Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Nu vuo pagaliau vaizdziai zmogus isdeste minty .....  o tai gazirofkes ant kampo nera tai aeroflotas su an-2 neskraido :)   cia tokia viena atvaziavo is pad maskvy  --  nu sakau va ziguliukais vazinedavo liaudis o kaip daba -sako juos i daba dar gamina :icon-mrgreen:

Bet  vietine liaudis -volodka- palaiko, nes jis tvarka ivede ...   bet jei nebutu pradejes kariaut su visais butu toliau tobulejus ta salis  

-------------------------------------------------------------

o - Audriuiv- parasykit karts nuo karto o tai idomi ivairi nuomone ir tuo labiau ispudziai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , trinktelėjo ir skubiai išvyko :) , nespėjęs net "Augunstas" faktus patvirtint apie vis dar gaminamus 'žigulius' , apie aerofloto AH-2 ... tiesa apie jielektra kurios RF tik 4val. per dieną , apie bardaka totalu , apie kosmoso ir karinės pramonės žala rusijai ......... spėjo paporinti :lol: ___Matyt geras buvo 'fyzikas-jaderšcikas' , įrenginius montavo su degtinės buteliu rankoje , ant degtinės dėžės prisėdęs . Nu persikvalifikavo į genetikus-paukštininkus , ko gero dirbs 'Anglijos paukščių akademijoj' ? atlyginimai ten aišku didesni :lol: ... a gal kur kitur teks 'valkiotis' , kas žino .... palauksim .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , trinktelėjo ir skubiai išvyko :) , nespėjęs net "Augunstas" faktus patvirtint apie vis dar gaminamus 'žigulius' , apie aerofloto AH-2 ... tiesa apie jielektra kurios RF tik 4val. per dieną , apie bardaka totalu , apie kosmoso ir karinės pramonės žala rusijai ......... spėjo paporinti :lol: ___Matyt geras buvo 'fyzikas-jaderšcikas' , įrenginius montavo su degtinės buteliu rankoje , ant degtinės dėžės prisėdęs . Nu persikvalifikavo į genetikus-paukštininkus , ko gero dirbs 'Anglijos paukščių akademijoj' ? atlyginimai ten aišku didesni :lol: ... a gal kur kitur teks 'valkiotis' , kas žino .... palauksim .

:icon-mrgreen:   vel nuoroda ikelt  :icon-mrgreen:...............

vokieciai jau surmuliuoja   .....   ar ne bus   ---S.y.r.e.r    a.u.s!!  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-mrgreen:   vel nuoroda ikelt  :icon-mrgreen:...............

vokieciai jau surmuliuoja   .....   ar ne bus   ---Syrer aus!!

 :lol: , nereikia nuorodu papildomų , man pakankamai ir šitos : "cia tokia viena atvaziavo is pad maskvy" , turbūt tikslesne vargu ar rasit :) ______ Šurmuliuoja hansiukai , ir ne vien dėl sirų ... ir vis tas Vovka savo nagiukus prikišęs , gerai kad lietuvai atsparūs . Vakar per tv Landsbergis , nu labai eu politika buvo , nepatenkintas :lol: , va tokie tat mes ....
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

,,Mat patiko kai vaikai ziurejo skerdziama liuta,,   :icon-rolleyes:   

As  tais rusu karvedziais netikiu  .....    ten jiem dirba viesuju rysiu komanda(puse kremliaus) kuri jiem patarineja ka sakyti kad kalbeti liaudies balsu ..... jie tai daro  super ....    nors visa politika paremtu saldziu melu  

Kalbejau su vienu zmogeliu buvo ukruose ten jo gimine  ---  sako  :  nu liaudis skiriasi nuo musu ... 

-klausiu: kuom ......?  

-Nu ,sako-  iseina visi vakare daugiabucio kieme domino losia .....o pas mus visi su svetimeje ....  

:)   kapitalizmus -visiem kuo daugiau uzdirbt .api3.14.....    pavydet vienas kitam ,,kas su kuo miega apkalbet ...ir kur nusip.r.d..e  .......   

---------------------------------------------------

Cia pries koki desietka metu Majamyje (Mariampuole)  su direktorium vienos imones nusprendem papietaut vietiniame ,,restorane,,prie kalejimo-  Kaune skaitytusi = kavine ,uzeiga .. 

Nu ka as toks is kaimo su svariais lygintais spec rubais ,,be kaklaraiscio,, ir nuejau ten ,galvoju nu zmoniu nera ,nepurvinas nesmirdziu nei sudu nei prakaitu ...pavalgysiu.. 

-a sedi vienas ten  odike apsirenges ir dzinsiukais su dideliu pilvu apie 42m   

Prisedom uzsisakem valgyti  ,valgom.... 

Nu o tas su odike Majamio verslynykas  atsistojo -ir isejo ,beidamas pasake ,-As su darbininkais nevalgau ....  

Tai  va koks poziuris i zmogu su darbininko rubais ...  net nevalgo  ...   :) tai va as su ponais daba nevalgau ,apetito nera 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tą Šaigu įkėliau,nes jis apie 35minutę vertina Rusijos televiziją.O mano požiūris į Lietuvos televiziją yra toks pats:tarpuose tarp reklamų šoka,dainuoja ir valgyt verda.Laidų,kurios patiktų kaip ir  nėra.

Liūto mėsinėjimą vaikams matant  yra gerai.Man patiko kažkada seniau parodytas reportažas iš vienos prestižinės Vokietijos mokyklos(pats požiūris).Mokykla turi kažkiek žemės,gyvulių ir gyvulių priežiūra yra vaikams kaip pamoka.Miela buvo žiūrėti,kai 10-12 metų visas įraudęs bamblys stumdo su šiupeliu mėšlą,kiti dar kažką dirba.Tėvai po kelesdešimt kilometrų veža savo vaikius,kad tie pakliūtų į tą mokyklą.Iš tokių vaikų išaugę ,kad ir l. dideli viršininkai,nosies neraukytų pamatę darbininką.(Baisiausias ponas ,tas kuris iš ubago kilęs,sako liaudies išmintis).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tą Šaigu įkėliau,nes jis apie 35minutę vertina Rusijos televiziją.O mano požiūris į Lietuvos televiziją yra toks pats:tarpuose tarp reklamų šoka,dainuoja ir valgyt verda.Laidų,kurios patiktų kaip ir  nėra.

Liūto mėsinėjimą vaikams matant  yra gerai.Man patiko kažkada seniau parodytas reportažas iš vienos prestižinės Vokietijos mokyklos(pats požiūris).Mokykla turi kažkiek žemės,gyvulių ir gyvulių priežiūra yra vaikams kaip pamoka.Miela buvo žiūrėti,kai 10-12 metų visas įraudęs bamblys stumdo su šiupeliu mėšlą,kiti dar kažką dirba.Tėvai po kelesdešimt kilometrų veža savo vaikius,kad tie pakliūtų į tą mokyklą.Iš tokių vaikų išaugę ,kad ir l. dideli viršininkai,nosies neraukytų pamatę darbininką.(Baisiausias ponas ,tas kuris iš ubago kilęs,sako liaudies išmintis).

Kazkaip idomu budavo ziuret ta rasen tv ,humoro gero turi... bet po ukru ivykiu nieko nesinori ziuret...apsimelave jie visi.

  Va va  pas vokiecius ir yra kitoks poziuris i darbininka ....     Na o del ponu ateis laikas kai nebus kam dirbti i bus sunku dirbti per uzauginta pilva  //

o tv pas mus viskas del pinigu  :icon-mrgreen:

Tai Jus Kaze tikit pieno kainu pagerejimu ar ir toliau vargsit ...kaip yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistai gaunasi, plirpale rašau apie pieno kainas,o "pieno kainose pliurpalai.Į tas kainas  aš kaip koks musulmonas į orą žiūriu,viskas yra dievo valioje,ypač jei negali pakeisti.Pakeisti kainu negaliu.nors šiuo metu man yra 17,pakilo nuo 1485.Tai kaip ir didėja kaina.Aš turiu"rezervą"-dirbu pats beveik viską:melžiu,šeriu,remontuoju,vedu apskaitą,rašau projektus ir t.t.Bėda,kad kai visų galų meistras,tai nieko gerai neišeina.Todėl.kai tuose pliurpaluose apie pieno kainą rašo,kad reikia dar ir pačiam parduoti,perdirbti,tai man tas netinka .Pereiti į augalininkystę neina,nes kai prašai paramos kaip pienininkas,tai negali smarkiai sukti į augalininkystę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistai gaunasi, plirpale rašau apie pieno kainas,o "pieno kainose pliurpalai.Į tas kainas  aš kaip koks musulmonas į orą žiūriu,viskas yra dievo valioje,ypač jei negali pakeisti.Pakeisti kainu negaliu.nors šiuo metu man yra 17,pakilo nuo 1485.Tai kaip ir didėja kaina.Aš turiu"rezervą"-dirbu pats beveik viską:melžiu,šeriu,remontuoju,vedu apskaitą,rašau projektus ir t.t.Bėda,kad kai visų galų meistras,tai nieko gerai neišeina.Todėl.kai tuose pliurpaluose apie pieno kainą rašo,kad reikia dar ir pačiam parduoti,perdirbti,tai man tas netinka .Pereiti į augalininkystę neina,nes kai prašai paramos kaip pienininkas,tai negali smarkiai sukti į augalininkystę.

Uo cia aiskiau  ....  ten toje temoje zmoniu nesusikalbejime beda ....

Paciam gamint ir parduot jau sunku reikia samdyt ...  kad ir susimetus keliem isirengt kokia maza pienine suriu ar kazko ...

cia tos vadinamos ,,krizes-rizes,,  bus i bus kol visi neisparduos savo karviu ir neliks tu ukiu  ...  turint  viena supirkeja jis ka nori ta siulo  ....Tos krizes ir sukuriamos kad kaina numust arba pakelt ,prisidengia kazkur kazkokiu kipisu ....  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunki tema .. kai butum gimes prie Lt tai net neabejotum bet kai kazkada vieni pasakojo apie m.sko gyventojus blogai o daba jie didvyriai ..tai taip pagalvoji kad vel melas .    Man gyvas dar zmogus pasakojo kad tadu baisu buvo gyvent..  

A va kai dede pasakojo kad kaimynai paskunde del kazko ir kad juos isveze -toj vietoj gali rekt pilna gerkle kad genocidas ..pastatytu paminkla parasytu knyga ir vsio dabar iesko kasa .. be tu blogiuku gal ir tu tiltu ir keliu nebutu  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"sovietų valdžia" - 'skeltanagiu' slengas ???   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:, lietuviškai turbut  :icon-rolleyes: "tarybų valdžia" ...

Va va p.Wydai   -man jokio salcio ar silumos nesudaro kaip kas ja vadina -  o jusu nuomone del partizanu ko tai niekad nepasisakot ????? 

--------------------------------------------------

druzynik byl  .......... :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Genocidas kai naikinimo požymis yra tautybė.Vežė ne vien lietuvius,kad ir iš Lietuvos.Tarp tų,kurie vežė(skundė,buvo stribais,buvo komunistais)kiek buvo lietuvių?Čia jei tik apie lietuvius,Apie tą laikotarpį jau turbūt viskas išsakytą,kartais ir su snukių daužymais.Man priimtiniausias:"dieną vieni,nakti kiti".O kad dabar

 daugėja(?)"patriotų"-"kovojom už Lietuvos laisvę".Tai man kyla klausymas-o prie ko padidintos pensijos,rentos,pirmumas eilėse ir pan.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkada viena advokate pasakojo apie senuka ir jo kaimynes panasaus amziaus apie 75-80m    nu tas zeme atsieme ir ten ar per daug nueme is tu bobulkiu -tai tos supyko -ir atsimine miskiniu laikus ir apkaltino ta dieduka banditavimu ir t.t ir tasosi po teismus daba   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mode 26,Mode26,jei ne stribai,tai miškiniai,jei ne miškiniai,tai čigonai,jei ne čigonai tai tie ,kurie nuplikę...Jokio skirtumo.Užtai kiek pinigo pasidaro iš nieko visokie teisuoliai tą šaršalą keldami.Pas mus kaime,tiesa seniai,subyrėjus kolūkiui ėmė visi viską plėšti.Laisvė ir demokratija vadinasi.Naują fermą plėšė irgi kas netingėjo.Tos fermos bendrovės vadovas už tą išvogtą fermą "pasodino" tokį pijokėlį-valkatėlį" į kalėjimą.Visiems (na beveik visiems)gerai:vadovui-suvaidino,kad rūpinosi ir saugojo turtą;plėšusiems tą fermą-kažkas jau" pasodintas" už jų nuodėmes;tam pijokėliui-valkatėlei(pats sakė)-kalėjime gavo valgyti ,miegojo kiek nori švarioje lovoje,nedirbo(ko jis ir siekė  būdamas laisvėje)...

Laikai ,vėliavos,šūkiai keičiasi,tik gudručiai prie lovio vis tie patys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A nekažka("Augunstas") apie tuos partizanus galiu ir pasakyt , tiek kiek iš tėčio pasakojimu atmenu tai mūsu kraštuos  daugiau plėšikai :icon-sad: a ne partizanai buvo . Pasakojo , kai važiuodavo iš Luokės turgaus tai per mišką arklius gindavo kiek ein :) , kai paskutinius išgaudė lengviau žmonės atsikvėpė . ... "Genocidas kai naikinimo požymis yra tautybė" , tas tai taip , bet pas mum negalioja . Jei sako 'Genocidas' vadinas taip ir yra :lol: , jei sako 'Okupacija' irgi vadinas akupacija , i nesisporyk  :icon-mrgreen:. .... O i sibira nemažai ir 'šuniuku' gavo kelialapius , mokėdavo žmoneliai ir tarybu valdžios padlaižius tenais pasiust , tadais kaip žinai , tik noro reikej . _____ Nu o  man atvirkščiai ,  "sovietų" ,  "sovietiniai" tie pasakymai :angry-teeth: grynai kaip iš tarybų valdžios klapciuko lūpų  , nu dar betrukst kad pradėtų : "Lietuvos konstitucinio teismo sovietas" ; "LR banko vadovų sovietas" ; "savivaldybes sovieto sprendimu " ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A nekažka("Augunstas") apie tuos partizanus galiu ir pasakyt , tiek kiek iš tėčio pasakojimu atmenu tai mūsu kraštuos  daugiau plėšikai :icon-sad: a ne partizanai buvo . Pasakojo , kai važiuodavo iš Luokės turgaus tai per mišką arklius gindavo kiek ein :) , kai paskutinius išgaudė lengviau žmonės atsikvėpė . ... "Genocidas kai naikinimo požymis yra tautybė" , tas tai taip , bet pas mum negalioja . Jei sako 'Genocidas' vadinas taip ir yra :lol: , jei sako 'Okupacija' irgi vadinas akupacija , i nesisporyk  :icon-mrgreen:. .... O i sibira nemažai ir 'šuniuku' gavo kelialapius , mokėdavo žmoneliai ir tarybu valdžios padlaižius tenais pasiust , tadais kaip žinai , tik noro reikej . _____ Nu o  man atvirkščiai ,  "sovietų" ,  "sovietiniai" tie pasakymai :angry-teeth: grynai kaip iš tarybų valdžios klapciuko lūpų  , nu dar betrukst kad pradėtų : "Lietuvos konstitucinio teismo sovietas" ; "LR banko vadovų sovietas" ; "savivaldybes sovieto sprendimu " ..... 

Zodziu geru darbu nepadare ...... vat uztai ,,kazkas,,is palubiu paraso o esmes ne .

Ir dar tampo  sulaukus gilios senatves .. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu geru darbu nepadare ...... vat uztai ,,kazkas,,is palubiu paraso o esmes ne .

 

"Geru darbu" , gal ir ne per daug padare , bet dabartiniams 'valstybes vairuotojams' , jie pasitarnavo - pudruojant smegenis :lol: . Ka jau kalbet apie jaunesnius , jei netgis Tamsta : "idomu budavo ziuret ta rasen tv ,humoro gero turi... bet po ukru ivykiu nieko nesinori ziuret...apsimelave jie visi"(tik to melo faktu , nu skystai :icon-mrgreen: ) , taigis gerai kad bent turim dar "neapsimelavusiu" :icon-rolleyes: - yra kaip sakyt alternatyva . Ir tas "KAZE" , paskutinis filmuks juk melas totalus :) ?  abejoti 'demokratijos nešėju' tiesomis , nevalia !!!!  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...