Jump to content

Ka manote apie Casse puma 200AG nauja? kokia komplektacija imti kur pliusai kur minusai?ten tie tiltai amortizuojantys labai problematiski?


Recommended Posts

Aš sau komplektuočiausi su priekinio tilto ir kabinos amortizacija, belaipte (automatine) dėže, kondicionieriumi, gale 4 el. poras, visus kablius, priklausomai nuo to kokie padargai bus kabinami (prikabinami ar pakabinami) dėčiausi priekine pakabą su 1t svoriumi. Aišku gerai būtų galulaukių sistema, tikrai palengvina darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sau komplektuočiausi su priekinio tilto ir kabinos amortizacija, belaipte (automatine) dėže, kondicionieriumi, gale 4 el. poras, visus kablius, priklausomai nuo to kokie padargai bus kabinami (prikabinami ar pakabinami) dėčiausi priekine pakabą su 1t svoriumi. Aišku gerai būtų galulaukių sistema, tikrai palengvina darbą.

visu simtu procentu uz tokia kompelktacija ir as buciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

automatinis vairavimas jau kita lyga. Jis ir pinigus nemažus kainuoja (mažiau nei trečdalis traktoriaus kainos), jei žmogus renkasi kuo pigesni traktorių. Žinoma, neaišku kokį plotą dirba, ir kokios technologijos. Bet ir aš norėčiau auto vairavimo, palengvintų skutimą ir sėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...