Jump to content

Koki traktoriu patartumete pirkti?


Guest Dariuss

Recommended Posts

  • Atsakymai 92
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Efrendas o tavo case su belaipsne transmisija? nes esu girdejes kad case montuoja tokias pat kaip fendt ar net tas pacias dezes montuoja, beje claas traktoriai tai tie pat reno tik varikliai john deere senesnio modeliio.

Su belaipsne, bet ten tik principas toks pat kaip Fend :) Šeip gamina patys, nebent gal kokį mazgą pritaiko iš Fendų tiksliai nežinau :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Massey Ferguson montuoja tas pacias dezes kaip ir Fendt ( nes priklauso tai paciai AGCO grupei, tikriausiai ir valtra del tos pacios priezasties prades montuoti). Fendt 936 bus 60 km/h, bet vis tiek JCB neaplenks. Pas Claas traktorius ne visi varikliai JD yra ir Deutz, pas galingesnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai Mccormic tai beveik Case, nes Case neseniai atgaivino si modeli (todel jie isore pradzioje buvo identiski ir labai panasiai vadinosi), bet Case susijungus su New Holland ir ikurus CNH korporacija Case buvo priversti parduoti McCormic Italijos koncernui kazkokiam kur Landini, Laverda prekes zenklus turi, nes konkurencijos tarnybos neleido susijungti, kadangi CNH per didele rinkos dali turetu.

Case pardavė makormik ? :icon-eek: Aš tai girdėjau, kad Makormik savo iniciatyva atsiskyrė nuo Case, o Case norėjo juos kaip tik išlaikyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai Mccormic tai beveik Case, nes Case neseniai atgaivino si modeli (todel jie isore pradzioje buvo identiski ir labai panasiai vadinosi), bet Case susijungus su New Holland ir ikurus CNH korporacija Case buvo priversti parduoti McCormic Italijos koncernui kazkokiam kur Landini, Laverda prekes zenklus turi, nes konkurencijos tarnybos neleido susijungti, kadangi CNH per didele rinkos dali turetu.

Case pardavė makormik ? :icon-eek: Aš tai girdėjau, kad Makormik savo iniciatyva atsiskyrė nuo Case, o Case norėjo juos kaip tik išlaikyti.

Nu man tai sunku isivaizduoti, kaip 100% priklausanti imone gali savo noru atsiskirti nuo motinines ir parsiduoti kitai bendrovei. Aisku, kad Case norejo islaikyti šį prekės ženklą, nes jis ko gero seniausias is visu dabar gaminamos zemes ukio technikos vardu ir tikrai zinomas pasaulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai Mccormic tai beveik Case, nes Case neseniai atgaivino si modeli (todel jie isore pradzioje buvo identiski ir labai panasiai vadinosi), bet Case susijungus su New Holland ir ikurus CNH korporacija Case buvo priversti parduoti McCormic Italijos koncernui kazkokiam kur Landini, Laverda prekes zenklus turi, nes konkurencijos tarnybos neleido susijungti, kadangi CNH per didele rinkos dali turetu.

Case pardavė makormik ? :icon-eek: Aš tai girdėjau, kad Makormik savo iniciatyva atsiskyrė nuo Case, o Case norėjo juos kaip tik išlaikyti.

Nu man tai sunku isivaizduoti, kaip 100% priklausanti imone gali savo noru atsiskirti nuo motinines ir parsiduoti kitai bendrovei. Aisku, kad Case norejo islaikyti šį prekės ženklą, nes jis ko gero seniausias is visu dabar gaminamos zemes ukio technikos vardu ir tikrai zinomas pasaulyje.

O kodėl negalėtų atsiskirti? Kai du koncernai ginčijasi, tai trečias laimi. Jie galbūt norėjo atsiskirti , bet buvo per maži ir pasitaikė Argo koncernas, kuris sugebėjo nupirkti makormiką iš case.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pats sakai, kad nupirko Argo koncernas, o Case pardave. Tai del ko mes cia gincijames? Jei Case nebutu buve priversti jo parduoti tai McCormick'as galejo noret atsiskirti, bet jei Case nebutu jo pardave ir McCormick'as niekaip nebutu privertes pasielgti priesingai. Kaip ten bebutu nesu siu traktoriu specas. Jei labai jais susidomejai pasiziurek "Mano uki" (internete neradau sios straipsnio) apie 2002, 2003, ten parasyta kaip juos atgaivino ir kodel pardave, ir t.t.

Siaip manau neesme kam jis priklauso ir pan. Geriau papasakok del ko nori toki isigyti? Kokie jo pliusai, ar jais prekiaujancios firmos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
na gal ir nenusimanau per daug apie tuos traktorius bet manau kad belarusais ir kolūkiuose dirbdavo lupdavo jie visu paiegumu ir dar po sei dienai kaikurie vaziuoja ir dirba...

na taip,tu teisi,bet tik tuo atveju,jei tame kolukyje vyrauja vien tik rusiski padargai...pamegink belarusa pagainiot su ruloniniu presu ar tai kokiu rimtesniu padargu,iskart pasrodo visas jo gerumas...jei darbinio veleno nebutu problemu,butu super traktorius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o tai tada isvada tokia kad jeigu belarusas tai nelabai tinka vidutiniam ūkiui kur naudoji ruliu presa ir seip gyvulininkystei reikamus padargus?nes ges dažniau? :(:(

tai tokiam vidutiniui tik ir tinka,ir stambiam uky pagalbiniams darbams...jei nenusimato ateity kabint ka nors rimtesnio prie jo,tai mtz pats tas gi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...