Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Kad daug išvažiuoja tiesa, bet kad daug grįžta irgi nepaneigiamas faktas ;) Ne visi nori būti už verga vakariečiam ar skandinavam...

Pabrėžkim - gryžta trumpam ......Vis tik nusprendžia , kad už vergavimą geriau moka .....Standartinės situacijos - jeigu neprasideda nuo užsidirbimo kreditų gražinimui tai važiuoja užsidirbt mašinai  , paskui važiuoja butui , paskui įsikuria ir lieka .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nekankina nostalgija? Tada gerai! O kas, bloga realybė, kad Lietuvoje galima dirbti ir uždirbti???

 

Tai nejudink Brazausko, pajudink susiraukusią bufetavą :D .

 

Putinas ne tik man kliūna :D .

 

Visose prastai besivystančiose mūsų regiono šalyse ex komunistai arba yra, arba buvo valdžioje. Tuo man jie ir užkliuvo. Bet, supratau, kad ir pačiam užkliuvo, kad ir pats jais netiki... Tai irgi yra gerai.

 

Aš pacifistas-realistas. Žinau, kad esu tuose 80% ir nieko nesitikiu iš tų 20%. Realybė, mano nuomone, yra tokia, kokia yra. Ir jos nepakeis mano ar kitų pezėjimai zemesukis.com forume :teasing-tease:

Jeigu sakaisi esantis realistas , tai įvertink kiek į Lietuvą investavo tarybų valdžia ir kiek investuoja ES .....Kol kas dar vis griaunam ir ardom tai ko pristatė komunistai . Nepradėk tik apie stabus ir paminklus - ne apie tai kalbu ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tame ir visas "šposas" , dabar sako kad 'žiuriu per raudona' , anais laikais kaltino kad išvis 'neteisingai žiūriu' . O iš tikro kaip žiurėjau , taip ir žiūriu , pas mane ner raudonu , baltu , juodu ar margu - jei vagis tai jis vagis ar tai komunistas ar tai demokrats ; jei korumpuotas karjeristas tai jis toks ir bus , nesvarbu ar katalikas ar ateistas ; Kaip vadinau anais laikais taip ir lyg šiol , dalykus vadinu tikrais vardais , vo ir visos nuotalgijos rusam , vo ir nemeile vakaram , vuo ir "tikrasis Wydo veidelis" .  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Vat tame ir esmė - kaip nįtikau sovietų valdžiai , taip dabar neįtinku dabartiniai valdžiai ... Tada kaltino simpatija kapitalistam , dabar simpatija sovietams , o aš tik nepriklausomas ir nešališkas su niekieno neįtakojama nuomone  ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tame ir esmė - kaip nįtikau sovietų valdžiai , taip dabar neįtinku dabartiniai valdžiai ... Tada kaltino simpatija kapitalistam , dabar simpatija sovietams , o aš tik nepriklausomas ir nešališkas su niekieno neįtakojama nuomone  ....

Praradai darba 'kačegarkėj' :icon-rolleyes: ???? , nori charakteristika gaut , t'skant CV ? .... čia kai išrašsys CV , tai darbdavys nepriims , nors jam i Pats damoketum už leidima dirbt  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

"Kodėl kapitalizmas patrauklus milijonams ne pačių protingiausių žmogėnų? Todėl, kad tie pusgalviai regi priešais save kapitalistinio pasaulio vitriną ir sako: ten daug visokių gėrybių, gerbiamos žmogaus teisės, prie kapitalizmo žmonės gyvena gerai ir aš irgi noriu taip gyventi. Tai tas pats, kas spręsti apie gyvenimą šalyje pagal jos sostinę."   .....  Patiko šitas , taikliai pasakyta , o ir zombint labai paprasta , bent jau lietuvius : parduok vakariečio išmestas treningines kelnes :icon-redface: už kelis centus , ir pasakyk kad taji "lobį" jis igijo vakaru dėka ir žmogelis  visa likusi gyvenima bus tuom įtikėjęs  , ir melsis i tuos vakarus . Tada jau galima ji niurkint kaip tik nori , atiminėt ka širdis geidžia išnaudot , visas jojo bėdas be problemu suverst rusam , kiniečiam , netgi šiaurės korėjiečiams , viskas tiks .     :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:                                                           

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praradai darba 'kačegarkėj' :icon-rolleyes: ???? , nori charakteristika gaut , t'skant CV ? .... čia kai išrašsys CV , tai darbdavys nepriims , nors jam i Pats damoketum už leidima dirbt  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Oi ne ....Statoma nauja katilinė  . Renovuojama mokykla . Viskas už europinius . Darbai jau turėjo būt baigti , bet dar pora metų manau užtruks , paskui 5 metus dar privalo veikt . Tai darbas nepasibaigs 7 metus , nebent pats atsistatydinsiu nuo to chaoso ir bespredelo pavargęs .... Žinojau , kad šiais atvejais grobstomi ir plaunami pinigai , bet tikrai nesitikėjau , kad tokiu lygiu . Dirba bele kas ir bele kaip ( beje , jaunimo tarp darbininkų nėra , visi tokie palei pensiją , vos klibantys ) , tikrintojai ir inspektoriai pinigus pažysta ir tikrinimai kabinete vyksta . Darbai priduodami kaip užbaigti , dar jų net nepradėjus ...... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat būtent . Ir kuo toliau tuo gerėja . Dabar jau viskas daroma atvirai - niekas nieko nebijo , nes viskas paperkama ir nuperkama ...

Nebijot isduot savo darbdaviu  juk gali ir anksciau  ..paleist.. :)

o kaip kultiuriniai renginiai pas jus ar vyksta ?  uz ka balsuosit ar balsavot ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl blogesnis? Kad parašai kaip blogai Lietuvoje? Tai kad tame dalis teisybės yra. Ir šiaip, nemažai teisingų pastabų pačio parašyta. Tik labai sudėtingai į viską žiūri, ir pro raudoną stikliuką... :) . Bet čia kiekvienam savo.

 

O aš žiūriu paprastai. Visur yra ~80/20 proporcija (ir TSRS'e ji buvo) ir jos niekas nepakeis dar artimiausius 100 metų.

Nu supratau mazdaug kad nepasikeis jau niekas o tai pavyzdziui kai einat balsuot uz ka balsuojat -turiu galvoje- musu partijas ir prezidentus ne kitu valstybiu ?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebijot isduot savo darbdaviu  juk gali ir anksciau  ..paleist.. :)

o kaip kultiuriniai renginiai pas jus ar vyksta ?  uz ka balsuosit ar balsavot ?

Už ką išduot darbdavius ? Jiem pofik - renovuoja už europinius konkursą laimėjusi firma . Renovuoja ir zvygia , kad viskas brangiau atsieina negu tikėjosi . Mums visiems reikia prižiūrėt , kad nechaltūrintų . Kad ir šiandien - klausiu kur prie siurblių davikliai , kad automatiškai išsijungtų temperatūrai nukritus . Sako nenumatyta projekte . Perspėjau valdžią , nežinau kuo baigsis , nes jie būtini .

Kas tie kūltūriniai renginiai.........?

Balsuot ? Kad kad nera už ką . Nėra iš ko rinktis . Koks tikslas eit gadint biuletenį ir laiką gaišt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už ką išduot darbdavius ? Jiem pofik - renovuoja už europinius konkursą laimėjusi firma . Renovuoja ir zvygia , kad viskas brangiau atsieina negu tikėjosi . Mums visiems reikia prižiūrėt , kad nechaltūrintų . Kad ir šiandien - klausiu kur prie siurblių davikliai , kad automatiškai išsijungtų temperatūrai nukritus . Sako nenumatyta projekte . Perspėjau valdžią , nežinau kuo baigsis , nes jie būtini .

Kas tie kūltūriniai renginiai.........?

Balsuot ? Kad kad nera už ką . Nėra iš ko rinktis . Koks tikslas eit gadint biuletenį ir laiką gaišt .

Viska reikia rastiskai priimt- po parasu, nes kai neveiks jus busit kalti  :icon-mrgreen:   

O as galvoju kad reikia eiti basuoti bet uz tuos kurie kazka zada -viena kart galvoju kaip cia isrenka -pakalbi nei vienas nebuvo balsuot -ateina keli pencininkai ir nubalsuoja uz tuos kas zada pencijas pakelt 2litais arba nenuimt ....o dirbantiem nieko -vat uztai ir reikia eit balsuot ir kaimyna pasiimt ir reikalaut kad ne tik gatve asfaltuotu du kartus ta pacia vieta o ir kanalizacija ivestu vandentieki atitinkanti veterinarinius reikalavimus ..

kad ir M .ldeikiene jai netinka susirinko krepsiukus ir streikuoja -ji viena pries dauguma http://www.greitas.eu/naujiena/a-maldeikiene-ketina-badauti-prie-seimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori but panašūs i kitas valstybes :icon-rolleyes: , atseit mus irgi šnipinėj , irgi turim kažkokia įtaką ,  sprendžiam , mūsų klauso , prisibijo ir t.t.  :icon-mrgreen:. Nu ir žinoma sukelia apgailėtiną juoką aplinkiniams , tos 'europos kaimo' pastangos ,  nieko nepadarysi buve kolūkiečiai niekad netaps aristokratais , nors ant galvos stokis , kaimas ir liks kaimu . :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori but panašūs i kitas valstybes :icon-rolleyes: , atseit mus irgi šnipinėj , irgi turim kažkokia įtaką ,  sprendžiam , mūsų klauso , prisibijo ir t.t.  :icon-mrgreen:. Nu ir žinoma sukelia apgailėtiną juoką aplinkiniams , tos 'europos kaimo' pastangos ,  nieko nepadarysi buve kolūkiečiai niekad netaps aristokratais , nors ant galvos stokis , kaimas ir liks kaimu . :icon-mrgreen:

Na bet jau sumazejo siek tiek komentaru po straipsniais  su tematika- eik ir negrysk ir pas.......   ir t.t   matyt arba fitruoja arba apibaudavo ..  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nus buvau pas ,,psichologa,, tai net nemaciau naujienu :)   O siaip tai vienas eurpope zmogas prognozavo kad del pabegeliu gali kilti net rimtas karas ..  pas mus kai prisives ju ir gales gilintis i ju tautinius ypatumus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...