Jump to content

Kaip sprendžiate MTZ elektros prietaisų problemas


Biesas

Recommended Posts

prieš 10 minutes , wydas63 pranešimas:

Tai irgi įtampos reguliatorius , nieko tai nepakeis . Su įtampą pas tavo generatorių viskas tvarkoj , o trūksta srovės stiprumo , ir čia be galingumo per apsukas didinimo nieko neišmąstykliuosi .:D

Tai be akumuliatoriaus nieko nelaimesiu ? Uztektu ziolepjoves traktoriuko ar motociklo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Tomasitas25 pranešimas:

Tai ka tada belieka statyt bent mini akumuliatorius motociklo ? Ar ir nieko nelaimiu ? Be masinynio ?

Ryškesnes šviesas tūrėsi su pamažintu škyvu , o su papildomu akūmuliatorium išsilygins srovės šuoliai , bet ir truputi kris voltažas . Mašininis generatorius traktoriui nelabai dėl šepetėlių resurso , ba nepakenčia dulkių . Jei traktorius puskačinis aš mažinčiau škyvą ir palikčiau tą generatorių kūrį dabar esat uždėjęs . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , wydas63 pranešimas:

Ryškesnes šviesas tūrėsi su pamažintu škyvu , o su papildomu akūmuliatorium išsilygins srovės šuoliai , bet ir truputi kris voltažas . Mašininis generatorius traktoriui nelabai dėl šepetėlių resurso , ba nepakenčia dulkių . Jei traktorius puskačinis aš mažinčiau škyvą ir palikčiau tą generatorių kūrį dabar esat uždėjęs . 

Na pas mane traktorinis ir su mtz 50 skyveliu tai dirzelis gyliau isileides ne lygiai su skivelio virsum. Tai siulot dar mazesni det ? O be to tada ant laisvu kai dirbs neuzges lempos ? :D ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Tomasitas25 pranešimas:

Na pas mane traktorinis ir su mtz 50 skyveliu tai dirzelis gyliau isileides ne lygiai su skivelio virsum. Tai siulot dar mazesni det ? O be to tada ant laisvu kai dirbs neuzges lempos ? :D ?

Neužges :D , pas mano traktorių škyvas generatoriaus uždėtas pagal diametrą dvigubai mažesnis nei originaliai tūrėt būti . Mažesni siūlau dėtis dėl to , kad kuom paprastesni sprendimai tuom patikimesnė gaunas systema :eusa-think: , plius variantas su mažiausia knisliavos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, wydas63 pranešimas:

Neužges :D , pas mano traktorių škyvas generatoriaus uždėtas pagal diametrą dvigubai mažesnis nei originaliai tūrėt būti . Mažesni siūlau dėtis dėl to , kad kuom paprastesni sprendimai tuom patikimesnė gaunas systema :eusa-think: , plius variantas su mažiausia knisliavos .

Supratau kazka bursiu tada :) dekui uz patarimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, wydas63 pranešimas:

Mašininis generatorius traktoriui nelabai dėl šepetėlių resurso , ba nepakenčia dulkių .

Ar tu žvirkeliu mašina dulkėsi, ar traktorium dirvoj, prieky variklio dulkių mažiausia. Naujas reguliatorius 13eur, o geras 100A Bosch iš Volvo generatorius 20-30 eur, už tai jokių įtampos svyravimų, visada stabiliai 14V, jokių junginėjimų žiema/vasara. Ypač jei dar LEDus dedi. O laikys mažiausiai 5 metus, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Eduardas pranešimas:

Ar tu žvirkeliu mašina dulkėsi, ar traktorium dirvoj, prieky variklio dulkių mažiausia...........

Tai žinoma , ba priekį nė vienos dulkės nė su žiburiu nerasi , a ypač jei su penkiasdešimke ... riedi sau , vėsą į kabiną gaivus vėjuks pro plyšius varo , liapota palyginus su auto  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

Tai žinoma , ba priekį nė vienos dulkės nė su žiburiu nerasi , a ypač jei su penkiasdešimke ... riedi sau , vėsą į kabiną gaivus vėjuks pro plyšius varo , liapota palyginus su auto  :D 

Šitam video dulkių beveik nematyt. Dirbu su pusantriniu, tai padargo pro galinį langą kartais nesimato. Jei labai patinka, tai naudokit tuos ruskus generatorius, o aš naudodamas mašininį tik džiaugiuosi. Galėsiu parašyt, jei man mašininis užsilenks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Eduardas pranešimas:

.................Jei labai patinka, tai naudokit tuos ruskus generatorius, o aš naudodamas mašininį tik džiaugiuosi. Galėsiu parašyt, jei man mašininis užsilenks :)

... a jei labiau patinka bosch generatorius - naudokit juos , aš nieko prieš :D . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-23 at 09:06, wydas63 pranešimas:

Mašininis generatorius traktoriui nelabai dėl šepetėlių resurso , ba nepakenčia dulkių . 

Per 7 metus vieną kartą perlituoti šepetėliai už 2€. Visam sviete su šepetėliais ir nieko nebūna. Nepasakok žmonėms pasakų, tegu deda automobilinius generatorius ir baigsis bėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

................... Nepasakok žmonėms pasakų, tegu deda automobilinius generatorius ir baigsis bėdos.

Ko taip apsipūtojai , priekvaiši ?? :D ... Žmogui patariau taip kaip pats esu pasidaręs : be jokių ten papildomų akūmų , paties generatoriaus pritaikymo , šepetėlių litavimo , laidų tampymo ir mažesnėm išlaidom . Lai deda kokį jam norisi , man nuo to nei šilta nei šalta .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susiduriau dar su viena menka problema. Padariau posukius su 2 rielem penkiu kontaktu. Idejau posukiu rankenele. Viskas beikia kuo puikiausiai. Dabar noriu ideti avarini migtuka. Mygtukas 3 kontaktai. 1 pliusas ir 2 isejimai. Ir kaip man dabar visa tai sujungti kad ir posukiai butu ir avarynio signalas veiktu nuo to jungtuko ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Tomasitas25 pranešimas:

Sveiki susiduriau dar su viena menka problema. Padariau posukius su 2 rielem penkiu kontaktu. Idejau posukiu rankenele. Viskas beikia kuo puikiausiai. Dabar noriu ideti avarini migtuka. Mygtukas 3 kontaktai. 1 pliusas ir 2 isejimai. Ir kaip man dabar visa tai sujungti kad ir posukiai butu ir avarynio signalas veiktu nuo to jungtuko ? 

Per 2 diodus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
On 2020-02-02 at 16:54, Grikis1 pranešimas:

Pas mane irgi skydely rodė 0,3km, tai daviklis buvo užlinkęs. Pasikeičiau ir vėl gerai. Tik jie ten būda dviejų rūšių ( ilgiu lyg tai skiriasi)

Kuris kurio pusej dedas(ar nera skirtumo?)i,seniai isemes nepamenu,ar ner esmes,ziuret pagal fyskes kad tik susijungtu?fyskiu sumaisymas ytakos neturi?

AP70.3843-02 Greičio daviklis trumpas

Pridėti į kreAP71.3843-02 Greičio daviklis ilgas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kolegos, gal kas galėtumėte pasidalinti informacijos šaltiniu, katram būtų surašyta MTZ 82 senojo skydelio tų dviejų stambių fyškių laidų reikšmės. Pačiam skydelį viskas dar dar bet tos fyškės ten jau neina atrinkt.

O galbūt yra kur nors pirkti jau pagamintų kaip paveikslėlyje. Traktorius su mažąja kabina

Ačiū.

Ремонт электрооборудования трактора МТЗ "БЕЛАРУС-82"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...