Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

kai anksciau ta paty pluga kabindavau prie nh 190ag tai ir buvau "iprates" prie dar mazesniu sanaudu.

o tai NH imdavo apie 13 l/h?

pavasari noriu pikrt traktoriu ir niekaip negaliu apsisprest kuri,ar NH t7060 ar MF 6499. kaina vienoda, ag irgi

Visa kita komplektacija irgi vienoda?

na galima sakyt kad taip. gal ten kokiu suduku NH daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavasari noriu pikrt traktoriu ir niekaip negaliu apsisprest kuri,ar NH t7060 ar MF 6499. kaina vienoda, ag irgi

Visa kita komplektacija irgi vienoda?

na galima sakyt kad taip. gal ten kokiu suduku NH daugiau.

Kesko užsakinėja ar iš kiemo parduoda? Ką daugiau turi NH ir kokią kainą kokios komplektacijos siūlo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mf 6490, bega puikiai, tik sparnai ant snargliu padaryti, daug ten ko ant snarglio, bet kol netruksta negaliu shmeizti, bet yra tokiu inzineriniu sprendimu, kad net akys ant kaktos islipa, skirtingos salys, skitingos salygos, siaip meiles truksta kad ir agco

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai vario pas ji deze ar ne? Pas mane su vario (7495) 54 prie 1800 lekia, jei daugiau tai ribotuvas iskart stabdo. Del sparnu tai tesybe, kledaruoja jie pas mane, viena jau nulauziau, bet cia jau mano naglumo deka. Dar radaras silpnai pritvirtintas, bet turbut nera ko po krumus vazinet :D o kas per inzineriniai sprendimai daugiau, papasakok jei netingi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 is ju jau pasakei, priekinio tilto hidro akumuliatorius, oriniai stabdziai, kledaruojancios traukeles po kabina posukiu sviesu svirtis, keleivio sedyne, smulkmenos, bet jos man krenta i akis, beja ilipimas i traktoriu, kopeteles metalines iki pat zemes, durniaus ideja ne tas zodis, na zodziu traktorius geras, bet su sprendimais reiktu padirbeti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6490, siaip jo stiprioji puse greitis 54 gal net kiek daugiau, labai gera amortizacija, nes net ir su tusciu barstytuvu gryztant is lauku ir vaziuojant pilnu greiciu barstykle nesokineja nei per didziausia duobe, sitas punktas man labai patinka, nes yra dalis lauku kurie netoli namu ir nedideli tai su viena barstykle (3,5 tonos) visus piskampiukus pasitresu pats, vyrus isleidziu namo ir per vakara dar koki 100 ha nulakstau, taigi galiu deti labai dideli pliusa uz galne pakaba ir priekini amortizuojanti tilta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6490, siaip jo stiprioji puse greitis 54 gal net kiek daugiau, labai gera amortizacija, nes net ir su tusciu barstytuvu gryztant is lauku ir vaziuojant pilnu greiciu barstykle nesokineja nei per didziausia duobe, sitas punktas man labai patinka, nes yra dalis lauku kurie netoli namu ir nedideli tai su viena barstykle (3,5 tonos) visus piskampiukus pasitresu pats, vyrus isleidziu namo ir per vakara dar koki 100 ha nulakstau, taigi galiu deti labai dideli pliusa uz galne pakaba ir priekini amortizuojanti tilta

kiek laiko jau ji turi? jokiu rimtu gedimu nebuvo visai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

balandi ar geguze bus metai, rimtu gedimu neturiu, bet turiu juokingu gedimu, pvz aplinkos temperaturos daviklis sia vasara pas mane buvo 110 celsijaus skaleje :)

gal kam juokinga, bet man reikia su juo purksti, turiu zinoti kada baigti darbus ir tt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

balandi ar geguze bus metai, rimtu gedimu neturiu, bet turiu juokingu gedimu, pvz aplinkos temperaturos daviklis sia vasara pas mane buvo 110 celsijaus skaleje :)

gal kam juokinga, bet man reikia su juo purksti, turiu zinoti kada baigti darbus ir tt

As tuo davikliu nepasitikiu nes uzkurus nuo kamino gauna silumos tai gryba visai rodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...