Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Man su anglu prastai  ,nesimokiau kalbu bet kartais pasedziu ,palauzau galva :confusion-confused:  , jus tiesiau be rasytoju pasakymu ..  jei ka neisizeisiu  B)

Man irgi su anglų prastokai :icon-redface: , Pats žinai kai mokinaus , tadais akcentas buvo ant rusų kalbos mokėjimas . Nu tai vėlgi garsus anglas , tame veikale paprastai ir suprantamai dėsto apie valstybę , kaip suprast įvairias sąvokas , kas yra kas ir pan. , čia iš vidurinės kurso buvo tokios politekonomikos pamokos . Knyga parašyta senokai , dar kaip sakant , tais laikais kai lietuviai nebuvo pilnai iš baobabų išlipę . Žinau , kad neisižeisit(jei ką , soriux ) , todėl ir pajuokavau , bet mokint anglus reikšmių ar sąvokų supratimo , nu pasirodė kaip ir įžūloka iš mūsų pusės .  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi su anglų prastokai :icon-redface: , Pats žinai kai mokinaus , tadais akcentas buvo ant rusų kalbos mokėjimas . Nu tai vėlgi garsus anglas , tame veikale paprastai ir suprantamai dėsto apie valstybę , kaip suprast įvairias sąvokas , kas yra kas ir pan. , čia iš vidurinės kurso buvo tokios politekonomikos pamokos . Knyga parašyta senokai , dar kaip sakant , tais laikais kai lietuviai nebuvo pilnai iš baobabų išlipę . Žinau , kad neisižeisit(jei ką , soriux ) , todėl ir pajuokavau , bet mokint anglus reikšmių ar sąvokų supratimo , nu pasirodė kaip ir įžūloka iš mūsų pusės .  :icon-mrgreen:

Tame zaidime ES yra ,,maestro,,   vokieciai prancuzai (anglai buvo)  tai jie kuria taisykles pagal kurias mes ,,grojame,,   tiem kazkuriem uzsinorejo pasipinigaut (anglu seimukei)  nu ir sukurpe kazkokia laisve (seimuke juk viena neisstos is ES ,reikia liaudies palaikymo),nors jie ir taip laisvi  :icon-cool:

Va man ,,lito,, gaila , ir jei dar tokiu idejininku atsirastu -pykst ir susigrazinam atgal  :happy-jumpeveryone:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepriimk labai asmeniškai , bet ta 'landzberginė bacila' nu giliai jau isirėžus į mąstymą . Tipo vienas rusas kažką negero pasakė - viskas , vadinas visa rusija taip pat mano ir tuoj puls . Ir čia tas pat , "to vieno" ką jis ten papliurpė , pateiki kaip visų nuomonę ir po to dar stebiesi , kaip čia taip :icon-mrgreen: . Betgi už brexitą balsavo didžioji dauguma ir tai faktas , ir kodėl pvz. neišgirdai ir "to kito" kūris paklaustas : "kodėl balsavusių už buvimą ES ,didžioji dauguma jaunimas ? " , atsakė: " todėl , kad jie jau nebežino kas yra nebuvimas ES "

Pirmoj daly mane išpreikiai, kad vieno asmens nuomone pateikiau kaip visų( nors aš kalbėjau apie vieną pagrindinį tos idėjos vedlį, ir būtent jo nuomone, tuo labiau kad jis piešiamas kaip būsimas naujasis ministras pirmininkas) o antroj daly pats pateikai būtent taip kuo mane kaltinti.Ar tai ne absurdas?

Gal jaunimas tiesiog nori gyventi bendroje Europoje o ne užsidarė atsiskyria nuo visų saloje?

Kodėl Lietuvoje jaunimas sako kad šitoje sąjungoje Geriau negu SSRS o, dažnas senukas aiškina kad prie ruso buvo geriau, gal tuomet reikėtų gryzti į SSRS?Nes mes nežinom kaip ten buvo gerai...

Aš nesakyčiau kad išstoti pasakė didžioji dauguma( jau girdžiu tave man prikišant Landsbergį) bet išeiti pasakė 52% nuo balsavusiųjų, nežinau kiek tai yra procentų nuo balsavimo teisę galinčių turėti gyventojų, net nežinau kiek % užsiregistravo balsuoti, bet žinau kad tai buvo ne 100%, aš asmeniškai pažystu britų kurie net nesiregistravo balsuoti.

Kaip tu manai ką šiuo metu turi galvoti tie kurie mano priešingai?

Net londonieciai pradeda kurt peticijas dėl Londono valstybės, manai kad tai yra normalu?

ką turi daryt škotai, kurie tikrai nori likti ES ir kurie iki šiol netrysko noru būti Jk? Jie liko apgauti?

Ne tokių būdų reikia keršyti saviems politikams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoj daly mane išpreikiai, kad vieno asmens nuomone pateikiau kaip visų( nors aš kalbėjau apie vieną pagrindinį tos idėjos vedlį, ir būtent jo nuomone, tuo labiau kad jis piešiamas kaip būsimas naujasis ministras pirmininkas) o antroj daly pats pateikai būtent taip kuo mane kaltinti.Ar tai ne absurdas?

Gal jaunimas tiesiog nori gyventi bendroje Europoje o ne užsidarė atsiskyria nuo visų saloje?

Kodėl Lietuvoje jaunimas sako kad šitoje sąjungoje Geriau negu SSRS o, dažnas senukas aiškina kad prie ruso buvo geriau, gal tuomet reikėtų gryzti į SSRS?Nes mes nežinom kaip ten buvo gerai...

 

Kestuti , nu kas aš toks  :icon-rolleyes:, kad Tave ar ką nors kitą peikt ?? Suprantu kad esi ES šalininkas , ir todėl man pasirodė kad neobjektyviai buvo į tą Brexit'a pažiūrėta kai pateikei tajį pvz. ir tik tiek .Nu aš tai pateikiau šalia Tavojo , t.y. abu pvz. , kur čia įžvelgi absurdą ?? :icon-wink:    ___  Pats esat labiau maksimalistas , vėlgi nesakau kad tai blogai , bet sutik tai ką pacitavau iš Tavojo posto , ar neskamba truputį absurdiškai ? , juk kalbant apie taji TSRS'a nu iš kur tas jaunimas tiek jau apšviestas ir kompetetingas apie jį sprest ? Man nelabai suprantama vat kitas dalykas - kokio bieso taip veržiatės į tas 'sajungas' , ką ten medum patepta ar labai patinka kitų nurodymus vykdyti ,? Aš nors ir tarybinėj santvarkoj augęs ir mačiau abu tuos "sojūzus" , tai nė vienas iš jų manes nevilioja . Prioritetą atiduodu nepriklausomybėj , tautai ir valstybėj , todėl man tas ES tai tiesus kelias lietuviams pakartot Prūsijos likimą . Man tie sojūzų šalinikai , nu kaip Lietuvos skerdikai  :icon-mrgreen:, vėlgi suprask teisingai ne Tau asmeniškai taikau , tiesiog taip tą reikalą pats matau . Ir jau tikrai dėl ko mažiausia pergyvenu tai dėl tų anglų ir škotų ar kokių kitų , aš čia kaip šansą Lietuvai , į Brexit'ą  žiūriu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šansą Lietuvai :icon-smile: Nu žiauriai juokinga, kokį šansą? Kad anglai be ES dar gali gyvuoti tai tikiu, o ką Lietuva? Pats kaip ūkininkas turėtum prisiminti, koks populiarūs verslas buvo ūkininkavimas iki ES, kaip Lietuva klestėjo iki įstojimo.As asmeniškai nesuprantu baimės, kad Lietuva gali išnykti.

Nustokit tokias pievas kalbėt ir leiskit jaunimui spręsti kokioj šaly nori gyventi,

Man tiesiog gaila anglų jaunimo kurių likimą nulėmė senukai kurių dažnas galbūt net tos nepriklausomybės nesulauks.

Kalbant apie nurodymus, tai yra 28 valstybių kuriamos taisyklės o ne vienos ar dviejų, tai ką Briuselį nusprendžia, nusprendžia visi kartu, ir tai nėra nurodymai, Is Maskvos ateidavo nurodymai, o čia ne.

Žemės ūkis viena pagrindinių sričių kuri labiausiai priklauso nuo ES ir sakyti, kad man ES nereikia, nu nekažka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na britų jaunimas matomai mokyklose išmoksta mąstyt , o mūsų aukštųjū " batareikiniai " kartais net nežino kokios specialybės mokėsi . Imigrantai atiminėjantys iš jų darbą erzino , o galutinai užkniso musulmonų antplūdis - šie net nedirba , o tik integruojasi .... Įdomu kiek tos pas britus demokratijos ir kiek tas referendumas reikšmės turės . Faktas kad iki tokio referendumo Lietuvoje net nebūtų buvę daleista , nes pas mus konstitucinė teisė į nemokamą mokslą , nors su baime laukiam rugsėjo pirmos dėl piniginės pratuštinimo . Turim nemokamą gydymą , nors anksčiau bijojom daktarų , dabar bijom susirgt . Anksčiau rūkydami , kurį laiką bijojom mokytojų ir tėvų , dabar anie nebaisūs bet dasidėjo policija , pasieniečiai ir dar gali užsišokt ant kokio neuniformuoto - kad ir iš parduotuvės pirksi , bet pamatę rūkantį tiesiog nežmoniškai nori patikrint ar ne rusiškas trauki . Kaip mumis valstybė rūpinasi . Na ir kitais nesupratingais rūpinasi . Dar vis nebuvo ar praleidau Dalytės vizitą pas britus , ar bent jau laišką kokį , į protą neišmanėlius atvest ....Gal švenčia dar .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi musa tuos anglus .

Nu fulėj prapylė ... kam nepasitaiko bn.gif , a kas jau čia taip dar anuos muša ?? Kaip tik , jei prisiminus Grexit'ą kokis buvo lojimas , šįsyk net aršiausios berėtės tik seiliojasi nekonkrečiai , tipo gailisi(būtų kam  :icon-mrgreen:) dėl neprotingo britų poelgio , nors tie patys anglai jų net už žmones nelaiko . A ką daugiau padarysi  :icon-wink:, pasąmonėj suprant nabagėliai : britai - tikri europiečiai , ponai .. a jie kaip buvo driskiai , taip ir liko niekam neįdomiais driskiais . Vuo , užtat Reidžips Tayps ay.gif tai malačius , ant kelių prieš Vovka šliaužoj ... kaip buvo žadėjęs į vietą stato , musėt  :eusa-think: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu fulėj prapylė ... kam nepasitaiko bn.gif , a kas jau čia taip dar anuos muša ?? Kaip tik , jei prisiminus Grexit'ą kokis buvo lojimas , šįsyk net aršiausios berėtės tik seiliojasi nekonkrečiai , tipo gailisi(būtų kam  :icon-mrgreen:) dėl neprotingo britų poelgio , nors tie patys anglai jų net už žmones nelaiko . A ką daugiau padarysi  :icon-wink:, pasąmonėj suprant nabagėliai : britai - tikri europiečiai , ponai .. a jie kaip buvo driskiai , taip ir liko niekam neįdomiais driskiais . Vuo , užtat Reidžips Tayps ay.gif tai malačius , ant kelių prieš Vovka šliaužoj ... kaip buvo žadėjęs į vietą stato , musėt  :eusa-think: .

Karalyste   :royalty-crown: Nr-1      

reikia  juk parodyti kad yra  o tai bijo  kad tamsus ir sviesus nesumindytu jos...

Ziuu  kai princas zenijuosi visos bobos verke   :laughing-rofl:

-----------------------------------------------------------------------------

Skotam visgi patiko buti ES  

http://www.delfi.lt/video/aktualijos/skotija-jusu-nenuvyle-skotu-parlamentarui-ep-kolegos-plojo-atsistoje.d?id=71675674#ZIk1qN5n

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.... nu jei tikrai padarė renginį bet to "myžalo" , tada ir aš dedu pliusą  :icon-mrgreen: . Negaliu žiūrėt kai tą brudą plempia , nuo seno iki jauno .

Gal ir buvo kur ..kampe..   :icon-mrgreen:  bet nepagrindiniam veiksme   :icon-wink:

-------------------------------------------------------------------------------------

http://www.alfa.lt/straipsnis/50048013/saltakraujis-filipinu-prezidentas-tesi-pazadus-per-keturias-dienas-nuzudyta-30-narkotiku-prekeiviu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liudnos gal tiem kas es pinigeliu jama  ,po ,,brexito,,  kazin ar tu injekciju bus  ...  

Is kur tie expertai paskaiciuoja tuos automobiliu mokescius  :icon-ugeek:  cia pagal kriteriju ;kiek truksta dalinam is(auto skaiciaus ) ir gaunam mokesti.  ar visgi  reiktu paziuret- i zmoniu isgales norus ir t.t    ..  as ir galeciau but expertu pagal pirma kriteriju 

http://www.alfa.lt/straipsnis/50050047/vairuotoju-siaubas-automobiliu-apmokestinimas?ref=gismeteo&utm_source=gismeteo&utm_medium=300x250&utm_campaign=infoblokai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  ..  as ir galeciau but expertu pagal pirma kriteriju 

 

Kurgis ne , aišku sugebėtum 'paskaičiuot'  , bet ir be Tamistos tokių "gerų žmonių" netrūkst  :icon-wink: . Kai pagalvoji kokia seniau betvarkė karaliavo tai siaubas ima - teisių iki smertės nesikeisdavo , draudimų nemokėdavo , vos kelios kategorijos tebuvo , technikinę nors ir dešimt metų praėjus galėdavo praeit , o baudos ... nu tikras juokas , tos sovietinės baudos   :eusa-think: . Dabarties  žymiai geriau nėr kalbos , vo dar tik sulaukt kada kulką į kramę paleis , kaip amerikėj ant kelio pasigulden  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurgis ne , aišku sugebėtum 'paskaičiuot'  , bet ir be Tamistos tokių "gerų žmonių" netrūkst  :icon-wink: . Kai pagalvoji kokia seniau betvarkė karaliavo tai siaubas ima - teisių iki smertės nesikeisdavo , draudimų nemokėdavo , vos kelios kategorijos tebuvo , technikinę nors ir dešimt metų praėjus galėdavo praeit , o baudos ... nu tikras juokas , tos sovietinės baudos   :eusa-think: . Dabarties  žymiai geriau nėr kalbos , vo dar tik sulaukt kada kulką į kramę paleis , kaip amerikėj ant kelio pasigulden  :icon-mrgreen:

amerike-civilizuota salis,  demokratijos kalve - ten zmones persivalge  ,nebutu persivalge negalvotu pirktis automatiniu ginklu :icon-mrgreen:   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...