Jump to content

MTZ 1221.3


Sviftas

Recommended Posts

geriau 1221.2, metalinis kapotas geriau laiko, o daugiau nlb kuo skiriasi, tik interkulerio ner.

Transporte 50l/100 km, siaip stumdantis 8l/h

Daiktas tvirtas, sinchronizuotos pavaros protingai padarytos. is  vietos puspriekabe su 16 t grudu lengvai traukia. Bet uztai diapazonu perjungimas sudas visiskai. Be kondiicionieriaus karsta.

Jegos turi pakankamai, net 8m pusantrinio kultivatoriu traukia, ur mechaninis monobloko valdymas durnas. Geriau elekrtinis, tik nzn ar atves tokiu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 8/25/2017 at 01:59, Valakinis pranešimas:

Tai gal stabdžiai brokuoti? pas mane toks atvejis buvo.

veikia lyg ir gerai, bet ten kazkas viduj pastringa, pradedi vaziuot ir po kiek laiko pradeda degt. Nors atrodo, kad rieda lengvai. Garantinis sake kad visiem taip, kai diskeliai sudegs paskambint, atvaziuos pakeist. Bet kad ta smarve akis kabinoj grauzia :icon-sad: Kaip sis dalykas issisprendzia?
Ir dar pas mane labai triuksmauja hidrosiurblio pavara, net ausis paskausta. Isjungus siurbli kabinoj zymiai tyliau. Cia jiems visiems taip ar pas mane koks brokas pakliuvo? pvz mtz80 beveik be garso viskas veikia.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl hidraulinio problemų neturiu, gal brokas - kreipkitės į garantinį, o dėl stabdžių irgi kvieskite ir tegul taiso, labai jie mėgsta išsisukinėti ir tik tempia laiką, po remonto gali niekas nepasikeisti, tad žiūrėkite, kad nepasibaigtų garantinis laikotarpis. Su tais stabdžiais dauguma turi problemų, jie tiesiog dega arba stabdo per gerai - užsikerta. Maniškis remontuotas, brokas pašalintas, bet stabdymas toks pat, bandysiu reguliuoti, jei nepadės, tai ką gi, teks važinėti su tokiais, tikiuosi neužsimušiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2017-08-19 at 22:46, marazas pranešimas:

????????????????

2,5 metro, ne daugiau uzkabinsi. Laumetrio sl4,0 su case 270ag tampau, tai sunkesnese zemese ir tam buna ka veikt. Ir labai buna ka veikt. (kura sanaudoas 50l/valandai, greitis apie 9 km/h, dirbimo gylis 15cm). Manau viskas tuo pasakyta.

 

Koks butent case modelis case? Kaip sl4 padargu, patenkintas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sl4 tai tik is bedos. Normalius skutikas turi kieta koja but ir spyruokline, lingine ar hidrauline apsauga. Case mx270, 2000 metu.

pas mane senas, tai koja kaip cizelio. Siaip tai niekas jam per tiek metu nesuluzo, nera sunkus daiktas, tik nageliai greit dyls ir buna megsta kimstis, nes atstumas tarp koju mazas. Bet kad geriau butu prikabinamas tur but.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

1221.4 vandens pompa. kokio velnio 3 guoliai (nr-305) yra su apsauga TIK is 1 puses? kad butu 2 su is vienos puses, o vidurinis - be, tada viskas aisku, turetu buti tepimo taskas,kurio nera ir pasitepi tuos guolius karts nuo karto. bet vistiek iskyla klausimas, kodel vidurinis su vienos puses apsauga.... likusiu apsaugos likuciu nera jeigu ka :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...