Jump to content

Svarkės problemos


rapsai20

Recommended Posts

Sveiki ! Gal kas žinos ar padės išspręst tokią problemą? Tai va nusipirkau kinietišką svarkę, maks. galia 200A, svarkės galia 12Kw. ,vienfazė ,bet kai pradedi virint ant 200 tai po kokių 10 sekundžių virinimo išmeta saugiklį skydinėje. Skydinėje išmeta 16A saugiklį, tai čia reiškia, kad per silpna linija ar kaip, nes ir jungiu variklius trifazius gan galingus nieko nemeta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Fermeris313 pranešimas:

Sveiki ! Gal kas žinos ar padės išspręst tokią problemą? Tai va nusipirkau kinietišką svarkę, maks. galia 200A, svarkės galia 12Kw. ,vienfazė ,bet kai pradedi virint ant 200 tai po kokių 10 sekundžių virinimo išmeta saugiklį skydinėje. Skydinėje išmeta 16A saugiklį, tai čia reiškia, kad per silpna linija ar kaip, nes ir jungiu variklius trifazius gan galingus nieko nemeta?

Reikia galia pasididint ,tai yra automatuka ideti galingesni 

Laidų gyslų skersmens, srovės, apkrovos galingumo bendra lentelė

Varinių gyslų ir laidų skersmuo.


kvadratinis milimetras

kv.mm

Leidžiama srovė varinių gyslų ir laidų.


Amperas

А

Nominali srovė automatinio išjungėjo.


Amperas

А

Maksimali srovė automatinio išjungėjo. 


Amperas

А

Maksimali vienfazės apkrovos galia  220 v

Kilovatas

kW

Naudojama

1,5

19

10

16

4,1

Apšvietimo ir signalizacijos grupės

2,5

27

16

20

5,9

Rozetės, šildomos grindys

4

38

25

32

8,3

Vandens kaitintuvai, kondicionieriai

6

46

32

40

10,1

Elektrinės viryklės, orkaitės

10

70

50

63

15,4

Įvadines ir maitinimo linijos

 

http://www.220v.lt/lentas.html

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesidžiauk, daug nepavirinsi, 2-3 elektrodus sukepinsi iš karto ir išmes šiluminę esančią svarkėje . Lauki kol atauš, tada 1 elektrodas ir vėl eini parukyti. Bent jau pas manęs taip pavasarį buvo, kol kelias siūles lauke padirbau, tai prasikeikiau, visos trumpais sijonais buvo suėjusios.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-31 at 14:34, Fermeris313 pranešimas:

Aš per trifazį ir bandžiau, bet jei nors vienoj fazėj viršija 16A tai meta.

Turiu kazka panasu ,tai man kolega pajunge dvi fazes ir nuli i ta svarke ir dirba .Poto padidinau galia ir atskira ivada ,,svarkem,, pasidariau ,dabar tik svarke uzkaista 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-02 at 08:05, Augunstas pranešimas:

Turiu kazka panasu ,tai man kolega pajunge dvi fazes ir nuli i ta svarke ir dirba .Poto padidinau galia ir atskira ivada ,,svarkem,, pasidariau ,dabar tik svarke uzkaista 

Gal galėtum schema ar nuotrauką atsiust kaip atrodo tas pajungimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Fermeris313 pranešimas:

Gal galėtum schema ar nuotrauką atsiust kaip atrodo tas pajungimas?

Pas mane tumbleris i viena puse 220v o i kita 380v buvo -bet isejimas trys laidai= .220v-faze-nul-nul..  380v-faze-faze-nul  ,vot tokia schema o kaip ten viduj ,tai nepyk,- bet neturiu kada ardyt,bites ganau dabar ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

51 minutes ago, Augunstas pranešimas:

Pas mane tumbleris i viena puse 220v o i kita 380v buvo -bet isejimas trys laidai= .220v-faze-nul-nul..  380v-faze-faze-nul  ,vot tokia schema o kaip ten viduj ,tai nepyk,- bet neturiu kada ardyt,bites ganau dabar ;)

Nu aišku, matai pas mane paprasta tik 220V eina paleist, tai  nieks nesigaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

inverterio pakanka 7 kw maksimum 9 kw pavasarį draugui turgui nupirkom kempa ir svarke viename FORSAGE 7 kw virina kuo puikiausiai tiek kempas tiek svarke,prieštai turejo trafa 7 kw žiema suvirinus 5 elektrodus išsijungdavo o vasara išvis trys keturi elektodai ir rūkyk pusvalandį kol atves,o dabar tokių problemų nebera suvirinus penkis elektrodus aparatas šaltas kaip nabaštiko užpakalis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...