Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Man irgi įdomu pasidarė, man jau reikės remontą atlikinėti, nes degina tepalus, ir jau kompresija pamažėjus, bet žiemą visalaika užsikuriu. Iš to kur pirkau, minėjo, kad užteks tik žiedus pakeisti, bet kažkaip netikiu, kaip pradedi ardyti pamatai, reik tą ir tą keisti... Galvoju kaip geriausiai daryti, gal rimtai ieškoti stumoklius ir vežti, kad prašlifuotu cilindrus pagal stumoklius? O lytagra atskirai parduoda stumoklius? Nes dabar vis dar orginalios gilzės 4metus varau, nors ir padegina tepaliuką, bet be problemų dirba ir net labai sunkiom sąlygom miške :D o va uošvis pirko variklį t16, tipo perinkta, matėsi švietė nauji cilindrai, tai nei metų neišdirbo, kažkas trūko ir tepalą ryja kibirais, dūmais belenkaip pilasi, bet dar važinėja su tokiu, nes lėšų kolkas nėra atsiremontuoti... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Artėjant žiemai sugalvojau savo traktoriuka įsivaryti į garažą, kad paremontuoti, bet pasitaikė peržemos durys. Todėl planuoju nuimti kabiną, tai klausimas ar tai labai sudėtinga operacija, nes kiek mačiau tai po sparnais ir po slenksčiai yra varžtai, juos atsukus turėtu nusiimti, ar dar kokiu siurprizų galima tikėtis, beje ar ta kabina labai sunki, keliese galima ją nukelti, ar reikia kokį keltuva susikonstruoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prienu turgui sestadieniais zmogus is druskininku detalemis prekiauja, manau originaliomis ruskomis.

Jai turi supratimą ir atskiri rusiškas nuo viso kito šū tai gerai, jai ne tai ykiš bile ką nes žulikas gražus irgi. Pvz. žiedai stavri jai paduos kinietiškus ir ruso kartu abi dėžutes atskirsi, jai atskirai tai neprates tikrai ne. Jai nedega tai papuola ordiniai kartais parveža, balbierškinis šmukleris kartais turi, rietave irgi būna. Anksčiau Alytaus turguj gudas atveždavo, bet irgi labai žiurėt reik. PS. nežinau kaip dabar man prieš kelis metus pažystamas fūristas grynai ruską parvežė "C" grupė. Kaip čia kažkas minėj sakė kažkur iš pamaskvės.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su t25sienauju su bugnine lietuviska Rasa plotis 185cm. Galines padangos trylikos coliu plocio tai dirbti eina normaliai. pjaunu treciu begiu, kol buvo mechaninis vairas jausdavosi tempimas i sona, dabar kai hidraulinis jau nebesijaucia. pjaunu be problemu ir pakeles nuo zemes ir jei reikia pakeles vertikaliai krumus pakelese nuskabau :) .ant priekio traktoriaus apie 80kg svoris. kaip butu su lenkiska nezinau nebandziau, sako pjauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad , trūkinėja cilindrai , gal ir būna . Bet yra pakeistų , kiek žinau gal kokius keturis traktoriukus , netrūko nė vienam . Parink pagal dydžio grupę , patikrint žiedų tarpus , problemų neturėtų būt , manau . Aišku jei M su C , 'ženyt' tada gali būt problem. .

supratau i ka lenki,bet pirma gilza truko po 100 m/h kita po 200,trecia po 300 ,keistos gilzos buvo rudeni po visu sunkiu darbu,tai aš manau kad joms užtektinai laiko buvo prisidirbti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau i ka lenki,bet pirma gilza truko po 100 m/h kita po 200,trecia po 300 ,keistos gilzos buvo rudeni po visu sunkiu darbu,tai aš manau kad joms užtektinai laiko buvo prisidirbti

Nelenkiu , tik menu senais laikais , dar nebuvo nei china , nei UKR  grupiu , pazystamas suzenijo M su Б ir gaude "klynus" , baigesi tuom , kad teko pirktis vienodu ismatavimu grupe(susibraize abu ) . Tau , juk kaip suprantu "neklynijo" , tad trukinejo del ko kito(gal slegio neatlaike :) ) ; negi taip i keitinejai po viena cilindra ? Tarp kitko , per tas 300 m/val. tik ziedai , pagal mane teprisidirbo , CSG neturejo praktiskai , padilt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelenkiu , tik menu senais laikais , dar nebuvo nei china , nei UKR  grupiu , pazystamas suzenijo M su Б ir gaude "klynus" , baigesi tuom , kad teko pirktis vienodu ismatavimu grupe(susibraize abu ) . Tau , juk kaip suprantu "neklynijo" , tad trukinejo del ko kito(gal slegio neatlaike :) ) ; negi taip i keitinejai po viena cilindra ? Tarp kitko , per tas 300 m/val. tik ziedai , pagal mane teprisidirbo , CSG neturejo praktiskai , padilt .

aš sudejau "M"ir "C",ir remontavau specialiai prieš žiema ,kad butu lengvesnis prisidirbimas,taip po viena ir keiciau -dvi,po to čia forume paklausiau patarimo paaiškino apie UKR, RUS gilzas ,kai trečia truko tada pakeičiau visas i RUS,ir ačiu dievui užmiršau,trukdavo palei špilka nuo viršaus trukimas iki 10 cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...