Jump to content

Traktoriu dizainas


Recommended Posts

Norejau paklaust forumo dalyviu apie traktoriaus dizaino itaka traktoriaus pasirinkimui, ar dizainas turi didele itaka renkantis traktoriu, ar labiau vistik zvelgiama i duomenis, patoguma, komforta, jei tarkim bielkis butu kampuotas, bet viduje kaip vakarietiskas (tarkim teoriskai kad ant FENDT'o uzdeta bielkio kabina) ar pirktumet toki traktora ar vistik nugali noras turetu grazu traktoriu.

O gal vistik dizainas (lenkti stiklai, uzapvalinimai) padaro traktoriu ergonomiska, erdvesni ir tuom paciu patogesni? Butu idomi jusu nuomone.

Ir prie to pacio, kokia itaka daro brand'as (prekinis zenklas) renkantis traktoriu? :icon-idea::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

brandas turbut daro didesne itaka negu isvaizda, jei ant fendt uzdetume mtz kabina bet patogumas liktu fendt tai turbut itakos neturetu, cia aisku as apie save kalbu. pvz nors as JD nepirkciau nes man is isvaidso slykstus.

Del JD as irgi tos pacios nuomones, jie man negrazus, netgi kaip sakej slykstus, ir kazkodel niekada net negalvojau apie JD pirkima. Man labiau imponuoja CNH ir Fendt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

brandas turbut daro didesne itaka negu isvaizda, jei ant fendt uzdetume mtz kabina bet patogumas liktu fendt tai turbut itakos neturetu, cia aisku as apie save kalbu. pvz nors as JD nepirkciau nes man is isvaidso slykstus.

Del JD as irgi tos pacios nuomones, jie man negrazus, netgi kaip sakej slykstus, ir kazkodel niekada net negalvojau apie JD pirkima. Man labiau imponuoja CNH ir Fendt.

na tokiu atveju ponai prasilenkiat su statistine dauguma :lol: , nes butent JD pagal pardavimus Lietuvoj is vakarietisku ima pirma vieta pernai 126 parduota. tuo tarpu fendt netoli 50. Turbut per daug niekas nesigincys kad Fendt techniskai pranasesnis. Tai logiskai galvojant visi rinkosi pagal dizaina :lol: nes kaina irgi neipatingai skiriasi. Asmeniskai man isore grazesne Fendt' o, o vidus (kabinos) JD.

Na o is visu graziausias aisku belarusas. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su traktoriais panasiai gaunasi kaip su masinomis :lol: dauguma Lietuviu renkasi vokiska ir tik vokiska masina, nes ji patvari, pigus aptarnavimas .... as manau taspats ir su traktoriai - visi zino JD. manau ukininkui turinciam 500h ar daugiau nesvarbi traktoriaus isvaizda, ar tuo labiau kabinos komfortas :icon-cool: negi jis ji vairuos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su traktoriais panasiai gaunasi kaip su masinomis :lol: dauguma Lietuviu renkasi vokiska ir tik vokiska masina, nes ji patvari, pigus aptarnavimas .... as manau taspats ir su traktoriai - visi zino JD. manau ukininkui turinciam 500h ar daugiau nesvarbi traktoriaus isvaizda, ar tuo labiau kabinos komfortas :icon-cool: negi jis ji vairuos :D

ir pritariu ir ne, del vairavimo gal ir taip, bet asmeniskai man nera didesnio pasitenkinimo kai matau grazia priziureta nudazyta nenujota technika, o jei dar spalvos geros parinktos, na estetinis vaizdas bent jau man tai labai svarbus, manu nebutu prasmes dirbti jei dirbtu su technika kuri net nesuteikia estetinio pasitenkinimo. ko gero visi dirbame ne tam kad dirbti, o turbut tam kad nuo to yra kazkoks tai kaifas, tai va jei kaifo nera- ilgai netrauksi, isakau savo nuomone :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...