Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Nu vovkai nera 20 metu -amzinai nevaldys -- nebent kaip rusu anekdotas -vlast peredajotsa polovym putiom :) Bet tie zydrieji ekranai + viesuju rysiu zinovai padare beveik dievaiciu .... 

Ten kaip kazkas ilinksniavo ..sugumieciu klanas .. valdo rusija ...  kurie kaip seni tarnybos draugai pagal ranga neisduoda savu ir gerbia aukstesniaji .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va , visad atsirand : "Nesutinku su šiuo teiginiu . Mus paprasčiausiai paleido.....Neprisiskirkim nepriklausančių nuopelnų " . A kur apie ilga ir sekinanti kovos kelia , a ???? :lol:  Bet jei rimtai , Vaiduli , pats kaipo gera atminti turintis , a nepameni kokiu momentu ir kaip iškilo ir "patriarchu" patapo Vytuks ? uz kokius tat , nuopelnus ? Kazkaip jojo šalia N.Sadūnaitės, A.Terlecko ir kitu senu laiku kovotoju, ar negirdejau, ar nepamenu - jei girdejau ? But idomi , t'skant , Jusu , niekieno neitakojama .....a tai man atmintis , kazko - ne to :) . (#1002 - taikliai , parasyta)

Ai.........Šitą laisvės kovų "dinozaurą" net užmiršęs buvau .....Manau ir istorija jį pamirš .Taip , atsirado iš niekur kažkoks Vytukas , ir iškarto į didelius viršininkus . Perskaičiau Petkevičiaus (jį kažkodėl visi irgi pamiršta) "durnių laivą " ir man viena mintis gimė - Vytukas ko gero patentuotas KGB agentas buvo ir gerai sistemą žinojo , jam nuo tos sistemos išsisukt turėjo būt lengviau . Ir vargu ar labai jau kas iš sąjūdiečių norėjo "revoliucijai" vadovaut ir galvą į kilpą kišt . Lansbergis man ne autoritetas . Iš jo pasisakymų - nei jis muzikologas , nei politikas , nei diplomatas . Žegnojasi , kad nepriklausė komunistų partijai , bet tuo laikmečiu profesorius ir nepartinis - nesuderinami dalykai ... O tai reiškia dar ir melagis . Tikrai nenoriu žmogaus įžeist , bet nešališkai ir trumpai drūtai , tai nevykėlis , kuriam gyvenime nuskilo . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

. Kuriantis sajudziui buvo , daug populeresniu tarp zmoniu politiku , i ekonomistu, i mokslinyku , i rasytoju , juos ir rinkom lygtais pradzioj . T.y. rinkom , rinkom i neliko ju ne vieno , vo kas "interesna" , bet teisingai ,cia ne Tamstai , klausimuks :) .

Jų ir dabar yra , bet jie nesiveržia į valdžia , arba jų neprileidžia . Paimkim Viktorą . Logiškai mąstant - žmogus sukūręs imperiją , be seimo nario mandato pagalbos , kažką sugeba . Bet truks pliš jo neprileidžia prie valdžios - kažkam labai kortas sumaišytų .... Tai ir tąsosi su kažkokiom bylom , kurių tiek metų užbaigt ir visus susodint neįstengia . Viktorui net atpirkimo ožių nereikia , kad vietoj savęs susodint , jo ir taip nepasiekia , o reputacija jau sugadinta ir tikslas pasiektas . Vienur kitur vis plyksteli koks skandalas , tai koks meras apsikakojo , tai šiaip koks  viršininkėlis ne taip pirstelėjo , bet taip bylos ir nusimėto iki senaties . Mūsų valstybėje taip valdžios rokiruotė vyksta , kai darbovietės kam nors prireikia . Sakysit pažintys ir pinigai - Daktarui to neužteko .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai.........Šitą laisvės kovų "dinozaurą" net užmiršęs buvau .....

Kai apie taji, kad nesaude ir kad paleido paskaiciau , tai va ir vartau ka iš anu laiku bepamenu :) . Juk jei neklystu, pradzioj sajudzio daug neaiškumu buvo kas i kaip , kur i ka daryt - to juk nieks nebuvo dar praeje .  Jei toliau prisimint , matesi kad nei tas pats A.Brazauskas , nei tada lyderis Ozolas , nei Prunskiene , Genzelis , Kuzmickas na ir kiti - politikoj nesvetimi ,bet visi dvejonese , pasirinkimuose , nezinioj ir pan. , buvo . A vat atsiranda toksai "prapiesorius" , kaip ir Pats sakai ir man taip regis(cia kad nekaltintu , provokavimu :) ) , " nei politikas , nei diplomatas " ir 'vualia' viska zino kaip daryt , kepa visokius nutarimus i programas , visur laukiams i palaikomas , nu tiesiog gimes valstybe valdyt . Turejo  i prezidentu patapt , tik "promasške" gavos , kazkas iš ten  ,itariu iš labai toli ....kazko iki galo nesudeliojo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jų ir dabar yra , bet jie nesiveržia į valdžia , arba jų neprileidžia . Paimkim Viktorą . Logiškai mąstant - žmogus sukūręs imperiją , be seimo nario mandato pagalbos , kažką sugeba . Bet truks pliš jo neprileidžia prie valdžios - kažkam labai kortas sumaišytų .... Tai ir tąsosi su kažkokiom bylom , kurių tiek metų užbaigt ir visus susodint neįstengia . Viktorui net atpirkimo ožių nereikia , kad vietoj savęs susodint , jo ir taip nepasiekia , o reputacija jau sugadinta ir tikslas pasiektas . Vienur kitur vis plyksteli koks skandalas , tai koks meras apsikakojo , tai šiaip koks  viršininkėlis ne taip pirstelėjo , bet taip bylos ir nusimėto iki senaties . Mūsų valstybėje taip valdžios rokiruotė vyksta , kai darbovietės kam nors prireikia . Sakysit pažintys ir pinigai - Daktarui to neužteko .....

Jeigu Viktora butu galeje pasodint,butu pasodine ir grotas uzvirine,bet nu niekaip nesukuria tos bylos iki galo.Galima daryt isvada kad nera uz ka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu Viktora butu galeje pasodint,butu pasodine ir grotas uzvirine,bet nu niekaip nesukuria tos bylos iki galo.Galima daryt isvada kad nera uz ka.

uzvirinti greitai gali jis ir pats suvirintojas :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  pas mus buna ,,gudrus,,advokatai ...ir isvedziojimu kur supranta tik tam tikri asmenys :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kvietka- siandien reikia moterim dovanoti   -ir visgi nuo anos tvarkos likus svente,,,,,,,,, :eusa-think:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-6634-0-96833800-1425796592_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..... ir vaikšciot pasiputus , išdidziam , baisiniai nepriklausomam ..... bijau, kad man  neišeis taip :)

Bet vistiek geris ...  laisvi ... galim vaziuoti be le kur tik pinigu reikia tureti ....  klausyti radijo laidu ..ziureti tv kokia nori ...  parduotuvese eiliu nera prie kilbaskos ...daiktai kokybiskesni gaminti vakarieciu ir patys link vakarieciu kulturos ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir yra , kad man toks - "...  laisvi ..." , nu ne man :lol: , i nieko cia nepadarysi . Va senokai pasakyta bet , nu a ne teisybe ?  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rozolas-kovo-11-osios-valstybes-nebera.d?id=29381933    Sutikciau i be tu desru pertekliaus , radiju a taip a taip - neklausau ...

Jus teisus ,man asmeniskai -Lito- nuostalgija ...  nereiktu dirbti prekyboje gal taip nesijaustu . galvoju kazkoki reiktu ireminti ir pasikabinti ant sienos :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...