Jump to content

T25 beda su kuro padavimu


Recommended Posts

T25 beda su kuro padavimu,gal galite patarti kas gali but,buvo uzsikises padavimo vamzdelis is bako,ir daznai kisdavosi,tai isvaleu filtrus vamzdukus,isploveu baka,buvo dumblo daug,db sunkei uzsipompuoja,o jej uzpompuoju,uzvedus padirba ir uzgesta .tenka vel pompuot ir nebeuzsipompuoja,gal siurblys kaltas????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T25 beda su kuro padavimu,gal galite patarti kas gali but,buvo uzsikises padavimo vamzdelis is bako,ir daznai kisdavosi,tai isvaleu filtrus vamzdukus,isploveu baka,buvo dumblo daug,db sunkei uzsipompuoja,o jej uzpompuoju,uzvedus padirba ir uzgesta .tenka vel pompuot ir nebeuzsipompuoja,gal siurblys kaltas????

zemo slegio siurbliuko voztuveliai gali buti pastrige parudyje neuzsidaro.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur tas voztuvelis yra?ar lengvai jis prieinamas?
nenoriu kelti foto kadangi kompas uzsitersia visokiu meslu ---- yra kur ppmpyte rankine prie siurblio is galu stovi dideli varztai juos issukus stovi spyruoklytes ir voztuveliai juos reikia isvalyti pritrinti prie lizdo galima kad sandaresni butu aisku sunkiau bet bent isvalyti juos reikia
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valeu slangeles,filtra,baka ploveu nes kisdavosi vamzdukas kur is bako paeimimas.dabar susidejau permatomas slangutes ,uzpompavau seip netaip,uzkureu,bet is bako paeimimo slangute turi but pilna ar puseu?(nes man po truputi tebega]o nuo filtro iki siurblio slangute pilna be jokiu oro burbulu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

liktai orginalas islikes.

Na sutikrink su < rytu-saliu-gamybos-traktoriai/traktorius-t-25-t1712-555.html > paveikslely esancia schema . Jei atitinka ziurek 'debitini stuceriuka' , buna jo skylute uzsikemsa(rasei ,kad siuksliu buvo) , arba sumaiso su forsunkes gryztamojo stuceriu . A pompa kaip , ziurejai , ka radai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pompa kaip pompa,pompoje is apacios ziurejau du voztuvukus ,jie svarus nesurudije,bet man nepatinka kad is bako i filtra slangeleje matyt vos bega dizelis y filtra,matyt oras vaiksto po ardymu mano,.vienas sake tipo prasivaikscios tas oras ir pakanka begimo,kitas sake kad slangele turi but pilna is bako i filtra,tai kaip is tiesu????????schema tenta beveik tokia pat,tik man ima is virsaus i filtra,o ne is apacios i filtra,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...