Jump to content

mtz 1025 pavaros


Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

diapazonai lengviau persijungia, kai pavarų svirtis laisvoj padėtį. Nu Pvz: važiuoji į priekį, sustoji ir nori perjungt diapozoną ar įjungt atbulinį, o pavarą palikt tą pačią, tai jei iš kart jungi gerai, bet pastovėk išjungtu diapozonu ir palikta įjungta pavara  ir viskas, būna visai neįsijungia, reikia išjungt pavarą, tada ir diapozonas ar atbulinis lengvai jungias. Pas mane tai taip nuo naujo. O traktorius sujuda tik tada, kai palikta įjungta pavara ir jungiamas diapozonas. Su išjungta pavara taip nedaro, bent pas mane (1025.3)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

O ką daryti, kai diapazonų ir pavarų svirtys nėra atskiros, o kartu  į vieną svirtį sudėta?  Bėgiai dar normaliai jungiasi, gal kartais reikia atleisti šiek tiek sankabą, kad įsijungtų, bet su diapazonais sunkiau, jei nesijungia tai niekaip, nebent neįjungus diapazono jungti pavarą ir pilnai atleisti sankabą, traktorius nejudės iš vietos, bet tada diapazonas jau įsijungs viską pakartojus. Negi taip turi būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diapazonai lengviau persijungia, kai pavarų svirtis laisvoj padėtį. Nu Pvz: važiuoji į priekį, sustoji ir nori perjungt diapozoną ar įjungt atbulinį, o pavarą palikt tą pačią, tai jei iš kart jungi gerai, bet pastovėk išjungtu diapozonu ir palikta įjungta pavara  ir viskas, būna visai neįsijungia, reikia išjungt pavarą, tada ir diapozonas ar atbulinis lengvai jungias. Pas mane tai taip nuo naujo. O traktorius sujuda tik tada, kai palikta įjungta pavara ir jungiamas diapozonas. Su išjungta pavara taip nedaro, bent pas mane (1025.3)

Butent pas mane lyginai taspats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sveiki man 1025.5 taip pat sunkokai jungiasi begiai, patarska. isjungiu diapazonus jungiu begi vistiek tarkia, traktorius siek tiek pajuda i prieki arba atgal, ziurint ka jungi. sankaba reguliavau, abu diskai prasisuka su pirstu pasukus. nesuprantu kame beda. naujam taip nebuvo dabar 800 moto val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
On 2019-06-04 at 10:36, Nissmo pranešimas:

Sveiki man 1025.5 taip pat sunkokai jungiasi begiai, patarska. isjungiu diapazonus jungiu begi vistiek tarkia, traktorius siek tiek pajuda i prieki arba atgal, ziurint ka jungi. sankaba reguliavau, abu diskai prasisuka su pirstu pasukus. nesuprantu kame beda. naujam taip nebuvo dabar 800 moto val.

Gal minčių kokių kas turit? ;) Gal kas susidures buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2019-06-04 at 10:36, Nissmo pranešimas:

Sveiki man 1025.5 taip pat sunkokai jungiasi begiai, patarska. isjungiu diapazonus jungiu begi vistiek tarkia, traktorius siek tiek pajuda i prieki arba atgal, ziurint ka jungi. sankaba reguliavau, abu diskai prasisuka su pirstu pasukus. nesuprantu kame beda. naujam taip nebuvo dabar 800 moto val.

Mes taip pat turim 99m carraro tiltu. As dabar jungiu taip: jei noriu ijungti 3 tai is 1 greitai jungi i 3 ir paskui 3 diapazona(nes nueja 1,2 diapazonu sinkronizatoriai) o paskui jungi kuri nori diapazona ir net nesujuda. Pagal viska is pradziu reikia isijungt pagrindini begi o paskui diapazonus tada net traktorius nesukruta 

Redaguota Dovydas2005
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2019-12-02 at 22:57, Dovydas2005 pranešimas:

Mes taip pat turim 99m carraro tiltu. As dabar jungiu taip: jei noriu ijungti 3 tai is 1 greitai jungi i 3 ir paskui 3 diapazona(nes nueja 1,2 diapazonu sinkronizatoriai) o paskui jungi kuri nori diapazona ir net nesujuda. Pagal viska is pradziu reikia isijungt pagrindini begi o paskui diapazonus tada net traktorius nesukruta 

As Kai jungiu diapazonus, traktoriu nejuda, gal vos vos, bet blogiausia ijungti pacius begius, jie traska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...