Jump to content

Traktorius ir inventorius


bite

Recommended Posts

neturiu telefono numerio, pametes, anksciau tik bielarusai budavo pas juos. Randasi Aukstadvaryje link Vievio pasukus neisvaziavus is aukstadvario po desnei. Lengva rast.

Jei nepaslaptis kiek teko vnt apziureti kol radot ? as sunkvezimio ieskojau tai turbut koki 500lt pravazinejau jei nedaugiau kol radau ..kiekvienam zodis ,,geras,, yra savaip suprantamas ... siaip sena graba pigiai ir daryti kap remonta su ar pas rimta meistra . nes nano technologijos galioja iki tepalu pakeitimo :icon-cool: pas mus lygis yra toks kazkas atsitiko ir parduoda atsuka visus spidometrus -pas vokiecius yra kas yra == g.a.s/i.u....n.o serv. pasiule patiem tepalo atsivezti uzsipilti pabandymui :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 86
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

neblogai atrodo nuotraukoje traktorius, bet naturoje reikia gerai apciupineti. "s" raide reiskia kad variklis turetu būti d 60 truputi drutesnis negu d 50, su pakaitinimo zvakemis. Is uzsienio parvesti dazniausiai buna geresni negu lietuvos kolukiuos vaikyti. Turiu pats 50-imta, is danu parkeliavusi, neblogas traktorius pagal kaina, ant 20 ha pilnai pakanka.

Apziurint verta demesi atkreipti i visas smuklmenas, tokias kiek pedalai nudile rankeneles, traukutes. As daug praziurejau kol nusipirkau, is nuotraukos atrodo grazus nuvaziaves i vieta ziurai kad sudilintas visas, variklis buna kad 5 metai senesnis uz traktoriu. Bet be trukumu nebuna, tik jie islenda i vaga pastacius, ir kuo mazesni tuo geriau. Ir sitas nuotraukoje ruostas pardavimui net kamina nepatingejes nudazyti. Aukstadvaryje neblogu pasitaiko, tik ju skelbimu nesimato, ir jie nelabai uzsima padazinejimais, koks parvaziuoja toks ir stovi.

Gal turite kontaktus, adresa Aukstadvaryje kur pardavinejami traktoriai is uzsienio? Jie gal savo tinklapi turi? Daznai ten pasitaiko rusisku traktoriu? Butu idomu nuvykti apsiziureti.

neturiu telefono numerio, pametes, anksciau tik bielarusai budavo pas juos. Randasi Aukstadvaryje link Vievio pasukus neisvaziavus is aukstadvario po desnei. Lengva rast.

Gal cia kartais bus UAB GALUOTAS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ant 15ha tai patarciau imt koki Mtz 52 su 80 varikliu nes dvitiltis visada liks dvitiltis.Arba paieskot kokio nesudrosto mtz 82 su maza kabina.Dvitilciu ir tau pluga ir kultivatoriu lengviau trauks negu tas vientiltis Jumz.Nesakau kad Jums blogi bet... Dvitiltis yra dvitiltis... Cia mano tokia numone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sunku su ta traktoriaus paieska...kolkas visi "mire" uz prasomus 7000lt. mtz50

Kolkas tokie atsiliepimai beieskant...

gali but sunkoka kazka pakenciamo rast, juolab kad gal jau kokie 30 metu kaip nebegaminami mtz50, bet neskubant gali ir padorus pasitaikyt.

Savo atveju neskaiciavau kiek praziurejau, bet paieskot gal apie gera pusmeti teko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lakstymas ir kuro deginimas įeina į kainą, kad keliais šimtais pigesnį laužą įsigijai ir dėl to patyrei malonumą.

Vis tiek už tokią kainą tokio lygio nieko nerasi tik krūvą metalo iš kurio įdėjus marias asmeninio laiko gausis kažkas dirbančio, jeigu nestovės per darbymetį ant kaladžių. Ūkininkavimas ant 15ha brangus malonumas. Geriau tada jau užsienyje šūdais bristi-bus gale metų realūs pinigai už parduotas darbo valandas. Su tokiu plotu gaunasi natūrinis ūkis ir jeigu nesiimsite daržovių, sodų ar bitininkystės tai su grūdais nebent samanę virti belieka.

Beje grūdams reikia daug chemijos, kas irgi sudaro žyymią daį sąnaudų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausias dalykas yra noras, jei stengsis zmogelis is 15ha gali ir iki 1000 pakilt svarbiausia nesustot ir mastant netingeti dirbti
:eusa-hand: na ir kam .......?

Drybso juodaodis po palme, aplipusia kokoso riešutais, durnių volioja. Prie jo prieina naujasis rusas ir stebisi:

- Ko čia guli? Prisirinktum riešutų, parduotum, nusipirktum vežimą.

- Kam man tas vežimas?

- Prikrautum į vežimą riešutų, parduotum, nusipirktum sunkvežimį.

- Kam man tas sunkvežimis?

- Prikrautum sunkvežimi riešutų, parduotum. Po to galėtum pasamdyti darbininkų…

- Kam man tie darbininkai?

- Kaip kam? Jie tau rinktų riešutus, pardavinėtų, o tu sau gulėtum po palme.

- Kam to reikia? Juk aš ir taip guliu po palme!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausias dalykas yra noras, jei stengsis zmogelis is 15ha gali ir iki 1000 pakilt svarbiausia nesustot ir mastant netingeti dirbti
:eusa-hand: na ir kam .......?

Drybso juodaodis po palme, aplipusia kokoso riešutais, durnių volioja. Prie jo prieina naujasis rusas ir stebisi:

- Ko čia guli? Prisirinktum riešutų, parduotum, nusipirktum vežimą.

- Kam man tas vežimas?

- Prikrautum į vežimą riešutų, parduotum, nusipirktum sunkvežimį.

- Kam man tas sunkvežimis?

- Prikrautum sunkvežimi riešutų, parduotum. Po to galėtum pasamdyti darbininkų…

- Kam man tie darbininkai?

- Kaip kam? Jie tau rinktų riešutus, pardavinėtų, o tu sau gulėtum po palme.

- Kam to reikia? Juk aš ir taip guliu po palme!

norint tiek pasiekt reikia turet ne viena m..jona ,o jei turi ne viena m..jona tai kam dirbt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

- Kam to reikia? Juk aš ir taip guliu po palme!norint tiek pasiekt reikia turet ne viena m..jona ,o jei turi ne viena m..jona tai kam dirbt

čia apie ekologinį ūkį turi mintį. anekdotas senas kaip tautų draugystė, beje buvo panašus apie ūkiskaitą-kas pamena supras. Kam ten kruštis jeigu tas pats rezultatas gulint ant sofos ir turint pašalines pajamas? 15ha duodavo savanoriams kad kraują liejo už nepriklausomybę... o galėjo kokį kredito unija groxlint ir būtų 150ha su ta pačia rizika įsigiję.... nes visi kapitalai uždirbami griūvant ir kuriantis valstybėms-klasika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

- Kam to reikia? Juk aš ir taip guliu po palme!
norint tiek pasiekt reikia turet ne viena m..jona ,o jei turi ne viena m..jona tai kam dirbt

čia apie ekologinį ūkį turi mintį. anekdotas senas kaip tautų draugystė, beje buvo panašus apie ūkiskaitą-kas pamena supras. Kam ten kruštis jeigu tas pats rezultatas gulint ant sofos ir turint pašalines pajamas? 15ha duodavo savanoriams kad kraują liejo už nepriklausomybę... o galėjo kokį kredito unija groxlint ir būtų 150ha su ta pačia rizika įsigiję.... nes visi kapitalai uždirbami griūvant ir kuriantis valstybėms-klasika...ne klasika o realybe ,musu krašte visi didieji ukininkai ukio branduoli susikure griunant tai santvarkai ,ir pagrinde visi buve...vadovai ,vadoveliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lakstymas ir kuro deginimas įeina į kainą, kad keliais šimtais pigesnį laužą įsigijai ir dėl to patyrei malonumą.

Vis tiek už tokią kainą tokio lygio nieko nerasi tik krūvą metalo iš kurio įdėjus marias asmeninio laiko gausis kažkas dirbančio, jeigu nestovės per darbymetį ant kaladžių. Ūkininkavimas ant 15ha brangus malonumas. Geriau tada jau užsienyje šūdais bristi-bus gale metų realūs pinigai už parduotas darbo valandas. Su tokiu plotu gaunasi natūrinis ūkis ir jeigu nesiimsite daržovių, sodų ar bitininkystės tai su grūdais nebent samanę virti belieka.

Beje grūdams reikia daug chemijos, kas irgi sudaro žyymią daį sąnaudų.

Ne su viskuom sutinku . Nupirkau pigiau , pas žmogelį iš patvorio , baigusio ūkininkaut , nes pats per senas , o vaikai nesiruošia iš užsienio gryžti . Per du metus tik priekinius ratus pakeičiau . Sutinku , kad iš 15Ha neišgyvensi , bet dar gaunant biudžetinę algą iš valdiško darbo , jau lieka ir į kojinę pasidėt. Su daržovėm - nemanau , Lenkai visvien nukonkuruos ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausias dalykas yra noras, jei stengsis zmogelis is 15ha gali ir iki 1000 pakilt svarbiausia nesustot ir mastant netingeti dirbti
:eusa-hand: na ir kam .......?

Drybso juodaodis po palme, aplipusia kokoso riešutais, durnių volioja. Prie jo prieina naujasis rusas ir stebisi:

- Ko čia guli? Prisirinktum riešutų, parduotum, nusipirktum vežimą.

- Kam man tas vežimas?

- Prikrautum į vežimą riešutų, parduotum, nusipirktum sunkvežimį.

- Kam man tas sunkvežimis?

- Prikrautum sunkvežimi riešutų, parduotum. Po to galėtum pasamdyti darbininkų…

- Kam man tie darbininkai?

- Kaip kam? Jie tau rinktų riešutus, pardavinėtų, o tu sau gulėtum po palme.

- Kam to reikia? Juk aš ir taip guliu po palme!

Gulint ligos puola pradedant diabeta kraujagysliu ligos ir t.t

čia apie ekologinį ūkį turi mintį. anekdotas senas kaip tautų draugystė, beje buvo panašus apie ūkiskaitą-kas pamena supras. Kam ten kruštis jeigu tas pats rezultatas gulint ant sofos ir turint pašalines pajamas? 15ha duodavo savanoriams kad kraują liejo už nepriklausomybę... o galėjo kokį kredito unija groxlint ir būtų 150ha su ta pačia rizika įsigiję.... nes visi kapitalai uždirbami griūvant ir kuriantis valstybėms-klasika...

------------Juokinat .. viska galima ,zmones tryse sukasi is 1 ha ir visi sotus ir masina pasikeicia..

Man tai istringa toks momentas jei vienas pradejo agurkus auginti pasikeite masina susitvarke aplinka tai ziurek kaimynai ir visi pazystami augina agurkus zodziu tam regione visi agurnikai o kitame rajone agurnyku nera visi ropes augina nes kazkam pasiseke .pas mus institutas netoli tai juokis nesijuok jei vienam su morkom buvo gerai tai kiti kitais metais uzseja morkom ir taip visi pralosia :icon-cool:

15 ha jei sugebesi imti is ha po 6 t .u.k.s.t suma sumarum gaunasi per metus 90 lt aisku reikia ne tik su sake dirbti bet ir su galva :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis Augunstui,pagal jus tai jus dirbat 40 hektaru,tai i metus reiskias gaunasi 240 t,tai ka jus beveikiat prie rytu šaliu traktoriu forumo ? :)
Atsakymas nuostalgija- kazkada mokiausi zum -irengimu mechaniko specialybes nedaug truko iki aukso :lol: tai smagu prisiminti kai kur pasitobulinti .pvz toks niva buvo tai mes turejom zinoti kiekviena skyle + remontas o dabar ja su ziburiu reikia ieskoti nes nera tai va .pagal specialybe nedirbu :) bet turiu savo kiema kuriame yra rusiskos technikos :icon-wink: pas mane aviu 40 :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..tai ka jus beveikiat prie rytu šaliu traktoriu forumo ? :)

Ei, ei. ei...

Rytų šalių gamybos technika yra Kioti, Kubota ir pan... :lol::lol:

cia zaislai o ne technika :D

Pažiūrėjau šitą video

ir galvoju: gal gerai Tamsta sakai, eina peklon tie žaislai... balti marškiniai, kaklaraištis... Tik tiek, kad bėdai prispaudus gal ir panaudotum dar kur nors tokią techniką. :eusa-doh:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusiska technika ir gera butu jei ji butu konkuravusi nuo pirmu dienu ir kaimo mechanizatoriai vertinami kaip zmones o ne vadinami juodziais :icon-wink:

tas pats modelis be patobulinimu ar patogumu vakaruose 20metu butu neatlaikes konkurencijos bet uztat yra kokybe ko nera ruskame traktoriuje- beje eksportiniai modeliai skiriasi nuo vietinei prekybai skirtu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusiškos technikos privalumai- pigios dalys, galimybė remontuoti pačiam ir dažnai lauko sąlygomis, pakantumas prastos kokybės tepalams ir degalams.Iš dalies ekonomiškumas degalų atžvilgiu

Trūkumai-traktoristo komfortas, elektros įranga, davikliai, keisti sprendimai-darbinio veleno, medžiagų ir detalių apdirbimo kokybė, priekinis tiltas.

Kalbu apie mtz82

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...