Jump to content

Mtz 820 pakabos stiprinimas


gbandinis

Recommended Posts

prieš valandą, kestasxxxl pranešimas:

Sveikas. Žinok sujaukei man protą, kaip tik ruošiausi pirkti su c63 nes didesnį cilindrai turėtų geriau laikyti. Gal pas tavęs ant ašies sumautos tos kėlimo šlaunys yra negerai sureguliuotos. Pabandyk abi numauti ir c100 sutraukti į vidų ,o c63 maksimaliai išilginti ir tada sumautos ant ašies šlicų. Manau išėjo paaiškinti.

Jo, aš taip ir bandžiau dėti nuo pradžių, sutraukus pagrindinį cilyndrą, bet nesigavo. Prie apatinio kronšteino buvau prisukęs c63-čius ir bandžiau uždėtu ant ašies kartu su alkūnėm, tai net negalėjau alkūnių užmaut. Šiandien pakėliau maksimaliai iki kiek nelaužia kronšteinų (taip kaip alkūnes dabar suregulevęs), tai reiktų, kad c63 cilyndras max išsimovęs būtų apie 54 cm, o jis gaunasi apie 61 cm (nuo ausų centrų). Dar per kokį vieną šlicą galiu alkūnes sukelt, bet ne daug ką išlošiu. Su nuleidimu viskas ok. c63 visiškai susistumia, o c100 visas išsistumia, tai problema su pakelimu. Bandysiu trumpinti cilyndrus arba tik patį štoką. C50 vistiek negalėsiu dėti, nes ant kronšteinų netiks.

Dėl to nuorinimo per laiką, kai cilyndrai tik ant vienos šlangos, tai viskas ok. Ora numuša per tuos įsuktus tepimo taškus.

Pirkau su c63, nes c50 atrodė silpnai, bet realiai nemaniau, kad dar papildomai pritaikyt kažką reiks. Su c50 kaip ir viskas ok būtų buve, nes pamatavau savo danfoso cilindrą, tai jo štoko eiga 17 cm (kiek ir reiktų).

Kai baigsiu su pakaba bovytis, tai parašysiu kaip gavosi, plius foto įmesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Tai susidėjau cilyndrus. Trumpinau nuo vidinės dalies (ištekinau sriegį). Gavosi, kad sutrumpinau 6 cm štoką (bendras išsitraukusio cilyndro ilgis gavosi 54 cm nuo obuolių centrų. Pajūngiau ant vienos šlangos, kad tik keltų. Leidžia ir kelia normaliai. Nepasakyčiau, kad sulėtėjo kažkas. Pakelojau lėkštes (apie 1120 kg), tai kelia ant laisvų apsukų ir net nejaučia.

Nuleidus cilyndrų štokų ir salnykų netranko, nes jiems žemiau neleidžia nusileisti centrinis cilyndras.

image.jpeg

image.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Rikis258 pranešimas:

Tai susidėjau cilyndrus. Trumpinau nuo vidinės dalies (ištekinau sriegį). Gavosi, kad sutrumpinau 6 cm štoką (bendras išsitraukusio cilyndro ilgis gavosi 54 cm nuo obuolių centrų. Pajūngiau ant vienos šlangos, kad tik keltų. Leidžia ir kelia normaliai. Nepasakyčiau, kad sulėtėjo kažkas. Pakelojau lėkštes (apie 1120 kg), tai kelia ant laisvų apsukų ir net nejaučia.

Nuleidus cilyndrų štokų ir salnykų netranko, nes jiems žemiau neleidžia nusileisti centrinis cilyndras.

image.jpeg

image.jpeg

Aš ir turėjau problemą su c63 cilindrais man tai laužė apatines cilindrų tvirtinimo ašis kur tvirtinasi keturimis varžtais.O š toką trumpinai iš vidaus išardes cilindrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, nivistas pranešimas:

Aš ir turėjau problemą su c63 cilindrais man tai laužė apatines cilindrų tvirtinimo ašis kur tvirtinasi keturimis varžtais.O š toką trumpinai iš vidaus išardes cilindrą.

Jo, trumpinau išardęs. Atpjoviau nuo to galo kur gaikė sukasi ir ištekinau naują sriegį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...