Jump to content

2140JD variklio gedimas


Recommended Posts

jis nera brangus gali pasikeist ir tiek. o tai rekomenduojama padaryti.

Taip ir reiks padaryti,nes variklis matosi remonto dar nemates indeklai standartas,o kiek val prasukes tai neisivaizduoju  laikrodis jau seniai neveikia,pas mane jau du metai kiekviena diena ziema vasara dirba,ometu jam tai sociai 82 gimimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 111
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Taip ir reiks padaryti,nes variklis matosi remonto dar nemates indeklai standartas,o kiek val prasukes tai neisivaizduoju  laikrodis jau seniai neveikia,pas mane jau du metai kiekviena diena ziema vasara dirba,ometu jam tai sociai 82 gimimo.

isimt varikli ir nuvest meistrui  bu pats (pagarbiai) betaupydamas nepadarysi  ...   gerai velenus slifuoja Riabko ir autotechnika kaune  netgi pas juos nuvaziavus susitarus jie uz atitinkama kaina padarys ...  R brangus bet padaro gerai   ...  su Au..  gali suitart .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isimt varikli ir nuvest meistrui  bu pats (pagarbiai) betaupydamas nepadarysi  ...   gerai velenus slifuoja Riabko ir autotechnika kaune  netgi pas juos nuvaziavus susitarus jie uz atitinkama kaina padarys ...  R brangus bet padaro gerai   ...  su Au..  gali suitart .

Dekui,pasidomesiu bet tvarkysiu pats nes manau kad uz darba paims tiek kiek dalys kainuoja o gal ir dar daugiau.pats esu neviena auto varikli perinkes ir bielki viena manau ir cia susitvarkysiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kas zino kokie turi but voztuvu tarpeliai.

Buna kartais ant dangtelio lipukas bet plius minus 0.3mm  daryciau pavazinejus patikrinciau ..  jau surinkot varikli ? 

==========================cia original info;

Valve clearance (engine hot or cold)

Intake valve .0.35 mm 0.014 in.

Exhaust valve 0.45 mm 0.018 in.  

https://archive.org/stream/John_Deere_2140_Tractor_Technical_Manual_/John_Deere_2140_Tractor_djvu.txt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna kartais ant dangtelio lipukas bet plius minus 0.3mm  daryciau pavazinejus patikrinciau ..  jau surinkot varikli ? 

==========================cia original info;

Valve clearance (engine hot or cold)

Intake valve .0.35 mm 0.014 in.

Exhaust valve 0.45 mm 0.018 in.  

https://archive.org/stream/John_Deere_2140_Tractor_Technical_Manual_/John_Deere_2140_Tractor_djvu.txt

Dekui,galvojau kad mazesni padares 0,25 ir0,35, reiks padidint.Jau baigiu liko ikelt ir sutvert traktoriu,Veleno slif,indeklai,balancinis velen,ivores,salnikai,tarpines,tepalo siurblys 420€be pvm.ne baisiai daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Kas gali patart kodel nesyla peciukas,kai tik nupirkau silde labai gerai,pernai buvau isskyres traktoriu keiciau salnika galini tai kai uzpyliau antifryza silde jau prasciau,ta prasme variklis uzsildavo,o peciukas daug veliau kai ilgiau padirdavai ir labai karsto oro nepusdavo,o dabar po variklio perinkimo visai nebesyla .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip buvau atleides  griztama slange tai antifryzas bega,o jei yra oro kamstis kaip ji isvaryt?[/quote

atsimenu belarusui senais laikais kai turejau ir buvo vandeniu uzpilamas tai ziema uzpylus siltu vandeniu grystamaji numovus slange laikydavau ant gazo kol pradedavo begti tada sumaudavau ir sildavo kuo puikiausiai bet cia rasiai kad is po praeito remonto jau silpniau pradejos sildyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip buvau atleides  griztama slange tai antifryzas bega,o jei yra oro kamstis kaip ji isvaryt?[/quote

atsimenu belarusui senais laikais kai turejau ir buvo vandeniu uzpilamas tai ziema uzpylus siltu vandeniu grystamaji numovus slange laikydavau ant gazo kol pradedavo begti tada sumaudavau ir sildavo kuo puikiausiai bet cia rasiai kad is po praeito remonto jau silpniau pradejos sildyti

Reiks pabandyt toki varianta gal pamacys,tik kiek reik nuleist kad visas oras pasisalytu?ir dar reik ka nors pastatyt kad i radijatoriu antifryza pastoviai piltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

 Vakar,kai stipriau pasalo is ryto uzsikuriau, ziuriu tepalo lempute negesta,prasukau prie daviklio slangute kur eina i turbina, tepalas bega.Pabandziau vaziuoti ,kokia 20 metru nuvaziavau uzgeso. paskui kiek ryte dirbau viskas buvo gerai ir vakare paskiau dirbau viskas gerai.Siandien ryte uzkuriu vel negesta ant laisvu kokias 5min.padirbo ir uzgeso ta lempute.Kas gali buti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but kol saltas ziba lempa kad negazuotum, bet dazniausiai geltona lempa buna.

Veikia kaip perspejimas. Buna prigalvoja gamintojai visokiu varijantu riboja apsukas, pavaru nejungia jei automatas, parasciausias varijantas ispejamoji lempute....

Bet cia pas tave per senas paminkalas kad visa tai butu. Bet kas zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but kol saltas ziba lempa kad negazuotum, bet dazniausiai geltona lempa buna.

Veikia kaip perspejimas. Buna prigalvoja gamintojai visokiu varijantu riboja apsukas, pavaru nejungia jei automatas, parasciausias varijantas ispejamoji lempute....

Bet cia pas tave per senas paminkalas kad visa tai butu. Bet kas zino.

Tai kad jau trecia ziema jis pas mane anksciau niekad taip nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai teisingai :icon-smile: jei saltas tepalas kaip smala,tai greitai lempute net nerupes,be tepimo motoras ilgai ne temps.Man taip kadaise prie -30 nekilo spaudimas,gerai,kad pastebejau,uzgesinau ir lietlempe pakaitinau karteri. Pakurus susitvarke. Manau tikrink kur stringa,ar kartery smala,ar filtrai kaip pekloje pabuvoje:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...