Jump to content

T-130 Stalinec


runkelis

Recommended Posts

  • Atsakymai 80
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

labai gerai pamenu kaip as pirma karta kuriau :D vajezau, ziurovu ble.... pilnas kiemas prakaitas bega o dar nuo tralo pirma karta nuvaziuot nu fainai buvo :D bet paskui nieko, labai patiko, beja matosi kad dar nenuplesatstebera virsutiniai atraminiai rolikai, kreipratis dar geras, zvaigzde kiek matosi irgi nebloga, kazi kaip viksru grandines? kai apkabini su pirstais viksru nariukus kur grandine lenda ar jau labai uzsiede?, beja ar posukius daro gal frakcionai uzkepe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mano ratinis uz mt irgi gerokai nasesnis 150 ag beto ratinis kai reikia gali dublius uzsidet visa komplekte atiduodu, kelyje vaziuoja apie 40 km h, kai ratus sudvejini aisku grudu nevesi, bet ir su stalioniu i turgu nevaziuosi, nu nepamanykit kad noriu ipirsti, tiesiog man tai stalino zemes ukyje but gaila, sapnavau galdu men po netekties :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mano ratinis uz mt irgi gerokai nasesnis 150 ag beto ratinis kai reikia gali dublius uzsidet visa komplekte atiduodu, kelyje vaziuoja apie 40 km h, kai ratus sudvejini aisku grudu nevesi, bet ir su stalioniu i turgu nevaziuosi, nu nepamanykit kad noriu ipirsti, tiesiog man tai stalino zemes ukyje but gaila, sapnavau galdu men po netekties :D:D

Kiek zinau DT-75 yra senesnes laidos uz T-75. Ar as klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia atsiprasineti, juk savo nuomone gali reikst laisvai, gal ir brangus malonumas dirbti su juo, bet darbas su juo bus nasesnis nei su MTZ 80

Tu gal juokauji su juo arti, tai gal pas tave lauko ilgis 10 kilometru ir laukai po 1000 hektaru kaip kazachstane. jauciu matei koki sena filma kur su s-60 stalinais su 8 korpusais are berods "Turtinga nuotaka" vadinosi. JUk sitas stalinas apie 13 tonu sveria o kai sutrombuoja tai kai asfaltas gaunasi. beje jis tokia traukos jega isvysto kad lietuvoj tokio plugo nerasi kad bent puse sio zveruko jegos isnaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...