Jump to content

John Deere 2650 sankaba


Recommended Posts

On 2020-12-25 at 17:56, Regis* pranešimas:

Sveiki. Matau temoje rašėte, kad keitėte darbinio veleno sankabos diskelius. Aš turiu JD1640, sistema manau tokia pati turėtų būti. Ir pas mane neveikia darbinis velenas. Tuščia eiga sukasi, bet padargo jokio nepasuka. Čia diskelių problema? Ar siurblio? Kas dar į tą pačią hidro sistemą įeina?

Sveiki.

Kurį laiką nebuvau užėjęs čia, tai nemačiau, kad parašėte. 

Na, jei daugiau viskas veikia, tai sakyčiau, kad siurblys yra geras. Priežasčių gali būti daugiau, nebūtinai diskeliai. Yra keletas sandarinimo guminių, plieninių žiedų. Viršuje, ant dėžės yra darbinio valdymas, ten reiktų pasižiūrėti.  Nuėmus dėžės dangtelį matysis tokie keturi vamzdeliai, jie sandarinasi tokiais kaip ir plastmasiniais  žiedais. gal pro ten praleidžia slėgį. Reikia tikrinti, aš viską tikrinau su oru, į tuos vamzdelius po vieną padaviau oro ir žiūrėjau kaip kas veikia. Tik reikia atsargiai, nes nuo slėgio tie vamzdeliai  gali išlėkti. Kai viską  išanalizuoji, jokio stebuklo ten nėra. Jeigu visur viskas gerai, tada  tik reikia dalinti traktorių į tris dalis viskas pasimatys. Lengvai ten viskas ardosi. Labai geras yra John Deere atsarginių daliu katalogas. Forume yra jo nuoroda. Patariu atsisiųsti.  Dar keletas nuotraukų kaip tas daiktas atrodo.

20200613_175821.jpg

20200616_104827.jpg

20200616_110029.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
On 2021-08-24 at 16:31, Vardenis Pavardenis pranešimas:

Sveiki. Turiu John Deere 3040. Prabuksuoja sankaba. Tai noriu paklaust ar įmanomą ją sureguliuot kažkaip?

Sveiki.

Galima tai padaryti pareguliavus traukę jei sankaba nėra hidraulinė, man tai padėjo kol nepakeičiau sankabos , bet gana sunkiai tada jungiasi bėgiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...