Jump to content

HELP Mtz common rail remontas, meistrai???


lobis

Recommended Posts

Sveiki vyruciai, turiu rimtu bedu su 920.4 Ismete man klaida spn=523613 fmi=16 ir apribojo sukius. Gryzus is darbu per daug nesigiline pakeitem visus filtrus ir vel atare visa diena bet vakarop uzslopo vagoje. Timtelejus kelesdiasimt metru pasikuria. Kartais dirba normaliai, kartais neleidzia sukiu kelti. Venzo jokio desningumo. Sian jau issifravau klaidos koda. Per aukstas kuro slegis kolektoriuje (ipurskimo). Tevukas issilupes voztuva nuvaziavo i dzeirana ar kaip ji ten. Ten chebryte pavarte sako geras :) slegio davikli jie iskarto atmete. Liepe pravalyti filtru lizdus ten kazkokius voztuvelius. Tevukas issivale rado ten siek tiek tu nesvarumu. Surinko - uzsikure starteriu. Lauke apvaziavo rata ir vel paduso. Toks jausmas kad jam imtu trukti kuro.

Dzeiranos vyrai turi reikiama komplekta perejimui i senaji siurbli, tai labai sunku juos kamantineti del mus istikusiu bedu - 1600 euru ir vel vazuojam...

Tai gal kas patyret panasu gedima ir radot jo priezasti?

Ar tikrai Lt mtz servisai neturi gamintojo softu atlikti pilnos sistemos diagnostikos?

Kur rasti meistra kuris suptanta ta reilo sistema sukergta su mmz motoru?

Ar tikrai ant Lt negalima nupirkti tu voztuveliu ir davikliu tik pagal atskira uzsakyma ir laukti kelias savaites?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo panašiai su 1025.4 vaziuaji viskas normaliai gazas Aina kaip ir nieko bet tik plūgą ar kultivatorių ilaidi i zemia tai dūsta lik kuro normaliai nepaduatu ir gazas tadum nesukeldavo kuri laika apsukų o kartais net ir uzgesdavo tai pas Man buvo problema nešvarus kuro bakas pritraukė i vamzdelius nesvarumo ir vsio negali dirpt aš ir keičiasi ir tuas filtrus viską bet niakas nepadėjo kai tiktai isvaliau kuro padavimo vamzdelį viršui bako (nežinau kaip pas tavia yra) tai iškart atsigavo traktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gazo pedalas gryba pjauna arba variklio alkuninio apsuku dacikas pusi gaudo  :icon-wink:

 

bet jei tie dacikai grybautu kompas manau turetu keiktis ant ju, o dabar keikiasi ant slegio reile.

 

kita vertus kaip patikrinti tuos daiktus? Nes nauju daliu kiek suprantu ant "smugio" negausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo panašiai su 1025.4 vaziuaji viskas normaliai gazas Aina kaip ir nieko bet tik plūgą ar kultivatorių ilaidi i zemia tai dūsta lik kuro normaliai nepaduatu ir gazas tadum nesukeldavo kuri laika apsukų o kartais net ir uzgesdavo tai pas Man buvo problema nešvarus kuro bakas pritraukė i vamzdelius nesvarumo ir vsio negali dirpt aš ir keičiasi ir tuas filtrus viską bet niakas nepadėjo kai tiktai isvaliau kuro padavimo vamzdelį viršui bako (nežinau kaip pas tavia yra) tai iškart atsigavo traktorius

 

ok, aciu uz patirti, man ir mintis yra nusukti absoliuciai visa vamzdyna ir ji praputineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar nakti mintis kilo kad kaip nors uztrumpinti ta slegio davikli kad jis rodytu kazkoki pastovu dydi sitemai ir ziureti pora valandu kas darosi su traktoriumi. Jei viskas ok butu, tai liktu kaltinti pati davikli arba sugedusi voztuva.... o ne taip kaip meistrai sako - gal purkstukas, gal traktoriaus ECU.... o cia pats darbymetis ir zirgas uzsioziavo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad cia neisiplesti tai idemiai perskaityk eksplotacijos vadova savo traktoriaus, jame aiskiai ir raiskiai aprasytas darbo principas tos ipurskimo sistemos

zodziu man 952.4 irgi meta ta klaida, kaip ir visi isvaliau visa sistema, pakeiciau filtrus, bet vistiek tik duodi apkrova tai apsukas numeta iki 1600-1700 ir nebekyla, kompas pradeda cypti ir ismeta ta koda, kas liecia del patikrinimo tai man paprasciau as dar turiu 1025.4, jis veikia bepriekaistu, tai nuo jo nuimu veikiancia detale ir tikrinu, mano atveju tai grybauja gazo pedalo pocenciometras (atrodo taip vadinasi), bet kadangi pas mane tas 952 yra su pakroveju tai nesuku sau galvos, ir tu 1600-1700 apsuku jam uztenka po ferma lakstyt

tiesa as esu varzas susidejes i siurbimo kolektoriaus dacika, tai gal del to jam jegos uztenka ir nukritus apsukoms, velnias zino, nes gazas prdejo knistis jau po to kai varza idejau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrink kuro abratke, jei kuras negryzta tai ir per didelis spaudimas ko pasekoje dar turetu suveikti reilo voztuvas ir ismesti klaida per aukstas spaudimas reile. Pas mane panssios prob. Bet pas mane bakas kisasi ir akivaizdziai pradeda sokineti spaudimas siurblio kol uzgesta traktorius. Spaudima ant kompo gali matyt:simbolis kolonele su rodyklem is abieju pusiu. As t.p pakeiciau visus filtrus prapuciau slanges,isvaliau gumytes po rank.pompele kurios laiko spaudima. Dar uzdejau filtriuka persvieciama ant padacios tai po dienos matosi pilna plastmases drozliu nuo bako. O dabar jau galutinai issiaiskinau jog kemsasi bakas,nors to nebuvo apie 200 valandu. Traktorius 1025.5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrink kuro abratke, jei kuras negryzta tai ir per didelis spaudimas ko pasekoje dar turetu suveikti reilo voztuvas ir ismesti klaida per aukstas spaudimas reile. Pas mane panssios prob. Bet pas mane bakas kisasi ir akivaizdziai pradeda sokineti spaudimas siurblio kol uzgesta traktorius. Spaudima ant kompo gali matyt:simbolis kolonele su rodyklem is abieju pusiu. As t.p pakeiciau visus filtrus prapuciau slanges,isvaliau gumytes po rank.pompele kurios laiko spaudima. Dar uzdejau filtriuka persvieciama ant padacios tai po dienos matosi pilna plastmases drozliu nuo bako. O dabar jau galutinai issiaiskinau jog kemsasi bakas,nors to nebuvo apie 200 valandu. Traktorius 1025.5

tai koki kura pilate jei bakas kišasi? ar čia nauja bakų gamybos technologija įsimaišius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mechanine puse jungtys zarnos filtro tie grybukai viskas istikrinta ir isvalineta. Nieko kazko ypatingo tuose vietose nerasta kas galetu neleisti tam kurui cirkuliuoti taip kaip reikia.

 

Gal į kajoviką kreipkitės, gal ten bus gudresnių mechanikų. Maniškis naujas, tad kol kas jokių gedimų.

 

na is ten ir laukiu zmogaus atvykstatnt, nes lyg jie vieninteliai turi softa klaidom skaityti 920,4 traktoriui... musasis susuko tik 1600 m/val

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad cia neisiplesti tai idemiai perskaityk eksplotacijos vadova savo traktoriaus, jame aiskiai ir raiskiai aprasytas darbo principas tos ipurskimo sistemos

zodziu man 952.4 irgi meta ta klaida, kaip ir visi isvaliau visa sistema, pakeiciau filtrus, bet vistiek tik duodi apkrova tai apsukas numeta iki 1600-1700 ir nebekyla, kompas pradeda cypti ir ismeta ta koda, kas liecia del patikrinimo tai man paprasciau as dar turiu 1025.4, jis veikia bepriekaistu, tai nuo jo nuimu veikiancia detale ir tikrinu, mano atveju tai grybauja gazo pedalo pocenciometras (atrodo taip vadinasi), bet kadangi pas mane tas 952 yra su pakroveju tai nesuku sau galvos, ir tu 1600-1700 apsuku jam uztenka po ferma lakstyt

tiesa as esu varzas susidejes i siurbimo kolektoriaus dacika, tai gal del to jam jegos uztenka ir nukritus apsukoms, velnias zino, nes gazas prdejo knistis jau po to kai varza idejau :eusa-think:

literatura jau pabodo net skaityti.... bet kas is to skaitymo, lakstom apie ta traktoriu kaip samanai o jam pofik :D

matai paciam bepigu kad gali daviklius keitineti, as neturiu tokios galimybes :( antra tau tik sukius apriboja, man apriboja ir slopsta kol visai uzgesta, paskui be troso jau neuzvesi is karto, pastovejas kartais uzsiveda ir starteriu bet kas is to, net kieme bedirbdamas tusciai ima ir nusminga...

varza as ir senai idejes esu forumiecio Ramuno deka, teisingas reikalas, visai kitas traktorius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrink kuro abratke, jei kuras negryzta tai ir per didelis spaudimas ko pasekoje dar turetu suveikti reilo voztuvas ir ismesti klaida per aukstas spaudimas reile. Pas mane panssios prob. Bet pas mane bakas kisasi ir akivaizdziai pradeda sokineti spaudimas siurblio kol uzgesta traktorius. Spaudima ant kompo gali matyt:simbolis kolonele su rodyklem is abieju pusiu. As t.p pakeiciau visus filtrus prapuciau slanges,isvaliau gumytes po rank.pompele kurios laiko spaudima. Dar uzdejau filtriuka persvieciama ant padacios tai po dienos matosi pilna plastmases drozliu nuo bako. O dabar jau galutinai issiaiskinau jog kemsasi bakas,nors to nebuvo apie 200 valandu. Traktorius 1025.5

 

na tevukas buvo nuraskes visas slanges, sako svaru grazu ir ner prie ko prikibti....

vienzo laukiam zmogaus su softu, tikimes kad anas geresnis samanas ir paleis mums ta zirga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kuro baką reikėtų valyti kas 200 valandų, jei neklystu.

Buvo man panašiai su t 25 - užvedi ir užgęsta, pakeičiau kuro filtrą dirbo mėnesį normaliai, vėliau ėmė gesti variklis, vėl pakeičiau, tai atlaikė savaitę. Ėmiau ieškoti kur bėda - sovietiniai filtrai būdavo kitokie, o toje filtro talpoje buvo spyruoklė, kuri keldavo filtrą į viršų, o naujieji filtrai užkimšdavo  skylutes, pašalinau tą spyruoklę ir viskas, kad būtų taip lengva ir su naujais traktoriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

literatura jau pabodo net skaityti.... bet kas is to skaitymo, lakstom apie ta traktoriu kaip samanai o jam pofik :D

matai paciam bepigu kad gali daviklius keitineti, as neturiu tokios galimybes :( antra tau tik sukius apriboja, man apriboja ir slopsta kol visai uzgesta, paskui be troso jau neuzvesi is karto, pastovejas kartais uzsiveda ir starteriu bet kas is to, net kieme bedirbdamas tusciai ima ir nusminga...

varza as ir senai idejes esu forumiecio Ramuno deka, teisingas reikalas, visai kitas traktorius  :)

samanizmas cia tau nepades, stebuklu nebuna :icon-wink: , praktiskai visus dacikus  rodo kompas ir jei kuris nors pradeda grybauti tai meta vienokia ar kitokia klaida, dabar tavo atveju meta klaida kuri turi labai daug reiksmiu (knygoje apie tai placiai raso), kad tiksliau nustatyt kodo reiksme, tai pratestuoju sistema BINK kodu pagalba, pagal ji tiksliau eina beda rasti

patikrink padavimo slangele, ar ji nera labai isplerus, man yra buve kad vidinis sluoksnis gumos atsisluoksniavo ir kai traukia kura tai vakumuojasi, o kai tikrini ir per ja puti i baka tai rodos kad viskas su ja gerai

dar yra buve su Case ciudas, vamzdelis kuris yra bake ir per ji traukia kura, jis kazkokiu budu sugebejo per puse aukscio itrukti, ir kai tik kuras bake sumazedavo iki to itruLkimo tai irgi prasidedavo bajeriai, blyn prisimenu kol radom ta bedele tai ne viena mazga isardem, tikedamiesi kad rasim beda, tiketina kad pas bielki irgi ten yra vamzdukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

literatura jau pabodo net skaityti.... bet kas is to skaitymo, lakstom apie ta traktoriu kaip samanai o jam pofik :D

matai paciam bepigu kad gali daviklius keitineti, as neturiu tokios galimybes :( antra tau tik sukius apriboja, man apriboja ir slopsta kol visai uzgesta, paskui be troso jau neuzvesi is karto, pastovejas kartais uzsiveda ir starteriu bet kas is to, net kieme bedirbdamas tusciai ima ir nusminga...

varza as ir senai idejes esu forumiecio Ramuno deka, teisingas reikalas, visai kitas traktorius :)

nu pagal tavo aiškinimą, tai grynai kuro trūkumas vienareikšmiškai čia, mažėja mažėja kol visiškai pritrūksta, tada vėl atsisasalina tempiant ir vėl tam kartui gerai, visiškai visas kuro šlangas tikrinčiau, bako kamštį palikčiau prasuktą, filtrus peržiūrėčiau ar nėr kokių sunkiai įžvelgiamų nuoplaišų/šiukšlių kurios galėtų pakišt kuro padavimą. P.s. iš kur ištraukėt kad kuro baką reik kas 200 darbo valandų valyt? Ar čia tik bielkinių išmislai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 1025.5 belski visos klaidos rodo per auksta kuro slegi,nors is tiesu kemsasi bakas. Nustaciau ir pamaciau taip:uzdejau kuro filtriuka ant padacios pries grubu kuro filtra,pradejus durniuot kuro slegiui matosi jog jog paduodamas kuras yra vienos putos. Radau jog padacios slanga po sedyne ties kilpa itrukus. Pakeiciau ant greito slangute plonesnem sienelem tai kai uzsikemsa bakas ji uzsivakumuoja-sudiploja. Na ir dar paskui bandymu dariau jei kam idomu galit paskambint papasakosiu. Beje viskas matyt nuo to jog salera ir kanystru pilama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, na galiu duoti siokia tokia ataskaita :)

Vienzo belaukiant meistro mes ta traktoriu patys uzsikurem. Kieme jis be apkrovos, uzgesinejant uzkurinejant, visa diena pradirbo. Bet jei jau buvom sutare su meistru, nekinkem i darba ir laukem jojo, juo labiau kad buvo visas apardytas kad priejimai butu laisvi.
Meistras atvykes pirmu reikalu atlupo prie spyneles esancios knopkes dangteli ir ten triju knopkiu pagalba ant kazkurios reiksmes sumaige visus nulius, buvo kazkas palei 500 reiksme - kazkaip pamirsau issiaiskinti su kuo tai susyje :(
Paskui gale prie kompu labai kruopsciai tikrino sauguklius, netai kad paziurejo ar geri bet skambino su lempute ar tikrai yra kontaktas. Toje pacioje dezuteje nuo akumu ateina du pliusai (raudonas ir zaliais laidai) tai jie siek tiek buvo atsileide, ne laisvi bet... aiskino kad atseit tie laidai dar dirba kaip varza.... suabejojau, bet tiek to :) Tuos pacius laidus prie akumo nusukinejo, nuvale supurske vario tepalu ir vel surinko. Tikrino degimo kampa, ziurejo ar nenusukta siurblio asele, trauke holo daviklius lauk ir fiziskai tikrino ar mietkes sueina taip kaip turi buti. Prie purkstuku laidu nebuvo ko prikibti, bet atjungus tas dvi apvalias jungtis vienoje is ju radom, kad "mamyte" uzsilanskciusi ir ta adatele galejo netinkamai susijungti - pataisem.
Issuko oro srauto matuokli, nuvale clyneriu, nes buvo apauges suodziais, vienareiksmiskai sutarem kad reikia glusinti EGR'a ir issivalyti interculeri nera jis jau toks uzsineses bet suodziu turi.

Prie siurblio kelios zarneles dar buvo like paskirdusios is isores, bet tevas valydamas tikrino ar sandarios....bet emem ir pakeitem absoliuciai visas naujas.
Traktorius po tu krapstymo atburzge jau keturias darbo dienas ir nesiuoziavo - turbut pasveiko :)
Kalidos kodas buvo SPN=523613 FMI=16

 

P.S kompa buvo pasijunges, bet kazkodel jo sistema nerode jokios klaidos, visi statiniai parametrai atitiko norma, bet suabejojau as ta diagnostika, nes kompas pvz nemate spaudziamo akseleratoriaus ir nepese jokiu diagramu.....
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai aktuali tema ir man , nes pas mane taip pat comonrailas. Tik as galvoju ,jei kokia nors rimtesne beda su ta aparatura ,tai ja reiketu mesti lauk

Uosvio draugui buvo tokia bėda, kad nėjo traktorius. Viską išmetė velniop, sudėjo mechaniką, vis tiek nėjo. Rado galiausiai trūkusį stūmuoklio pirštą ar kažka tokio. Finale nefiga tas traktorius neina, sakė dumais pasotviai apsipylęs, pinigų sukišta daug, o naudos ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uosvio draugui buvo tokia bėda, kad nėjo traktorius. Viską išmetė velniop, sudėjo mechaniką, vis tiek nėjo. Rado galiausiai trūkusį stūmuoklio pirštą ar kažka tokio. Finale nefiga tas traktorius neina, sakė dumais pasotviai apsipylęs, pinigų sukišta daug, o naudos ..

Sudejus mechanika ir sutvarkius varikli visvien neeina?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...