Jump to content

ZETOR PROXIMA 100 ar HATTAT A110


Recommended Posts

Domėjaus šitais traktoriais, man tik keista kodėl jūs prie jų nedadedat farmer f5 iš ordo. Aš išsirinkau mtz 1025,5 nors dėl farmerio gundžiausi. Dėl jų serviso suabejojau

kad ir is senesiu brendu yra ka rinktis,o jei dar i visokius hibridus pradesi žvalgytis tai visai galva susisuks.as ir galvojau apie mtz 1025,5  ,bet protingi zmones liepe persigalvot,belarus turi du pliusus gera kaina ir daugiau svorio,bet reziume gauni didesni sudo gabala uz mazesne kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gėda,bet tą fermer tik dabar pamačiau.Bėlarusas 100 ,pigiau,bet prie tvartų reikia manevringesio ,o ir to amoiako dasipylinėt papildoma bėda.LS gal ir nieko,bet čia ,forume kaip ir išpeiktas.Zetorius 100 gal irgi nieko,bet lyginat suHTT keliais tūkstačiais bragiau,NH TD turi netoli,tai  nusiskundimai nemaži.O temoje tai HTT ir Zetor -keli tūkstančiai eurų svarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ir is senesiu brendu yra ka rinktis,o jei dar i visokius hibridus pradesi žvalgytis tai visai galva susisuks.as ir galvojau apie mtz 1025,5  ,bet protingi zmones liepe persigalvot,belarus turi du pliusus gera kaina ir daugiau svorio,bet reziume gauni didesni sudo gabala uz mazesne kaina.

 

 

Kazka kolega maisai, pagal kaina is nauju traktoriu pasirinkimas nedidelis. Kazkodel niekas neparaso kiek metu reikes kratytis tam brende kol jis atsipirks? As todel ir issirinkau mtz1025,5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka kolega maisai, pagal kaina is nauju traktoriu pasirinkimas nedidelis. Kazkodel niekas neparaso kiek metu reikes kratytis tam brende kol jis atsipirks? As todel ir issirinkau mtz1025,5

aišku pagal kaina mtz be konkurecijos,bet cia ir baigias privalumai.ar taves neatbaide tas komon rail ir adblue,isivaizduok pas bielki kompas  .aisku kol mano atsipirks tu busi savo jau naujai is daliu persirinkes,bet jeigu ka as savaji vistiek brangiau parduosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku pagal kaina mtz be konkurecijos,bet cia ir baigias privalumai.ar taves neatbaide tas komon rail ir adblue,isivaizduok pas bielki kompas  .aisku kol mano atsipirks tu busi savo jau naujai is daliu persirinkes,bet jeigu ka as savaji vistiek brangiau parduosiu.

turiu 1221 jau keturi metai. nei prie komonreilo nei prie kompo nieks  nagu nekiso. netuli turi klasa nauja apie 90 agtai jau 2 kartus siurblio kompa berods ar kaip jis vadinas keite, johndeerui servisa pastoviai kviete, zetoriui alkuninio guoli keite, sankaba, keisui tilta galini remontavo. NEGENDANCIU NERA. jei tarpine prie vairo kiaura tai ir fiskaro kastuvas darza bedziojant nelaikys. viska reikia priziureti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...