Jump to content

Belarus 1025 (1998m.)


Recommended Posts

Prieš 6 valandas, Tomasitas25 pranešimas:

Sveiki visi. Noreciau suzinoti jusu nuomone apie si traktoriu. Vertas demesio ? Ar nepasisekes modelis ? Mane labiausiai glumina tai kad varyklis 4 cilindru o raso kad 136AG. Tai normalu? Imanoma tiek isgauti ? Ir ka patartumet pirkt ar ne ?

mtz-1025.jpg

http://www.belarus-tractor.com/service/operation-manual/ priklausomai nuo modifikacijos matau 104-107 ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Tomasitas25 pranešimas:

Sveiki visi. Noreciau suzinoti jusu nuomone apie si traktoriu. Vertas demesio ? Ar nepasisekes modelis ? Mane labiausiai glumina tai kad varyklis 4 cilindru o raso kad 136AG. Tai normalu? Imanoma tiek isgauti ? Ir ka patartumet pirkt ar ne ?

mtz-1025.jpg

Ir atkreipk dėmesį kad jis pas perikūpą. Tai žinant tai gerai apsiuostyk jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Robertas08 pranešimas:

Ir atkreipk dėmesį kad jis pas perikūpą. Tai žinant tai gerai apsiuostyk jį.

Na buvau nuvaziaves paziuret tai irgi nepilnos komplektacijos. Truksta apdailos prasmasiu sedine suesta. Gale nei kablio nei tempimo balkio tik slauku prailgintojai. Hidraulio cilindras kaip ir mtz 82 ne usenietisku principu. Na kaip ir ne apibeges tepalais. Hidraulinis vairas bet man keista tas kad kol neuzkuri jis visiskai neveikia suki svaiginiu ir sukas... tai cia kazkas manau yra negerai. Ir tarp akumuletoriu stovi kazkokia dezute. Jungiasi nuo akumuliatoriu ir is jos iseina 3 laidai. Si detale atjungta ismesta nes per ji sake nesikuria. O kai jo nera neveikia dauguma daciku. Na o daugiau nieko tokio kaip ir nepastebejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Tomasitas25 pranešimas:

Na buvau nuvaziaves paziuret tai irgi nepilnos komplektacijos. Truksta apdailos prasmasiu sedine suesta. Gale nei kablio nei tempimo balkio tik slauku prailgintojai. Hidraulio cilindras kaip ir mtz 82 ne usenietisku principu. Na kaip ir ne apibeges tepalais. Hidraulinis vairas bet man keista tas kad kol neuzkuri jis visiskai neveikia suki svaiginiu ir sukas... tai cia kazkas manau yra negerai. Ir tarp akumuletoriu stovi kazkokia dezute. Jungiasi nuo akumuliatoriu ir is jos iseina 3 laidai. Si detale atjungta ismesta nes per ji sake nesikuria. O kai jo nera neveikia dauguma daciku. Na o daugiau nieko tokio kaip ir nepastebejau

Pinigai nedideli, o dėžė 4ių bėgių? Variklis d245?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Gal kas žino kaip yra su tom 1025 modifikacijomis.

Internete randu, kad 1025.2 eina nuo 2004 metų, bet tokios modifikacijos kuri be skaičiuko net nerandu. Plius kiek žiūriu visi mėlyni, bet pardavime randu lietuvoje raudona 2000metų, nesuprantu ar čia balkinis tiltas, plius gale pakaba tik ant vieno cilindro.

https://auction-baltic.com/zemes-ukis/traktoriai/ratiniai-traktoriai/belarus-mtz-1025-15757?fbclid=IwAR0JnwBzYpxF_z9sVp_F14JTe6olVf78cEx7o7in97cxqzZQ1129tAxaHto

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...