Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Augunstas pranešimas:

Nu nesijuok is sunaus ,bent kalasnikova paciupinejo. man tai keista kodel toki gera ginkla nurase,matyt reikalingas naujas pirkimas ,kazkam tuo metu patepima gauti . ko gali tiketis is tarnybos ?? ziurint kur papuoli ir kas esi  .daugiau ten viniu fabrikas. 

Aš nesijuokiu iš sunaus aš juo didžiuojosi ,kad nesislepė po lova o išėjo tarnauti .Jug jis nekaltas kad musu kariuomenė tokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, wydas63 pranešimas:

 Ar čia ta surudyjusi vanienka :( , tipo laikytina ukrainiečių karo laivas ? :D   :D

Nu jau nu jau , mums gerai butu- kad tokiu turetumem..

=dar apie kariumene -sanatoriju truksta reabilitacijai ,psichologu -po kariniu maniowru ,o tai gryze namo saudys paskui i kaimynu zasis,arba taksistus kis i bagazine :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, wydas63 pranešimas:

O tai neturiam , nori pasakyt ?? :D

  

Tas komentuotojas gautu triumus padralint ,daugiau nekomentuotu .pas mus parke saule piese vienas ,,senelis,, ziema -pamate bataljono vadas ir nueme nuo masinos iki tarnybos galo. (paskui as vazinejau su ja :).)  cia ir galvoju kazkaip studentiskai irkluoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Augunstas pranešimas:

Tas komentuotojas gautu triumus padralint ,daugiau nekomentuotu .pas mus parke saule piese vienas ,,senelis,, ziema -pamate bataljono vadas ir nueme nuo masinos iki tarnybos galo. (paskui as vazinejau su ja :).)  cia ir galvoju kazkaip studentiskai irkluoja

tai gal tik del to ir masina gavai ,pasinaudojai ta proga:Do del laivo ismoks ,jus labai gudrus buvot ,visko pasitaiko juk visiemspas mus tik viena neklystanti yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , ekologas pranešimas:

tai gal tik del to ir masina gavai ,pasinaudojai ta proga:Do del laivo ismoks ,jus labai gudrus buvot ,visko pasitaiko juk visiemspas mus tik viena neklystanti yra

Na manim pasitikejo ,turejau dar siknabirbi ir net traktoriu ;)  uz barkstelejima nuimdavo nuo vairo ,va cia ir kariuomenes tvarka jei  nera tvarkos prasideda viskas. ne veltui tas komentatorius p...davoja

beje zinai kaip masinas gaudavo ir kokiu budu?  mes ten aprangos normalios menesi negavom turejo katorginingu kelnes ir megztini ,ka kalbet apie masina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko tuose rumuose buti is ten eme i armija per du kartus rudeni nepaeme  ,tai kuriu nepaeme tam balkono iejime  plaukus pabaigiau  kirpau draugui ,ten is kitos puses stikliu restoranas,buvau is lektuvo suolius padares o kupciai rudeni neatvyko tai teko dar ir pavasari kita pabutibet tai buvo poseniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ekologas pranešimas:

teko tuose rumuose buti is ten eme i armija per du kartus rudeni nepaeme  ,tai kuriu nepaeme tam balkono iejime  plaukus pabaigiau  kirpau draugui ,ten is kitos puses stikliu restoranas,buvau is lektuvo suolius padares o kupciai rudeni neatvyko tai teko dar ir pavasari kita pabutibet tai buvo poseniai

Cia pradzioje kariuomenes ? as abiejuose buvau ,tas antras tai kietas pastatas vos radom per kur iseit:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Išradėjas pranešimas:

...Jeigu tai galima pavadinti armija......

Teisingai,kariuomene dabar . ten pazanga padaryta nuo to laiko kai tarnavau ,buve gave mb 1213 vientilciai ,buksuodavo visur  ,tai mes su jais visur vaziuodavom kai uzklimdavom- istraukdavo su lebiodke 131zil..

dabar turi dvitilcius unimogus ,dar buvo tokie magyrusai 4cilindru be vairo stiprintuvo (smagu mieste) su viliukais vakarietiskais laksto daba  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , virgis807 pranešimas:

mums neužteks drasos .Nors buvom drasesni .Net Maironis tai buvo aprašes  .....

... kad Maironis lietuvių drąsa , lyg ir neabejoja iš eilių spręndžiant :)  .  Manyč ,  nėra dėl ko čia tas "kriaušes" kelt  , gerai gi gyvenam :eusa-think:  , pavalgę - apsirengę , a ko daugiau norėt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...