Jump to content

Belarus952 hidraulikos siurblys


Tomasitas25

Recommended Posts

tas pats ns 32 turetu buti pakankamas, nebent jis jau atidirbes savo, arba su hidrosistema kas negerai, tuomet joks siurblys negelbes.. zvilgtelek redukcini voztuva paskirstymo dezutej, gal ten kas papuole, jei ne tuomet paverzk ji ir ziurek kas darosi. jei keisi siurbli tai uzdejas kazka rimciau uz ns 32 vasara gali turet bedu su tepalo kaitimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Audrius90 pranešimas:

tas pats ns 32 turetu buti pakankamas, nebent jis jau atidirbes savo, arba su hidrosistema kas negerai, tuomet joks siurblys negelbes.. zvilgtelek redukcini voztuva paskirstymo dezutej, gal ten kas papuole, jei ne tuomet paverzk ji ir ziurek kas darosi. jei keisi siurbli tai uzdejas kazka rimciau uz ns 32 vasara gali turet bedu su tepalo kaitimu

Atidyrbes traktorius 5000 moto valandu. Tai tuomet reikes pradet man nuo paskirstytojo.... aciu uz paratima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Tomasitas25 pranešimas:

Mg10 tai cia geras :D as i mtz 52 pildavau visa atidirbta tepala ir gr buvo. Tik dabar perejau ant jd hidrauliniu naudoto :) nebent jis per skystas siems siurblems ???

Aš tai nesakau kad geras, bet sakau kad viskas ok su juo,negalint pinigų yra daug geresnių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hidrauliniam tepalui reikalingos dvi savybes klampumas prie tam tikros temperaturos ir hidrosistemos apsauga nuo dilimo. Tam ir keiciamas tepalas kad atidirbus tam tikra valandu kieki tos savybes prapuola arba sumazeja. Sutinku kad tai geriau negu atidirbtas tepalas is variklio bet kai paraso kad man va hidrosila dirbo tik metus tai gal su tuo mg10 ir dirbo o su tikru geru hidrauliniu butu dirbes tris metus. Bulgariska siurbli pirkau hidroscand parduotuveje kur hidraulika uzsimineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada  i kibira buvau supyles mg10 tepala, ziema atejau i garaza buvo -5 salcio pajudinau kibira ziuriu kad  tepalas net nejuda paliko kaip medus gali su saukstu kabinti. Tai kas  atsitinka kai toki tepala supili i hidrobaka gerai jei ziema nereikia nieko daryti nereikia. Buvusiam darbe buvo klampumo matuoklis reiketu kada padaryti klampumo testa koks to mg 10 klampumas lieka prie kokiu +60 cesijaus  ir koks klampumas yra tikro hidraulino tada ir butu galima daryti isvada kas geriau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎11‎-‎17 at 21:29, Tomasitas25 pranešimas:

Sveiki visi. Gal yra kas susidures su tokia beda, kad per silpnas siurblys ? Kaip ja issprendete ? As galvoju pakeisti is 32 i 45 ar net 55. Bet man sake kad tai nepades. Jis nebus galingesnis tik dydesni kieki tepalo varys o slegio nesukels. Tai tiesa ?20191026_170004.thumb.jpg.cbb310ebdc70b153dcd773d374d19797.jpg

Pries keiciant siurbli reikia issivalyti voztuvus paskirstytojuje . Dar galima paversti apsaugini voztuva kartais padeda ,bet cia isskirtinias atvejais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...