Jump to content

T-150K pozicinis reguliatorius.


Povilas

Recommended Posts

Nea neapie ji cia reiktu kazka is naujo kurti arba is vakariecio islupti ta sekima ..aisku is vakariecio ir kompika reikes isimt. Cia rebusas bus su ruskiniu.. 

Sunku bus kazka padaryti nes jis skirtas tik sukelti spaudima o ne iskelti -pakelti ir nuleisti  reikalui esant ..

ir pvz nelygumam esant dirvoje turi signala gauti nuo dirvos kad nelygu o ne kai traktorius pravaziuos ir tada kazkas sujudes .. 

Jei skutikas tai su atraminiais ratukais su hidraulu is kabineto pareguliuot bet i tai prie kiekvieno ratuko reikia po cilindruka pastatyt kad nereiketu vaiksciot  

Pluga reguliuodavom su hidraulu kad priekis nesmigtu slaunys su cilindru budavo sujungti minkstai kad galetu judeti i virsu laisvai bet nenusileisti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
On 12/26/2015 at 21:13, wydas63 pranešimas:

Išties , tai trugdys ir netgi labai , visi tie "kliurku-kliuru" - neduos sujungimų standumo , o iš to pasekmės , Pats žinot kokios . O dėl detalių naujumo tai tik hidro akumuliatorius gali kelt problemų , teks perrinkt gali būt parudyjes . Dėl pačio reguliatoriaus , tai jie būna kaip nauji , nes naudotis jais mažai kas mokejo ir dažnai net atjungdavo . Kiek klausinėjau "patyrusių mechanizatorių" , tai apie tokią "fyškę" - nė bum-bum . :icon-mrgreen:

Tik klausimas būtų, kas yra to hidroakumuliatoriaus viduj? Azotas, ar spyruoklė? Kaip jį saugiai perrinkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jau tas belarusinis turetu tikt, tik reik sumislyt kaip pajungt ji. 

Jeginio galima ir nejungti. Mano nuomone jeginis ne tiek reikalingas kaip pozicinis. Nes kiek dirbu su skutiku, tai tik pozicini naudoju. Nes nuleist padarga visada reikia i ta patiu gyli. o jei nepatraukia - bet kada gali su ranka prikelt.

Kazkada masciau padaryt elektrini - pozicinis nera sudetinga, tik hidroskirstytuva elektrini reikia tureti. Man tai paprasciausias variantas atrodo. Ir be kompo galima padaryt - panasiu principu kaip masinos sviesu aukascio reguliatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, marazas pranešimas:

...............

Jeginio galima ir nejungti. Mano nuomone jeginis ne tiek reikalingas kaip pozicinis. Nes kiek dirbu su skutiku, tai tik pozicini naudoju. Nes nuleist padarga visada reikia i ta patiu gyli. o jei nepatraukia - bet kada gali su ranka prikelt. ......

 

"Eduardas" , mintij turi - "galinių ratų hidroapkrautuvą"  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, būtent, o pozicinis man atrodo kaip tik mažiau reikalingas, kai žemės kalvotos. Tiesiog noriu daugiau sukibimo traktoriaus galiniams ratams, o ne skutiko atraminiams :) Dabar dar problema, kad skutiko sulankstymas reikalauja 200bar spaudimo, tai galvoju keist tik siurblį į 4 kartos, ar būtinai ir paskirstytoją? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Eduardas pranešimas:

Taip, būtent, o pozicinis man atrodo kaip tik mažiau reikalingas, kai žemės kalvotos. Tiesiog noriu daugiau sukibimo traktoriaus galiniams ratams, o ne skutiko atraminiams :) Dabar dar problema, kad skutiko sulankstymas reikalauja 200bar spaudimo, tai galvoju keist tik siurblį į 4 kartos, ar būtinai ir paskirstytoją? 

Standartiskai paskirstytojo apsauginis voztuvas buna sureguliuotas 170-180 bar. Pirmiausia pabandyk paverzt paskirstytojo apsaugini voztuva virs 200 bar. Gal nereikes nieko keisti, jei siurblys gyvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau paskirstytojas perrinktas, sutvarkytas ir sureguliuotas. Taip pat ir siurblys perrinktas, tai dabar gazo užvanojus pakelia virš 200bar, bet tepalui gerai pakaitus po darbo, prasideda nesamonės. Realiai, kad voliukus sukeltų iki galo, reik apie 210bar, tai dar dar sulanksto dabar, bet jaučiu per šį sezoną siurblys prasidirbs ir vėl bus problemų. Man įdomu, kuo skiriasi tas 4 kartos paskirstytojas nuo 3 kartos? Tik vožtuvas paveržtas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is to hidroapkrautuvo nemanau kad naudos butu realios - dalis svorio vis viena tektu ratukams. o pozicinis gali buti be ratuku naudojamas.
kazkada varztelis toks forume buvo - jis buvo isidejes apkrautuva.

kazkada pats su t150 ir sl4 laumetrio skutiku kuomet dirbdavau, tai susireguliaves buvau taip, kad cilindra iki galo nuleidus budavo gylis toks koks reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, marazas pranešimas:

................- jis buvo isidejes apkrautuva. _______________

kazkada pats su t150 ir sl4 laumetrio skutiku kuomet dirbdavau, tai susireguliaves buvau taip, kad cilindra iki galo nuleidus budavo gylis toks koks reikia

...........Ir ką , nepasitvirtino ??? _________ o taip daug kas daro , kai su prikabinamu padargu dirba . Kai ardavau su prikabinamu pusantrinio plugu irgi ribodavau priciepo nusileidimą , buvau specialiai trumpas traukes pasidaręs - meti viska į plaukiojantį ir pirmyn , nereik su ryčiagais be reikalo malti . Bet tai nėra "pozicinis" :) , o ir kaip jis veiktu , nelab įsivaizduoju ant pusantrinio , kai tenais traukė amortizuojanti :eusa-think: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Eduardas pranešimas:

Jau paskirstytojas perrinktas, sutvarkytas ir sureguliuotas. Taip pat ir siurblys perrinktas, tai dabar gazo užvanojus pakelia virš 200bar, bet tepalui gerai pakaitus po darbo, prasideda nesamonės. Realiai, kad voliukus sukeltų iki galo, reik apie 210bar, tai dar dar sulanksto dabar, bet jaučiu per šį sezoną siurblys prasidirbs ir vėl bus problemų. Man įdomu, kuo skiriasi tas 4 kartos paskirstytojas nuo 3 kartos? Tik vožtuvas paveržtas?

Jei siurblys 200 spaudzia tik gazo uzvanojus, tai ne kazka. Turetu ant laisvu apsuku tiek nesunkiai spaust. Reiketu pamatuoti debeta siurblio.

O kokios cia su paskirstytojais naujienos negirdetos, 3 karta, 4karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kai pas Maraza laukai lygus, as be atraminiu ratuku aukstaitijoj tik grioviu pridaryciau ir tiek ziniu..

Dabar eina nauji siurbliai 4 kartos, taip pat ir paskirstytojai jiems, kurie spaudima laiko nuo 200 iki lyg 270bar, kai 3 kartos nominalus spaudimas170-180bar ir 210bar max. Buna paskirstytojo kodas prasideda kitu skaicium, arba siurblio kodo gale, pvz NS50M-4L

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trauke isvis atjungta, skutikas prikabinamas, sulankstomas ir sveria 5.5t.  Turi prieky atraminius ratukus, tai su kopijavimu ir lindimu i zeme problemu nera, dirba graziai, tik va kai pries koki statesni kalniuka is slapio sleniuko uztraukt reik, tai jau pusantrinio galas pradeda buksuot ir ta proga priekis taip pat. O kai pradeda buksuot, tai jau visa skutika reik iskelinet, jei butu galas labiau prispaustas, eitu ir neprasikastu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau, sniegui valyt gerai svoris ant galo, bet dirvoj nuo to svorio mano nuomone greiciau slapioj vietoj ratai prapjaus ir siaip daugiau kuro valgys. Noriu esama svori optimaliau isnaudot, ypac kai turiu tam galimybe :)

Dabar prikabinamo plugo lygi laikau ant grandiniu pakabinta, tai per nelygumus nelabai graziai iseina.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dabar su case magnum skutu, tai tik pozicini naudoju. Jeginis nedave jokios naudos. Jei ir kazka pagauni, tai uz molio uzkliuvus prikelia. Skutikui turetu pilnai pakakt pozicinio, o ratukai tik tam atvejui, kad per giliai nesulystu.
ta hidroapkrautuva, manau verta pabandyt. Tik gal hidroakumuliatoriaus reikia didesnio arba kelis sujungt. As kazkada esu turejes belarusui, tai naudos man is jo nelabai buvo. Kita vertus, nieko ir neveikiau tokio, kad ji isnaudoti galrciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...