Jump to content

Greblys be transportavimo vaziuokles


andriuss09

Recommended Posts

Sveiki,

Planuoju pirkti grebli. Domina 2 rotoriu apie 6 metru uzgrebiu. Yra keli variantai tokiu grebliu. Mane domina soninio grebimo. Man siulo 2 variantus butent soninio grebimo. Vienas su transportavimo vaziuokle kitas be. Gal kas esat susidure su grebliais be vaziuokles. http://app.claas.com/products/2014/lt-L ... r-side.php 2 nuotraukoj be vaziuokles 1 ir 3 su vaziuokle. Ta prasme ji nusivezi iki lauko ant tu paciu ratuku kur ir grebi. Ju kaina skiriasi nemazai. Gal kas esat susidure su grebliais be vaziuokles. Kokie minusai? Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki,

Planuoju pirkti grebli. Domina 2 rotoriu apie 6 metru uzgrebiu. Yra keli variantai tokiu grebliu. Mane domina soninio grebimo. Man siulo 2 variantus butent soninio grebimo. Vienas su transportavimo vaziuokle kitas be. Gal kas esat susidure su grebliais be vaziuokles. http://app.claas.com/products/2014/lt-L ... r-side.php 2 nuotraukoj be vaziuokles 1 ir 3 su vaziuokle. Ta prasme ji nusivezi iki lauko ant tu paciu ratuku kur ir grebi. Ju kaina skiriasi nemazai. Gal kas esat susidure su grebliais be vaziuokles. Kokie minusai? Aciu

Sveikas, turim be vaziuokles jau gal 5-6 metai, tai mano nuomone jis skirtas tik lygiom graziom pievom. Remas buvo pradejas linkt, tai stiprinom, ratuku remas susikraipes, nes jega buna i viena sona.

Kitas bus tik su vaziuokle. Nors nezinau kokie niuansai su jais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritadiu dumoju, tik centrinio grėbimo ir su atskira važiuokle. rulono kraštai lygūs ir gražūs, gerai susispaudžia. O jei mažai žolės, kelias pradalges grėbi į vieną. Nėra skirtumo, ar ratais važiuosi su šoniniu, ar kelias pradalges į vieną grėbsi su centrinio grėbimo grėbliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau jau daugiau pradalgiu, nei siaura pradalge ir siaurom kruvom suversta. centrinio grebimo pradalge buna rinktuvo plocio ir visa vienoda. presuoti tokia vienas malonumas. nesu preso buves uzkises, ir visumoj, tam paciam lauke prie to pacio zoles derlingumo, sudoroju 15-20 proc greiciau. rulonai dailesni bei geriau suspausti. pats greblys manevringesnis. bet kiekvienam  savo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

kiekvienam savo...

Jei zoles visad turi sociai ir presuoji, tada gal ir centrinis geriau.

Bet savaeigiam smulkintuvui tai tik soninis....

jei dirvos neatnaujinamos tai ir su soniniu sukuoji ir viskas :D o zole atsejus jos visad yra, nezinau nesibedavoju su centriniu as :D uztat rulonai dailus ne kiausiniai gaunasi :) rinktuvinei ar smulkintuvui tai taip pritariu soninis geriau, gal net 3 rotoriu, turi claas regis firmos vienas zmogelis tai nzn kiek dirba bet kai suvaro pradalges tai ojojoj :D bet retai matau nes gan tolokai nuo manes ukininkauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...