Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

sveiki,gal bisky ne y tema ....mano lenkiskam plugeliui kuri tampau su pupsiuku,reiks keist verstuves.....galvoju gal galima uzdet kokias sraigtines,kad graziau artu ir mano pupsis maziau vargtu...gal kas esat kitaip tiuningave  :icon-idea: ....nes man kazkaip atrodo ,kad pupsis ir 2 korpusu lenkiskas plugas nelabai suderinami dalykai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,gal bisky ne y tema ....mano lenkiskam plugeliui kuri tampau su pupsiuku,reiks keist verstuves.....galvoju gal galima uzdet kokias sraigtines,kad graziau artu ir mano pupsis maziau vargtu...gal kas esat kitaip tiuningave  :icon-idea: ....nes man kazkaip atrodo ,kad pupsis ir 2 korpusu lenkiskas plugas nelabai suderinami dalykai...

Bent foto ikeltumet zagres o tai nezinia per kur ir ka tiuninguot .......:)   siaip galima tas pacias tik pridedant po detale 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nie nado lia lia- čia yra grynai lenkiškas plugas -pas mane toks ,tik aš ji kabinu prie soroko,o 25-am naudoju Lydos gamybos dvieju mažesniu korpusu 

Apie verstuvus šneku.

Kvernui kažkada taip padarėm, kai priekiai nudilo. Kampa išpjovėm, bet bašmaką skyles ir prisukom remontinį verstuvo kampą. Pas mus šiaip būt reikėję pilnai verstuvus keist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kitokios verstuves nieks nebande det ????

Tai kokio čia bandymo ? nusiemei seną verstuvę ir rinkis kuri labiausia pagal tvirtinimą tinka : sraigtine ar pusiau :) . ...tik žemė pas Tave dar nepersunkiausia , aš pas save su tokiais nepaarčiau , užsikištu iškart . Luitai eina kaip 'bliudai' , visokius bandžiau plugiukus nieko gero , tad pats susikonstravau 1x40 , sakyčiau "sunkiai žemei" , pats tas su t25 .

 

nie nado lia lia- čia yra grynai lenkiškas plugas -pas mane toks ,tik aš ji kabinu prie soroko,............... 

A , ne "skystokas" , sorakui ??  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...