Jump to content

Naujas preparatas rapsams AVENTROL


efrendas

Recommended Posts

Šiemet rapsų derlingumo nuostoliams sumažinti UAB Kustodija labai reklamuoja naują preparatą Aventrol. Kas tai yra ir kam naudojamas rasite čia http://www.kustodija.lt/images/adm_sour ... s07060.pdf

Ką manote apie šį produktą, ar bandysite kas naudoti, o gal jau esate išbandę, nes kitose šalyse jis jau naudojamas ne pirmi metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ðiemet rapsø derlingumo nuostoliams sumaþinti UAB Kustodija labai reklamuoja naujà preparatà Aventrol. Kas tai yra ir kam naudojamas rasite èia http://www.kustodija.lt/images/adm_sour ... s07060.pdf

Kà manote apie ðá produktà, ar bandysite kas naudoti, o gal jau esate iðbandæ, nes kitose ðalyse jis jau naudojamas ne pirmi metai.

Negaliu komentuoti apie si produkta, nes liksiu saliskas. Taciau mane taipogi domina jusu nuomones, nes kol kas galime naudoti tik kitu saliu patirti. Siuo metu jau dedami bandymai LZII , bei LZUU. Siuo preparatu susidomejo ir (mano galva) idomus zmogus is LZUU Spokas, jis bandys skaiciuoti kiekvienos dienos po subrendimo nuostolius panaudojus Aventrol ir be. LZII bandymus atliks Egle Petraitiene. Taipogi bandysime ir kvieciuse, mieziuose, nes man idomu butu spresti juodgrybiu problema ant varpu, kuri atsiranda esant dregmes pertekliui. Be abejo tai abejotinas sprendimo budas, bet pabandyti manau verta . Apie rezultatus tikrai pranesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek paskaitinejau tai reklama graziai parasyta. idomu kokia reali nauda. as manau jei pabandyt panaudot tai ant vasariniu, nes tie gyvates nelygiai bresta. gal kas zinot kaina?

manau pabandysim kokiu 15ha. vasarinuku. jei kaina gera bus ir jei isvis apimoka.

kaina 82 su pvm

Hektarui?

taip hektarui. man vienas konsultantas patare kad neverta naudot, nes dabartines rapsu veisles ir taip atsparios isbyrejimui (virs 8 balu), o jeigu uzeis kokia ledu krusa tai nukapoja su visom ankstarom, taip kad nauda butu nebent del mazesnio dregnumo, bet ir tai dar reikia labai apsiskaiciuoti ar tikrai apsimoketu tiek pinigu investuot kazin ar atsipirks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

suzavejo mane sitie klijai tai nusipusrskiau 30 ha su prikabinamu purkstuvu . Pakolkas atrodo neblogai . Laukas pradejo intensivia gelsti , ankstarai blizga kaip nuvaskuoti ir lauzent padziuvusius ankstarus jis neatsidaro o luzta >Kiek domejausi tokius ir panasius klijus daugkas nauduoja ir sako pasiteisina tik va nezinau kaip bus su kulimu - sako gali kombaina uzklijuoti .Paziuresim kaip ten bus , bet dabar vaizdelis geras....

Jei kas netoliese dirba balit atvazuoti i vieta pasiziureti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur esi?

joniskis plikiskes

Kur tiksliau tavo laukas yra. Dažnai pro ši kaimelį važiuoju. Pasižiūrėčiau.

vazuojant nuo drasutaisiu lik kalviu iskarto uz drasutaiciu po desne . seip jei domiesirapsu dar galeciau parodyti viena idomia rapso veisle PASTEL lygtais .Man patiko kaip jie krumijosi ten kur buvo praretieje lopai > Is vienos saknies esu rades 12 pagridiniu stiebu

ilgai aiskint paskambink parodisiu 862068644

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...