Jump to content
Marcelė

Raudonūjų dobilų sėja vasaros pabaigoje

Recommended Posts

prieš 8 minutes , Marcelė pranešimas:

Gal kas sėjote rugpjūtį dobilus? Ar neišaltų žiemą? Kokia Jūsų patirtis?

Konkrečiu mano atveju būtų sėjama nuėmus ž. kviečius.

2016 žiema iššaldė visus mano rudeninius dobilus. Tai kad nuo žiemos priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Barstykle galima isdartyti kad ir rytoj i kvieti 12 metru amazone nuberiai, siaurais ratais vaziuojama ir tarpus jei technologines 24 jei 12 ar 18 turetu uztekt vaziuot tik i  technologines, kas kali metai taip dali pasejam visad pasiteisna, nebet buna puksta smilguoles sulfuronais tada dobilai nesudygsta...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes , paulius radvila pranešimas:

Barstykle galima isdartyti kad ir rytoj i kvieti 12 metru amazone nuberiai, siaurais ratais vaziuojama ir tarpus jei technologines 24 jei 12 ar 18 turetu uztekt vaziuot tik i  technologines, kas kali metai taip dali pasejam visad pasiteisna, nebet buna puksta smilguoles sulfuronais tada dobilai nesudygsta...

Buvau įsėjęs su ekologinėm akėčiom. Sudygo, poto viskas išdegė. :/ Taip norių aš tą savo ūkį įšaldyti porai metų, bet dievulis neleidžia. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-06-19 at 22:02, paulius radvila pranešimas:

O tai pvz dabar įsėjus garstyčias, jei buvo purkšta su monitorium, jom nekenktų ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, paulius radvila pranešimas:

Manau kenktu, pernai net po skutimo stipriai regavo, bet paskui pasitaise, pas mane ridikai aliejiniai, bet juk oanasi kuktura

Kažkaip norėjosi dabar įsėti, nes drėgmės yra, bet dabar smarkiai suabejojau kaip čia padaryt..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 10 valandų, Witalikas pranešimas:

As ir si sezona sesiu po z,kvieciu. Kolegos pas mane taip seja pievas, po skutimo. Kolkas patenkinti rezultatais. 

Kokią veislė dobilų?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...