, mm

 

Statinis aukštis, mm

578

Radialinė/ Diagonalinė

R

Kilmės šalis

RU

TT / TL

TT

 

9.5R28

Papildoma informacija

Matmenys

9.5R28

Gamintojas

ALLIANCE

Modelis

Alliance 350

Diskas

R28

Padangos tipas

Standart

Tipas

Nauja padanga

Apkrovos indeksas

109

Greičio indeksas

A8

Padangos struktūra

Radialinės

sveiki, turiu klausimeli apie t25 galinius ratus. dabar pas mane yra 12.4 R28 ar tiks ant tu paciu ratlankiu 9.5 R28 padangos? is anksto dekingas uz atsakymus :)

Pasižiūrėki čia:

http://www.pgmtechnika.lt/index.php?route=product/padangos

 

***************************************************

Diskas tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiūrėki čia:

http://www.pgmtechnika.lt/index.php?route=product/padangos

 

***************************************************

Diskas tas pats.

 

Pasižiūrėki čia:

http://www.pgmtechnika.lt/index.php?route=product/padangos

 

***************************************************

Diskas tas pats.

tai disku pats plotis yra vienodas? :) tai gaunas nereikes disku atskirai pirkti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...