Jump to content

Lexion greitis


Vytautasl

Recommended Posts

Prieš 19 valandų, Rimvydas1 pranešimas:

Turiu lauku 25km spinduliu nuo namu, baigiau kulti visus laukus z.kvieciu aplink namus 7h vakaro, pagal sinoptikus ta diena nuo 22h turejo ateit stiprus lietus. Uz 25km vasariniu kvietuku laukas 40ha, nu ka pamascius siek tiek sokau i kelia ir ta diena dar spejau pajimt 35tonas paskutinius ekstrinius kvietukus po to savaite be sustojimo pradejo lyt, jei kombainas butu buves letapedis transporte, tikrai nebebuciau vaziaves. Bet reziume dbr skaiciuojant paprastai uzdirbau ta diena ~1000europiniu virsaus. Jei jusu laukai aplink namus 5km spinduliu tada gerai, bet jei toliau nei 15km manau kombaino transporto greitis aktualus dalykas. Ypac kaip siemet vienam kaimo gale lyja , o kitam saule zeme ritinejasi...

tolimiausias laukas 31km. dideli plotai yra 25km +- atstumu ir kiti aplink namus 8km spinduliu. kur virs 20km laukai realiai jei viskas ok per 2 geras dienas pasiimam. tai jei matei kad prie namu pusei dienos darbo nevaziavai ten toliau ir nekulei lauko?:) butu buve visa diena darbo o ir butum uzdirrbes ne 1k o 3k. idomi diskusija....  o kad ir 31km atstumas o kombainas 25tevaziuoja ok. anksciau baigiu naktinejimus. valanda anksciau atsikeliu pasitepu pasiruosiu ir vuolia. isvaziuoju ne 11val kaip artimiem laukam o 10val ir 11:30 jau bunu vietoi ir pradedu darbus:)  nu niekaip man nesuves galu kad del transportinio greicio  nepirkt vieno ar kito kombaino:) yra daug aktualesniu dalyku jo pasirinkime:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Gytis924 pranešimas:

tolimiausias laukas 31km. dideli plotai yra 25km +- atstumu ir kiti aplink namus 8km spinduliu. kur virs 20km laukai realiai jei viskas ok per 2 geras dienas pasiimam. tai jei matei kad prie namu pusei dienos darbo nevaziavai ten toliau ir nekulei lauko?:) butu buve visa diena darbo o ir butum uzdirrbes ne 1k o 3k. idomi diskusija....  o kad ir 31km atstumas o kombainas 25tevaziuoja ok. anksciau baigiu naktinejimus. valanda anksciau atsikeliu pasitepu pasiruosiu ir vuolia. isvaziuoju ne 11val kaip artimiem laukam o 10val ir 11:30 jau bunu vietoi ir pradedu darbus:)  nu niekaip man nesuves galu kad del transportinio greicio  nepirkt vieno ar kito kombaino:) yra daug aktualesniu dalyku jo pasirinkime:)

Nematau ka ce su tavim diskutuot, ne tau mane mokyt kaip dirbt, nezinai  ka kuliau iki tol ta diena ir kada keliuosi, o seki pasakas is pirsto. Pasakoji ukininkam, kad reikia anksciau valanda atsikelt, kai ir taip sezono metu 3-4h temiegi per para. Aciu uz patarimus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Rimvydas1 pranešimas:

Nematau ka ce su tavim diskutuot, ne tau mane mokyt kaip dirbt, nezinai  ka kuliau iki tol ta diena ir kada keliuosi, o seki pasakas is pirsto. Pasakoji ukininkam, kad reikia anksciau valanda atsikelt, kai ir taip sezono metu 3-4h temiegi per para. Aciu uz patarimus...

:D daug miegi:) joke....  as nepersu savo nuomones ir nebandau tau ipirst kazkokios markes ar irodit kad dirbt taip ar anaip dirbk kaip nori... bet kalba eina kuo kombaino transportinis greitis yra aktualus kombainui  lyginant 25/30/35km.... pats rasai 30km iki lauko tai kiek tu sutaupysi 10min, tarkim... ok 10 min sutaupai. tai gal pradedam kalbet nafik tas chederis 9m gi kabinetis reikia... 5min nusikabint 5 uzsikabint vel 10min ir t.t. kaip ir rasau manau renkantis kombaina transportinis greitis paskutinei vietoi bus mano atveju:) peace:) ir cia tik mano nuomone. nieko as tau nebandau irodyt...:) pvz traktoriui transportinis jau kita kalba;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...